HOSTINGER УКРАЇНА

Умови Повернення Коштів

БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ЦЮ УГОДУ, ОСКІЛЬКИ ВОНА МІСТИТЬ ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВАШІ ЮРИДИЧНІ ПРАВА ТА ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ПРАВ.

Остання редакція: 2020-03-30 14:02:34

Кошти за продукти та послуги, придбані у компанії Hostinger Україна, можуть бути відшкодовані тільки у випадку анулювання протягом 30 днів з моменту здійснення угоди. 

Примітка: у зв’язку із характером походження, криптовалюти, токени та цифрові активи зазвичай незворотні, а їхні обмінні курси дуже енергозалежні та перехідні. Ми не можемо бути відповідальними ні за який ризик, що включає, але не обмежується, ризик обмінного курсу та ризик ринку. Тому продукти та послуги, придбані із використанням криптовалюти, токенів чи цифрових активів, відшкодуванню не підлягають.

Датою здійснення угоди в межах даної Політики відшкодування коштів є дата придбання будь-якого продукту чи послуги, що включає в себе дату, коли компанія Hostinger Україна здійснює продовження послуг відповідно до умов відповідного торгового договору або Угоди про загальні умови надання послуг. Ви можете анулювати продукт чи послугу в будь-який момент, але відшкодування коштів буде виконане тільки в тому випадку, якщо воно запрошується в терміни відшкодування, вказані для відповідного продукту чи послуги, якщо такі взагалі є. 

Примітка: деякі продукти та послуги мають різні процедури та вимоги щодо пов’язаного із ними відшкодування коштів, а деякі не підлягають відшкодуванню ні за яких обставин. Ознайомтеся з вказаними нижче умовами відшкодування коштів для деталей.

ПРОДУКЦІЯ, ДО ЯКОЇ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ СТАНДАРТНІ УМОВИ ВІДШКОДУВАННЯ КОШТІВ:

ПРОДУКЦІЯ, ДО ЯКОЇ НЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ УМОВИ ВІДШКОДУВАННЯ КОШТІВ:

ПРОДУКЦІЯ, ДО ЯКОЇ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ОСОБЛИВІ УМОВИ ВІДШКОДУВАННЯ КОШТІВ:

Наступні реєстри національних ДВР (доменів верхнього рівня) не допускають відшкодування коштів при анулюванні замовлення: 

ВІДШКОДУВАННЯ КОШТІВ З БАЛАНСУ

Надлишкові кошти на балансі можуть бути відшкодовані протягом 30 днів з моменту оплати, яка призвела до появи цих надлишкових коштів. В особливих випадках замість початкового платежу можуть бути відшкодовані інші, якщо ці платежі проводилися протягом 30 днів.