VPS-хостинг

Дешевий хмарний VPS-хостинг з найкращою продуктивністю та надійністю віртуального сервера! Справжні віртуальні сервери, створені для швидкості.

Гарантія повернення грошей – 30 днів

Простий. Швидкий. Надійний.

Функції
vCPU
Пам'ять
Зберігання на SSD
Оцінка Geekbench
Трафік
Виділений IP
Root-доступ
Канал 100 Мб/с
Підтримка IPV4 та IPV6
Онлайн-підтримка

VPS 1

VPS 1

109,00 ₴/місяць
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 Ядро
1 ГБ
20 ГБ
3513
1 ТБ

VPS 2

VPS 2

249,00 ₴/місяць
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 Ядра
2 ГБ
40 ГБ
5363
2 ТБ

VPS 3

VPS 3

359,00 ₴/місяць
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
3 Ядра
3 ГБ
60 ГБ
7545
3 ТБ

VPS 4

VPS 4

445,00 ₴/місяць
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 Ядра
4 ГБ
80 ГБ
8953
4 ТБ

VPS 5

VPS 5

665,00 ₴/місяць
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 Ядер
6 ГБ
120 ГБ
10789
6 ТБ

VPS 6

VPS 6

1.199,00 ₴/місяць
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 Ядер
8 ГБ
160 ГБ
12632
8 ТБ

*В основі усіх наших планів VPS – технологія віртуалізації OVZ.

Особливості VPS

Особливості VPS-хостингу

SSD-диски

Ви не помилитеся, обравши наші першокласні виділені сервери з новітніми процесорами Intel Xeon, терабайтами простору на SSD-диску і 128 ГБ оперативної пам’яті на сервер.

Канал 100 Мб/с

Ми можемо гарантувати чудовий досвід та час завантаження вашого успішного онлайн-бізнесу в будь-який час та в будь-якому місці.

Виділений IP

Однією з багатьох преміальних функцій є спеціальна IP-адреса. Навіть найдешевший план хостингу VPS повністю підтримує спеціальні інтернет-протоколи IPv4 та IPv6.

Наші експерти з WordPress обожнюють допомагати
Наші експерти з WordPress обожнюють допомагати
Root-доступ

З повним root-доступом ви легко та швидко візьмете ваш сервер під контроль. Щоб ефективно використовувати всю надану потужність, вам знадобиться трохи технічних знань.

Підтримка IPv6

Наші плани VPS-хостингу повністю підтримують виділені інтернет-протоколи IPv6. Використовуючи виділений IP, всі ваші скрипти та розширення будуть працювати максимально швидко.

Гарантія повернення грошей – 30 днів

Якщо ви не на 100% задоволені Hostinger, ми повернемо ваші кошти. Жодних клопотів, жодних ризиків. Розпочніть свою подорож з Hostinger вже сьогодні.

Шаблони операційної системи

Максимально Швидкий та Стабільний VPS-хостинг

Операційна система CentOS

Легка, швидка і надійна – ось основні принципи CentOS. Це одна з найкращих операційних систем корпоративного рівня, яка має на меті швидкість і стабільність та не ігнорує безпеку. CentOS від Red Hat Enterprise Linux також є чудовим варіантом для хостингу VPS.

Структура

CentOS 7 64 біт з панеллю управління Webuzo

CentOS 7 64 біт з Webmin/Virtualmin/LAMP

CentOS 7 64 біт з Webmin

CentOS 7 64 біт з cPanel і WHM

CentOS 7 64bit with Plesk Onyx

CentOS 7 64bit with VestaCP control panel

CentOS 7 64bit з CyberPanel

CentOS 7 64bit with CentOS Panel

CentOS 7 64 біт minimal

CentOS 7 64 біт

CentOS 6 64 біт

CentOS

Операційна система Ubuntu

Ubuntu - один з найкращих виборів ОС для веб-серверів планети. ОС з відкритим кодом Ubuntu є ідеальним інструментом для користувачів, які бажають отримати гнучке та стабільне середовище. Ця ОС ідеально підходить для будь-якого інтернет-проекту, який вимагає високої безпеки та настроюваного стеку.

Структура

Ubuntu 20.04 64bit

Ubuntu 18.04 64 біт з Webmin/Virtualmin/LAMP

Ubuntu 18.04 64bit with Webmin

Ubuntu 18.04 64 біт з панеллю управління VestaCP

Ubuntu 18.04 64 біт з Plesk Onyx

Ubuntu 18.04 64bit minimal

Ubuntu 18.04 64bit

Ubuntu 16.04 64bit with Webuzo control panel

Ubuntu 16.04 64 біт з Webmin/Virtualmin/LAMP

Ubuntu 16.04 64 біт з Webmin

Ubuntu 16.04 64 біт з LXDE Desktop

Ubuntu 16.04 64bit minimal

Ubuntu 16.04 64 біт

Ubuntu 14.04 64 біт

Ubuntu

Операційна система Fedora

Fedora - проста, безпроблемна та дуже відполірована ОС, яка служить чудовою відправною точкою. Крім того, вона надійна, ефективна і дуже настроювана. Fedora заснована і підтримується Red Hat, а це означає, що ви будете користуватися потужним та добре доглянутим інструментом.

Структура

Fedora 23 64 біт

Fedora

Операційна система Debian

Стабільність та швидкість - основні переваги роботи Debian як ОС вашого веб-сервера. Значні переваги швидкості, системи відстеження помилок та багато архітектури роблять її гнучкою та надійною. Легке оновлення, сувора безпека та досконала система упаковки.

Структура

Debian 10 64bit

Debian 9 64bit with Webmin/Virtualmin/LAMP

Debian 9 64bit with Webmin

Debian 9 64bit with VestaCP control panel

Debian 9 64bit minimal

Debian 9 64bit

Debian 8 64 біт з Webmin/Virtualmin/LAMP

Debian 8 64 біт з Webmin

Debian 8 64 біт з панеллю управління VestaCP

Debian 8 64 біт

Debian

Операційна система Suse

Провідний учасник декількох великих проектів, відмінна ОС з відкритим вихідним кодом, досвід роботи з якою буде позитивним з самого початку. Регулярні оновлення забезпечать актуальність вашого проекту. Стабільна, орієнтована на продуктивність і підтримується великою спільнотою.

Структура

Suse 42.2 64 біт

Suse

Вдихніть Нове Життя у Свій Сайт з Хмарним VPS-хостингом від Hostinger

Простий у користуванні VPS-хостинг

Управляти віртуальним сервером ще ніколи не було так просто. Завдяки зручній панелі управління VPS-хостингом, ви зможете налаштувати сервер всього за декілька кліків миші. А також легко перезапустити, включити або вимкнути ваш віртуальний сервер. Існує можливість установки нових ОС і CMS, а дані для root-підключення та кількість доступних ресурсів сервера можуть бути змінені в панелі управління.

Хостинг серверів з онлайн-підтримкою

Виділена онлайн-підтримка завжди готова допомогти. Навіть, якщо ви обрали послуги некерованого VDS-хостингу, наша команда успіху не залишить вас наодинці з віртуальним сервером. Реальні люди готові надати допомогу і відповісти на питання в онлайн-чаті. Наша команда – фахівці з великим досвідом роботи. Уміння допомагати клієнтам і разом з ними досягати успіху – те, чим ми пишаємося.

Просте резервне копіювання даних

Резервне копіювання VPS ніколи не було простішим. Ви можете створити резервні копії та відновити всі теки, файли та бази даних всього за декілька простих кліків. Хмарний VPS можна відновити за лічені секунди в будь-який час, використовуючи панель управління VPS-хостингом Hostinger та з розширений доступ до сховища копій. Завдяки хмарній технології та подвійному захисту RAID, ваші дані ніколи не будуть втрачені!

Простий інсталятор вебскриптів та ОС

Всі плани VPS-хостингу включають зручний для розробників автовстановлювач, а також найпопулярніші скрипти й шаблони ОС. Преміальна колекція оптимізованих контейнерів для встановлення VPS зробить всю важку роботу за вас. Ви можете встановити практично будь-яку ОС Linux, з додатками або без них, створити Minecraft або VPN-сервер, запустити надшвидкий хмарний сервер WordPress VPS або просто інтегрувати універсальний набір LAMP одним кліком.

Виділений IP з IPv4 та IPv6

Отримайте преміумфункції з нашим дешевим VPS-хостингом! Наша філософія полягає в тому, щоб пропонувати кращі характеристики за найнижчою ціною. Однією з багатьох преміальних функцій є виділена IP-адреса. Навіть найдешевший VPS-хостинг повністю підтримує інтернет-протоколи IPv4 й IPv6. Використовуючи наші віртуальні приватні сервери, ви зможете запускати функції зіставлення IPv4 для з'єднань з користувацькими портами. Використовуючи виділений IP, всі ваші скрипти та розширення будуть працювати без проблем!

Безлімітний апаратний та SSD простір

Гарантовані приватні ресурси сервера – наше кредо! Ми ніколи не перепродаємо наш хмарний VPS, тому всі ваші сайти завжди працюватимуть з найвищою продуктивністю та неймовірно високою швидкістю. Відчуйте різницю з нашими виділеними серверами з процесорами Intel та простором на SSD-диску для найкращого досвіду. Ці найсучасніші сервери гарантують максимальну обчислювальну потужність та високу швидкість.

VPS-сервер, Який Дає те, чого Ви Хочете

До 30 разів швидший, ніж найпотужніші сервіси спільного хостингу. Висока швидкість та політика "без простоїв" є ключовими факторами 100% хмарної технології VPS-хостингу.

Будуйте так, як вважаєте за потрібне

Hostinger дає можливість побудувати проект так, як ви цього хочете. Наш VPS-хостинг дозволяє використовувати декілька ядер та пропонує широкий спектр операційних систем, готових до встановлення в 1 клік.

Прості, але потужні інструменти управління

Використовуйте потенціал вашого віртуального приватного сервера на повну. Серйозне обладнання, серйозна оптимізація Linux та команда експертів, які підтримують його.

Наші експерти з WordPress обожнюють допомагати

Уроки з VPS для Старту

Вся необхідна інформація в одному місці. Знайдіть відповідь на будь-яке питання

34 Команди Linux, Які Повинен Знати Кожен
34 Команди Linux, Які Повинен Знати Кожен

Більшість людей вважають Linux складною операційною системою, яку використовують лише програмісти.

Детальніше
How does SSH Work
Що Таке SSH?

SSH, або Secure Shell – це протокол віддаленого управління, який дозволяє контролювати й змінювати віддалені сервери...

Детальніше
Cron Job: Керівництво для Початківців 2020
Cron Job: Керівництво для Початківців 2020

Завжди є способи зробити щось більш практичним. Автоматизація задач, які повторюються спростить роботу зайнятих вебмайстрів.

Детальніше

30-денна гарантія повернення грошей

Якщо ви з будь-якої причини незадоволені нашими послугами, ми повернемо ваші кошти. Жодних проблем, ніякого ризику!

Поширені запитання про VPS-хостинг

Знайдіть відповіді на часті питання про VPS-хостинг

VPS – віртуальний приватний сервер. Розберімо це визначення. «Приватний сервер» означає, що він належатиме виключно вам. Послуга VPS передбачає певну кількість ресурсів, які вам не потрібно ні з ким ділити. Таким чином, ви отримуєте власний виділений (приватний) сервер, але віртуальний.

«Віртуальний», оскільки VPS є "коміркою" на фізичному сервері, виділеною для вас. Віртуальний сервер дає вам root-доступ, можливість встановити бажану ОС і повну свободу в роботі над проектом.

Ми ж беремо на себе відповідальність за бекенд, управління фізичними серверами, швидкість, час безвідмовної роботи й стабільність, тоді коли ви можете повністю зосередитися на своєму проекті.

Поняття VPS і VDS часто вживають як синоніми. Однак це дві різні, хоч і дуже схожі служби. На одному фізичному сервері може існувати кілька незалежних VPS-серверів. У той час як VDS, або Virtual Dedicated Server передбачає розміщення одного віртуального сервера на фізичній машині.

VPS-хостинг – це ідеальний варіант для великих проектів, оскільки він надає значну кількість виділених ресурсів і повний контроль над проектом, при цьому коштує набагато дешевше, ніж власний фізичний виділений сервер.

Хмарні обчислення – метод використання ресурсів через мережу взаємопов'язаних віддалених серверів, а не однієї виділеної машини. Хмарні обчислення, використовуючи переваги високошвидкісного інтернету та складне програмне забезпечення, можуть обчислювати різні вимогливі додатки з більшою ефективністю.


Такий тип обчислень дозволяє управляти, обробляти та зберігати дані як на звичайному сервері. Існує кілька вагомих переваг хмарних обчислень: неймовірна гнучкість, плавне масштабування, стійкість і стабільність, а також можливість плавної міграції.

Що робить VPS-хостинг найкращим варіантом для деяких проектів? Коротко: якщо вам потрібно багато ресурсів і стабільна робота сервера, VDS-хостинг – для вас.

Але це не повна відповідь. По-перше, VPS-хостинг дає вам виділені ресурси. Це означає, що вам не потрібно ділитися потужністю процесора, оперативною пам'яттю або дисковим простором. У вас є певна кількість ресурсів, якими ви розпоряджаєтесь на свій розсуд.

За своєю природою хостинг віртуальних серверів дуже стабільний. Оскільки всі ресурси ретельно управляються і виділяються користувачам, ви можете бути спокійні, знаючи, що навіть в періоди великого навантаження, ваш сервер буде стабільно працювати.

І нарешті, певне, найбільш значна перевага VPS-хостингу – ви отримуєте root-доступ і повний контроль над наданими ресурсами. Це означає, що ви можете встановити широкий спектр операційних систем, працювати над ресурсомісткими проектами та робити набагато більше, ніж дозволяє загальний хостинг. На жаль, наша команда підтримки зможе допомогти вам тільки в питаннях, що стосуються управління VPS-хостингом та з іншими, пов'язаними з ним запитами.

VPS і загальний хостинг досить схожі, але насправді це суттєво різні види послуг.

Спільний хостинг призначений для невеликих проектів, таких як особисті блоги й схожі сайти. У ресурсомістких проектів і проектів з великим трафіком можуть виникнути проблеми, якщо вони використовують загальний хостинг. Загальний хостинг відмінно підходить початківцям і повністю управляється, а це означає, що наша команда успіху клієнтів зможе допомогти з більшістю проблем, які можуть виникнути на вашому проекті.

VPS-хостинг, з іншого боку, надає виділені ресурси, якими не потрібно ділитися. Кожен тарифний план VPS-хостингу гарантує, що ви отримаєте максимальний контроль над своїми ресурсами. Керуйте процесорами, Burst RAM, root-доступом і використовуйте бажану ОС. Недоліком VPS-хостингу є те, що, ми відповідаємо лише за серверну частину і моніторинг серверу, забезпечуючи його цілодобову підтримку, та зможемо надати лише обмежену допомогу як служба успіху клієнтів в питаннях, що стосуються безпосередньо вашого проекту. У той час як всі питання щодо VPS-хостингу і панелі управління, будуть вирішуватися з нашою допомогою, програмування, написання коду та інші запити подібного характеру не зможуть бути розглянуті.

Віртуальний сервер розрахований на більш досвідчених користувачів. Якщо ви плануєте розмістити невеликий сайт, вам, швидше за все, вигідніше використовувати загальний або преміумхостинг.

VPS-хостинг відмінно підійде, якщо ваш проект вимагає великої обчислювальної потужності й максимального контролю. Навантажені сайти, вебдодатки, сервери онлайн-ігор, бази даних та інші складні проекти – саме для таких ресурсів краще використовувати віртуальний сервер. VPS-хостинг забезпечує більше контролю, ніж будь-яка інша послуга, оскільки ви можете встановити бажану ОС і користуватися перевагою root-доступу.

Послуги VPS-хостингу лише частково керовані. Це означає, що в деяких випадках наша служба підтримки не зможе допомогти й вам доведеться звертатися до бази знань та навчальних посібників.

VPS-хостинг дає повний контроль над вашим досвідом. Щоб використовувати весь потенціал послуги, у вас повинні бути технічні знання.

Послуги VPS-хостингу частково керовані. Наша служба підтримки клієнтів зробить все можливе, щоб допомогти з вашим запитом, і знайти відповіді на питання, пов'язані з серверною частиною або панеллю керування. На жаль, ми не зможемо відповісти на питання, що стосуються безпосередньо вашого проекту і його клієнтської частини.

Цілком природно, що, знайомлячись з послугою VPS-хостингу, у вас можуть виникати питання. Скажімо, якщо на одному і тому ж виділеному сервері, працює декілька віртуальних приватних серверів, чи зможуть їх власники отримати доступ до ваших даних? Це дуже слушне запитання. І ми з радістю повідомляємо, що ваша інформація надійно захищена. Всі послуги VPS-хостингу безпечно розділені спеціальним програмним забезпеченням, яке гарантує першокласний захист.

До того ж всі сервери Hostinger захищені BitNinja, розширеним захистом від DDoS, а також іншими спеціально розробленими інструментами, які стежать і захищають всю нашу інфраструктуру.

Усі плани хостингу VPS надають користувачеві виділену IP-адресу.

Так! В цьому й полягає одна з переваг VPS-хостингу. Він надає повний контроль над вашим проектом! У Hostinger ви можете вибирати між десятками різних ОС на базі Linux відповідно до ваших потреб.

Найкраще переходити на VPS-хостинг, коли ви здобули необхідні для цього технічні знання, або коли ви відчули, що ресурсів загального хостингу вже не досить для вашого проекту!

Звісно! Ми підготували 6 тарифних планів, які підійдуть для будь-якого проекту. На кожному етапі розвитку вашого проекту ви зможете змінити план на більш потужний без будь-яких перерв і простоїв в роботі.

Ні, на цей момент ми пропонуємо лише VPS-хостинг на базі ОС Linux.

Шукаєте щось інше?