Хостинг Майнкрафт: налаштуй свій сервер

Отримайте повний контроль над вашим ігровим сервером з попередньо налаштованим для Minecraft VPS.

Гарантія повернення грошей – 30 днів

Хостинг МайнкрафтХостинг Майнкрафт

Особливості Хостингу Minecraft

Просте налаштування
Просте налаштування

Використовуйте панель Multicraft, щоб налаштувати сервер за лічені хвилини, або спробуйте налаштування вручну з ОС Ubuntu 18, CentOS 7 або Debian 9.

Виділені IPv4/IPv6
Виділені IPv4/IPv6

Наш тариф VPS-хостингу Minecraft включає виділені IPv6 і IPv4 IP-адреси.

Бекапи
Бекапи

Із хмарним VPS ваші файли можна відновити за лічені секунди в будь-який час доби.

Типи серверів Minecraft
Типи серверів Minecraft

Ми підтримуємо такі типи серверів Майнкрафт: Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, Bedrock (pocket). Ви можете легко перемикатися між версіями сервера Minecraft, використовуючи нашу автоматичну систему завантаження JAR.

Модпаки та плагіни
Модпаки та плагіни

Завдяки нашій системі встановлення плагінів, плагіни Minecraft Spigot можна встановити всього декількома кліками. За потреби Ви також можете завантажити власні плагіни за допомогою файлового менеджера в панелі управління або через FTP/SSH.

Швидкі SSD
Швидкі SSD

Аби швидкість вашого сервера залишалася високою, а гравці – задоволеними, ми використовуємо останні процесори Intel Xeon з терабайтами дискового простору на SSD.

Ігрова панель для зручного налаштування

Легко керуйте своїм сервером Minecraft за допомогою ігрової панелі Hostinger. Всі тарифи хостингу Minecraft включають повний root-доступ і гнучкий демон, які дозволяють додати або видалити будь-який мод або плагін всього кількома кліками.

Ігрова панель для зручного налаштування

Безпечний хостинг серверів

Всі тарифи включають хмарний VPS з подвійним захистом RAID, який можна відновити за секунди в будь-який час і в будь-який день. Отримайте доступ до сервера за допомогою панелі управління VPS-хостингом Hostinger і розширеного доступу до сховища резервних копій.

Безпечний хостинг серверів

Необмежена кількість модпаків Майнкрафт

Кожен тариф включає попередньо встановлені моди, які ви можете додати або видалити в будь-який час. З повним root-доступом керуйте своїми модами без обмежень.

Необмежена кількість модпаків Майнкрафт

Сервери по всьому світу

Насолоджуйтесь мінімальною затримкою і неперевершеною надійністю завдяки розгортанню в глобально з'єднаних дата-центрах рівня Tier-3.

Сервери по всьому світуСервери по всьому світу

Шукаєте щось інше?

30-денна гарантія повернення грошей

Якщо ви з будь-якої причини незадоволені нашими послугами, ми повернемо ваші кошти. Жодних проблем, ніякого ризику!

Поширені запитання про хостинг серверів Minecraft

Знайдіть відповіді на часті питання про хостинг Майнкрафт

Minecraft – це пригодницька відеогра, яка побачила світ у 2011 році та завоювала всесвітню популярність. Творцями гри є Маркус Перссон, шведський розробник відеоігор, і Mojang. Суть гри – добувати блоки, а потім створювати з них конструкції за своїм бажанням, будувати свій світ. У тривимірному світі кожен гравець проявляє фантазію, досліджуючи, збираючи ресурси, перетворюючи куби в корисні предмети, а потім змагаючись. У гри є кілька режимів і розрахована на багато користувачів версія. Вже у 2018 році у неї було понад 91 мільйон активних гравців на місяць, що робить її однією з найбільш популярних відеоігор за всю історію. По всьому світу було продано понад 177 мільйонів копій на різних платформах і пристроях.

За допомогою панелі управління VPS Hostinger ви можете легко розмістити й керувати власним віртуальним сервером. Виділені ресурси VPS-хостингу допоможуть вам перезавантажити сервер, встановити нові вебскрипти та швидко змінити пароль в режимі реального часу.

Налаштування сервера Майнкрафт – це простий одноетапний процес. Просто оберіть необхідний тариф хостингу Minecraft та оплатіть покупку. Налаштування вашого сервера Minecraft відбувається майже миттєво.

Налаштування вашого Minecraft VPS займе 10-15 хвилин. Це дійсно швидко!

Hostinger пропонує кілька тарифів хостингу сервера Minecraft. Якщо ви новачок в Minecraft і просто хочете грати зі своїми друзями або з невеликою групою людей, можете почати з базового плану Alex. Ви отримаєте 2 ГБ всього за 249,00 ₴ в місяць, тобто зі знижкою 55%! Хочете грати з великою кількістю гравців з більшою пропускною здатністю? Тоді вам підійде план Creeper, Herobrine або Enderman. Ознайомтеся з тарифами хостингу Minecraft тут.

Почати роботу з сервісом хостингу Майнкрафт просто! Виберіть один з наших п'яти тарифів хостингу Minecraft та оплатіть покупку. Після цього ви можете почати грати в улюблену гру за лічені хвилини!

Звісно! Ми даємо 30-денну гарантію повернення грошей на всі наші тарифи хостингу Minecraft. Якщо ви не повністю задоволені нашим тарифом або послугою, ми повністю повернемо ваші гроші без будь-якої затримки.

Ви можете змінити свій тариф хостингу для Майнкрафт лише за пару кліків! Перейдіть в панель управління хостингом Minecraft та оформте замовлення на зміну плану. Ваш тариф буде негайно змінено або понижено в режимі реального часу без втрат налаштувань або даних. Незалежно від того, чи ви вже маєте масштабні сервери Minecraft, чи створюєте сервер вперше, насолоджуйтеся повною свободою та надійністю. Розбудуйте свій світ Minecraft до будь-якого розміру за допомогою зручних та гнучких планів хостингу Minecraft від Hostinger.

Реєстрація особистого доменного імені для вашого сервера Minecraft – це просто. Натисніть тут, щоб отримати унікальне доменне ім'я за ціною всього від 27,00 ₴!

Наші сервери хостингу Minecraft розташовані в 5 глобальних місцях США, Великобританії, Нідерландах, Сінгапурі та Литві (в процесі налаштування). Hostinger пропонує на 100% надійний та з найменшими затримками хостинг Minecraft.

На серверах Minecraft хостингу Hostinger використовується сучасне обладнання, включаючи процесори Intel Xeon і жорсткі диски Intel останнього покоління. Насолоджуйтесь надійною та безперебійною роботою ваших серверів!

Ваша IP-адреса доступна у розділі панелі управління VPS в hPanel.

Так! Встановіть будь-який світ чи модпак, який вам подобається! За допомогою наших спеціальних параметрів .jar ви можете встановити будь-які файли jar. Грайте в гру по-своєму.

Ваш сервер Minecraft працює на вдосконаленій версії Multicraft, що дає вам абсолютний контроль та гнучкість. Персоналізуйте свій віртуальний сервер Minecraft, керуючи ним із браузера, завантажуючи власні файли або встановлюючи типи серверів за вашим уподобанням.

Звичайно! Розташування вашого сервера Minecraft можна змінити в будь-який час. Наші фахівці з хостингу Minecraft допоможуть вам у перенесенні, як тільки ви відправите заявку. Зверніть увагу, що ваша IP-адреса змінюється після перенесення.

Звичайно! Hostinger надає повний root-доступ до сервера та файлів для вашого віртуального сервера. Використовуючи цей доступ, ви можете змінювати конфігурацію за своїм бажанням. Хочете самостійно завантажувати або керувати серверними файлами? Легко управляйте своїм сервером через будь-який сторонній FTP або з панелі управління.

Ви можете легко встановлювати плагіни Minecraft Spigot, використовуючи наші плагіни. Встановіть систему всього кількома кліками. При необхідності ви також можете завантажити власні плагіни за допомогою файлового менеджера в панелі управління хостингом або через FTP/SSH.

Так! Hostinger надає виділені адреси ipV6 та ipV4 з кожним планом хостингу Minecraft без жодних доплат.

Насолоджуйтесь повним root-доступом до вашого віртуального сервера з будь-яким планом хостингу Minecraft. Такий доступ дозволяє повністю налаштувати сервер відповідно до ваших потреб та вподобань.

Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, Bedrock (pocket). Ви можете легко перемикатися між версіями сервера Minecraft, використовуючи нашу автоматичну систему завантаження JAR.

Ми підтримуємо останні версії Java, а також даємо можливість легко змінити версію в будь-який час в панелі управління.

Оскільки сервер Майнкрафт знаходиться повністю у вашому розпорядженні, ви можете використовувати його дисковий простір і ресурси, як вам заманеться. Наприклад, ви можете розподілити ресурси й створити необмежену кількість ігрових серверів.

Повний root-доступ дозволяє додати будь-який ігровий елемент, який ви захочете. Крім додатків за замовчуванням, які вже є на вашому сервері Minecraft ви можете встановити такі доповнення, як Mumble, Livechat, TeamSpeak та інші системи VOIP, аби ваші кінцеві користувачі були максимально задоволені.

Кожен тарифний план включає виділені адреси IPv4 й IPv6.