Zyro від Hostinger

Продавайте онлайн від 6.90$/місяць

Потрібен сайт? Навіщо платити більше?

Обмежена пропозиція Кіберпонеділка:

-
днів
:
-
годин
:
-
хвилин
:
-
секунд
Cloths product listingCloths product listingCloths product listingCloths product listing

Швидко Почати

Будьте попереду

Виберіть відповідний дизайнерський шаблон, а потім скористайтеся нашим редактором сайтів, що працює за принципом перетягування елементів, аби зробити інтернет-магазин по-справжньому своїм.

Створити інтернет-магазин
Приклади дизайнерських шаблонів інтернет-магазинів

Продавайте скрізь

Продавайте там, де ваша цільова аудиторія. Інтернет-магазин Zyro дозволяє легко продавати товари в Facebook, Instagram і навіть Amazon.

Почати продавати
Приклад переліку товарів у Facebook

Мобільний і безпечний

Ідіть в ногу з часом, відкрийте інтернет-магазин, який радуватиме ваших клієнтів безпекою покупок на будь-якому пристрої.

Розпочати
Адаптивний дизайн інтернет-магазину

E-commerce функції

Додайте функціонал інтернет-магазину на будь-який новий або наявний сайт Zyro всього за пару кліків. Красиво організуйте свої товари та почніть продавати.

Відкрити інтернет-магазин
Додавання кнопки замовлення на чинний сайт

Просто управляти

Просте управління товарами

Додавайте, відстежуйте та керуйте товарами на різних платформах за допомогою єдиної та інтуїтивно зрозумілої панелі інструментів. Все у вас під рукою.

Сотні методів оплати

Спростіть життя собі й своїм клієнтам, запропонувавши кілька популярних способів оплати на вибір. Не втратьте жодного покупця!

Запустити інтернет-магазин
Панель управління інтернет-магазином

Проста доставка

Дозвольте Zyro розрахувати найбільш вигідні тарифи на доставку для ваших покупців, а потім відстежуйте замовлення та розсилайте автоматичні повідомлення з оновленим статусом на пошту клієнтів.

Просте адміністрування

Не витрачайте час на паперову роботу, турбуючись про податки й адміністрування. Інструменти Zyro спрощують ведення документації та логістику.

Створити e-commerce сайт
Налаштування доставки

Легко Рости

Будьте в курсі

Слідкуйте за кожним аспектом вашого бізнесу за допомогою вбудованих звітів та відстеження продажів. Інтегруйте Google Analytics, щоб мати детальну інформацію про клієнтів.

Почати
Графік, який демонструє трафік та користувачів

Просте просування

Zyro допомагає із запуском індивідуальної реклами в Facebook, Google Shopping та на інших платформах. Знайдіть аудиторію та збільште кількість продажів.

Почати продавати онлайн
Стилізований приклад реклами в Google Shopping

Прості знижки

Інтернет-магазин Zyro підтримує різні фіксовані знижки та промокоди. Запропонуйте покупцям додатковий стимул витрачати та заощаджувати водночас.

Почати зараз
Застосування коду знижки на продукцію

Подарункові картки

Додайте у свій інтернет-магазин функцію, яка дійсно порадує ваших клієнтів – можливість придбати подарункову карту. Спростіть пошук подарунків!

Почати продавати онлайн
Приклади різних подарункових карток

Як створити інтернет-магазин з нуля

Виконайте наступні прості дії, аби створити інтернет-магазин власними руками:

Додавання товарів у Zyro eCommerce
1. Приєднайтеся до Zyro

Конструктор сайтів Zyro можна спробувати безкоштовно. Почніть будувати сайт прямо зараз – жодних додаткових умов. Не соромтеся експериментувати, щоб з'ясувати, які саме функції вам потрібні.

Розпочати
2. Оберіть шаблон інтернет-магазину

Знайдіть шаблон, який підходить вашому бренду і бізнесу, а потім скористайтеся drag-and-drop редактором, щоб налаштувати його на свій смак.

Розпочати
3. Наповніть інтернет-магазин товарами

Наповніть ваш інтернет-магазин товарами, потім встановіть ціни, додайте акції, способи оплати та доставки.

Розпочати
4. Опублікуйте ваш магазин

Натисніть кнопку «Опублікувати», виберіть eCommerce тариф, який найкраще підходить для вашого інтернет-магазину – тепер ви готові почати продавати в інтернеті.

Розпочати
5. Розпочніть просування

Скористайтеся потужними маркетинговими інструментами Zyro, щоб відразу ж показати свій бізнес аудиторії та збільшити продажі.

Розпочати

Поширені запитання щодо інтернет-магазину

Знайдіть відповіді на часті питання про створення інтернет-магазину

E-commerce, або електронна комерція означає продаж й покупку товарів і послуг в інтернеті. Всі ці дії відбуваються на спеціальній e-commerce платформі – інтернет-магазині.

Ваш сайт електронної комерції може продавати приватним особам або ж працювати з іншими підприємцями. Інтернет-магазини можуть бути якими завгодно.

З такими платформами, як Shopify, WooCommerce і Magento, створення інтернет-магазину може зайняти від декількох днів до декількох тижнів, в залежності від вашого досвіду та знань.

Однак за допомогою простих функцій конструктора інтернет-магазину Zyro навіть люди, які не мають досвіду в дизайні або програмуванні, можуть створити сайт за лічені хвилини.

Поставте себе на місце покупця. Подумайте про те, що важливо мати для зручного шопінгу в інтернет-магазині. Фотографії товарів, ціни, описи – додайте все це на сайт і готово.

Використовуйте панель управління Zyro, щоб відстежувати залишки товарів, додати різні варіанти оплати: від банківських карт до PayPal та інших.

Ми хочемо захистити вас від неприємного досвіду, коли покупець покидає кошик під час оформлення замовлення.

Zyro може розрахувати кращі тарифи на доставку для ваших покупців, а також допомогти знайти операторів з кращими цінами для вас.

Весь процес доставки можна відстежувати в панелі управління, тому ваше завдання – продавати.

Ні, дохід від вашого інтернет-магазину належить тільки вам. На відміну від інших платформ, Zyro не стягує жодних комісій, зокрема за транзакції.