Ми підтримуємо Україну

Прапор України

Напад російського уряду на Україну поставив під загрозу життя мільйонів невинних людей. Ми підтримуємо Україну й виступаємо на захист її свободи та демократії. Якщо ви хочете підтримати Україну та її народ у скрутний час, будь ласка, розгляньте можливість пожертвувати кошти на благодійний рахунок.

Zyro від Hostinger

Ваша можливість створити інтернет-магазин від $8.90/місяць

Досить мріяти. Дійте. Придбайте тариф для інтернет-магазину зі знижкою 44%, а також отримайте безкоштовний хостинг + домен в подарунок.

Список товарів унісекс air взуттяСписок товарів унісекс air взуттяСписок товарів унісекс air взуттяСписок товарів унісекс air взуттяСписок товарів унісекс air взуття

Швидко почати

Для запуску магазину

Виберіть дизайнерський шаблон, а потім скористайтеся нашим зручним drag-and-drop редактором, який працює за принципом перетягування елементів, щоб налаштувати ваш інтернет-магазин.

Створити інтернет-магазин
Приклади дизайнерських шаблонів інтернет-магазинів

Продавайте скрізь

Продавайте там, де ваша цільова аудиторія. Інтернет-магазин Zyro дозволяє легко продавати товари в Facebook, Instagram і навіть Amazon.

Почати продавати
Приклад переліку товарів у Facebook

Мобільний і безпечний

Ідіть в ногу з часом, відкрийте інтернет-магазин, який радуватиме ваших клієнтів безпекою покупок на будь-якому пристрої.

Розпочати
Адаптивний дизайн інтернет-магазину

E-commerce функції

Додайте функціонал інтернет-магазину до будь-якого нового або наявного сайту Zyro лише за пару кліків. Оформте вітрину товарів та налаштуйте просту процедуру оформлення замовлення.

Відкрити інтернет-магазин
Додавання кнопки замовлення на чинний сайт

Просто управляти

Просте управління товарами

Додавайте, відстежуйте та керуйте товарами на різних платформах за допомогою єдиної та інтуїтивно зрозумілої панелі інструментів. Все у вас під рукою.

Сотні методів оплати

Спростіть життя собі й своїм клієнтам, запропонувавши кілька популярних способів оплати на вибір. Не втратьте жодного покупця!

Запустити інтернет-магазин
Панель управління інтернет-магазином

Проста доставка

Дозвольте Zyro розрахувати найбільш вигідні тарифи на доставку для ваших покупців, а потім відстежуйте замовлення та розсилайте автоматичні повідомлення з оновленим статусом на пошту клієнтів.

Просте адміністрування

Не витрачайте час на паперову роботу, турбуючись про податки й адміністрування. Інструменти Zyro спрощують ведення документації та логістику.

Створити e-commerce сайт
Налаштування доставки

Легко рости

Будьте в курсі

Слідкуйте за кожним аспектом вашого бізнесу за допомогою вбудованих звітів та відстеження продажів. Інтегруйте Google Analytics, щоб мати детальну інформацію про клієнтів.

Почати
Графік, який демонструє трафік та користувачів

Просте просування

Zyro допомагає запускати рекламу на Facebook, Google Shopping та інших платформах. Знайдіть потрібну аудиторію та розширте свої канали продажів.

Почати продавати онлайн
Стилізований приклад реклами в Google Shopping

Прості знижки

Ви матимете можливість пропонувати, а ваші клієнти – застосовувати різні знижки та промокоди. Інтернет-магазин Zyro дозволяє легко налаштувати такий функціонал, аби ви могли дарувати вашим клієнтам додатковий стимул купувати.

Почати зараз
Застосування коду знижки на продукцію

Подарункові картки

Додайте у свій інтернет-магазин функцію, яка дійсно порадує ваших клієнтів – можливість придбати подарункову карту. Спростіть пошук подарунків!

Почати продавати онлайн
Приклади різних подарункових карток

Як відкрити інтернет-магазин

Виконайте наступні прості дії, аби створити інтернет-магазин власними руками:

Додавання товарів у Zyro eCommerce
1. Приєднайтеся до Zyro

Передплатіть конструктор сайтів Zyro та почніть роботу прямо зараз – жодних прихованих умов. Поекспериментуйте з вашими вподобаннями, щоб з'ясувати, які саме функції вам потрібні.

Розпочати
2. Оберіть шаблон інтернет-магазину

Знайдіть шаблон, який підходить під ваш бренд та бізнес, а потім скористайтеся drag-and-drop редактором, щоб налаштувати його на свій смак.

Розпочати
3. Наповніть інтернет-магазин товарами

Наповніть сторінки свого інтернет-магазину, а потім налаштуйте параметри: встановіть ціни, додайте акції, варіанти оплати та доставлення.

Розпочати
4. Опублікуйте ваш магазин

Натисніть кнопку «Опублікувати», ще раз перевірте, чи все виглядає саме так, як ви хотіли, та приступайте до роботи – тепер ви можете продавати ваші товари онлайн.

Розпочати
5. Розпочніть просування

Не соромтеся використовувати потужні маркетингові інструменти Zyro, щоб представити свій інтернет-бізнес потенційним клієнтам та одразу збільшити продажі.

Розпочати

Поширені запитання щодо інтернет-магазину

Знайдіть відповіді на поширені запитання про інтернет-магазини.

Сама назва містить відповідь на це запитання. Інтернет-магазин – це магазин, який продає товари та послуги в інтернеті.

Часто інтернет-магазини називають e-commerce сайтами, або сайтами електронної комерції, оскільки їхня діяльність стосується продажу та купівлі товарів чи послуг онлайн.

Клієнтами вашого сайту електронної комерції можуть бути приватні особи або інші компанії. Все залежить від вашої бізнес-моделі та цільового ринку. Сьогодні у всесвітній мережі існують інтернет-магазини практично будь-чого і для будь-кого.

З такими платформами, як Shopify, WooCommerce і Magento, створення інтернет-магазину може зайняти від декількох днів до декількох тижнів, в залежності від вашого досвіду та знань.

Однак за допомогою простих функцій конструктора інтернет-магазину Zyro навіть люди, які не мають досвіду в дизайні або програмуванні, можуть створити сайт за лічені хвилини.

По-перше, у вас повинні бути товари: на вашому власному складі, доступні через дропшипінг або іншу модель.

Далі потрібно поставити себе на місце покупця та подумати про те, щоб ви хотіли бучити в інтернет-магазині, аби вам було зручно купувати. Фотографії, ціни, описи, інформація про розміри – додайте все це та будь-які інші корисні матеріали.

Використовуйте адміністративну панель Zyro, щоб відстежувати залишки товарів, а також налаштувати різні способи оплати та доставки: від кредитних карток до PayPal, від DHL до USPS і т. д.

Ми хочемо позбавити вас переживань, пов'язаних з тим, що клієнт покидає кошик, так і не оформивши замовлення. А тому надаємо вам доступ до надійного платіжного шлюзу, який підтримує всі основні банківські картки та рішення доставлення товарів.

Zyro може розрахувати кращі тарифи на доставку для ваших покупців, а також допомогти знайти операторів з кращими цінами для вас.

Весь процес доставлення можна відстежувати у вашій адміністративній панелі. Ваша задача – підготувати та видрукувати накладні.

Ні, дохід від вашого інтернет-магазину належить тільки вам. На відміну від інших платформ, конструктор сайтів та інтернет-магазинів Zyro не стягує жодних комісій, зокрема за транзакції. Ви сплачуєте лише вартість вашого тарифу.

Це означає, що ви матимете можливість підтримувати конкурентні ціни, при цьому покриваючи вартість доставлення та інші адміністративні витрати.

Перевагою сучасних платформ для створення інтернет-магазинів, як-от Zyro, полягає в тому, що вам не потрібно навчатися чи проходити якісь спеціалізовані курси, щоб запустити свій онлайн-бізнес у сфері торгівлі. Хоча, якщо ви вирішите прочитати про те, як вести бізнес в Інтернеті чи про тонкощі управління сайтом електронної комерції, такий досвід буде, безумовно, корисним.

Однак конструктор інтернет-магазину Zyro є надзвичайно простим та інтуїтивно зрозумілим. З його допомогою ви без проблем пройдете через увесь процес: від створення вашого малого бізнесу до здобуття потужної присутності в інтернеті. Від написання описів товарів і до вибору правильного e-commerce тарифу, який підтримує потрібні платіжні шлюзи — ви отримаєте всі інструменти та рекомендації, необхідні для збільшення продажів і залучення нових клієнтів.

Це залежить від типу e-commerce сайту, який ви хочете створити. Наприклад, якщо ви плануєте сайт на WordPress, вам потрібно врахувати вартість віртуального або WordPress хостингу, різних засобів безпеки (наприклад, захист сайту від зловмисних спроб фішингу, як-от SSL), окремих плагінів та тем, що збільшить суму місячних витрат.

З іншого боку, всі технічні аспекти роботи інтернет-магазину входять у місячну плату конструктора магазинів, що робить процес запуску малого бізнесу швидшим і простішим.

Zyro — це, безумовно, найкращий конструктор інтернет-магазинів для початківців. Він має власну технологію сітки, всеможливі платіжні шлюзи, цілодобову підтримку клієнтів, привітний сервіс і неперевершені ціни. Також усі шаблони інтернет-магазинів Zyro повністю адаптивні, завдяки чому ваш сайт прекрасно виглядатиме та працюватиме на мобільних пристроях.

Це залежить від вашої цільової аудиторії та від ніші в цілому. Перш ніж обрати товари для продажу, ми рекомендуємо провести дослідження ринку. Таким чином, ви зможете зрозуміти, що зараз в тренді та визначити популярні товари. Це також допоможе вам визначитися з позиціюванням вашого бренду серед конкурентів.

Також ви спонукатимете людей купувати саме у вашому магазині, якщо пропонуватимете їм те, чого немає в інших магазинах, або ціни, які вони просто не зможуть ігнорувати. Якщо ж у вас і досі немає ідей, пропонуємо ознайомитися зі списком популярних товарів, які ми склали для вас на такий випадок.

Навіть якщо ви вже продаєте свої товари на торговельних майданчиках, таких як Prom, Rozetka, Etsy чи навіть Amazon, ми вважаємо, що вам варто задуматися над запуском власного сайту електронної комерції. Такі речі, як пошукова оптимізація (виведення сайту на перші позиції у результатах пошукових систем, наприклад, Google) і проста інтеграція акаунтів в соціальних мережах, стають набагато простішими та ефективнішими, якщо у вас є власний інтернет-магазин.

Ви зможете робити так, аби сторінки ваших товарів виділялися серед конкурентів, що практично неможливо, коли ви працюєте на таких сайтах, як Amazon чи Prom. Власний магазин з унікальною URL-адресою також допоможе вам створити та розширити свій бренд, завдяки чому ви виглядатимете, як мінімум, професійніше.

Ви зможете використовувати власний сайт не лише для торгівлі в інтернеті, але й для надання ексклюзивної інформації про магазин з допомогою блогу. До речі з конструктором сайтів Zyro ви матимете блог повністю безкоштовно, оскільки його функціонал включено у всі тарифи сайтів та інтернет-магазинів. А ще у вас буде можливість оптимізувати магазин під мобільні пристрої.

Якщо коротко, то так, в порівнянні з фізичним магазином. Оскільки ваш магазин електронної комерції існує в інтернеті, його утримання обійдеться набагато дешевше. Так вам не доведеться витрачати гроші на оренду чи комунальні послуги.

Також вас не обмежуватиме географічне розташування чи визначені робочі години, оскільки ваш магазин може працювати цілодобово й у різних куточках земної кулі. Ймовірно, що вам також знадобиться менше персоналу, а це означає, що ваші загальні адміністративні витрати будуть меншими.

Враховуючи все це, показник маржі буде вищим. А тому ми можемо зробити висновок, що інтернет-магазин стане прибутковим доповненням до будь-якого бізнес-плану.