Технологія Наступного Покоління

Не має значення, чи це швидше апаратне забезпечення, інноваційна архітектура мережі чи нове програмне рішення, ми будемо одними з перших, хто реалізував це.

Сервери по всьому світу

Усі дані на серверах захищені безліччю рівнів відмов, RAID-10, щоденними або тижневими резервними копіями.

Чудова ціна

Hostinger: Глобальні Центри Даних

Наші сервери знаходяться в 6 різних регіонах: Великобританії, США, Нідерландах, Сінгапурі, Індонезії та Литві. Наші клієнти зможуть насолоджуватися мінімальною затримкою й надійністю завдяки глобально з'єднаним дата-центрам рівня Tier-3.

Чудова ціна

Плани включають:

Власна панель hPanel, Менеджер доступу, LiteSpeed, інтеграція Cloudflare, інтеграція LetsEncrypt.

Сервери по всьому світу
Сервери по всьому світу

Захист від DDoS

Отримайте кращий SEO, утримання відвідувачів та конверсії за допомогою останніх оновлень, які можуть обслуговувати до 3 разів більше запитів в секунду.

Чудова ціна

Hostinger: Висока Доступність

Всі наші постійні токи мають подвійні посилання з декількома провайдерами. Ми захищаємо своїх клієнтів від DDoS-атак у декілька шарів, - аналізатор трафіку Wanguard anti-DDoS та правила інтелектуального брандмауера на рівні комутатора, Bitninja або Imunify360 (брандмауер веб-додатків) на кожному сервері, опціональний Cloudflare для кожного облікового запису, а також спеціальний веб-сервер правила, щоб переконатися, що ваш сайт захищений від будь-яких видів атак.

Чудова ціна

Плани включають:

Щоденні резервні копії, контейнери CloudLinux, LVE для ізоляції облікових записів, анти-DDoS захист Wanguard в режимі реального часу на комутаторах.

Створена для блискавичної швидкості

Наш новий час розгортання сервера коливається приблизно в 10 хвилин. У нас є повністю автоматизований процес завантаження. Вимкніть живлення, підключіть мережеві кабелі, - автоматизація увімкнеться (kickstart, ansible) і сервер переходить в режим онлайн.

Чудова ціна

Hostinger: Налаштування кешування на рівні сервера

Настроювані рішення кешування на рівні сервера. Плагіни LiteSpeed Cache створені для гіперзарядки найпопулярніших веб-додатків майже без зусиль. Популярні веб-додатки з турбозарядкою із мінімальним флешом, без проблем керуйте швидкістю трафіку та легко керуйте кешем за допомогою потужної технології Smart Purge.

Чудова ціна

Плани включають:

SSD-накопичувачі для надзвичайних швидкостей. Спрощені та автоматизовані розгортання сервера. Домофон. HTTP/2

Сервери по всьому світу
Сервери по всьому світу

Продуктивність

У разі незапланованої події ми можемо відновити ваш обліковий запис до останнього знімка за лічені хвилини. Ми встановлюємо повні та додаткові резервні копії для всіх облікових записів, щоб забезпечити безпеку ваших даних.

Чудова ціна

Hostinger: Повністю Керований

Ми гарантуємо, що сервери та вся інфраструктура працюють, усі пакети оновлені. Усі інженери працюють по Pagerduty, у нас є негайна реактивна реакція на інциденти. Ми також створили прогнозний моніторинг через Prometheus, тому ми можемо запобігти проблемам, перш ніж вони навіть виникнуть.

Чудова ціна

Плани включають:

Проактивний та прогнозивний моніторинг сервера. Профілактичний моніторинг сервера в реальному часі LiteSpeed micro cache. WAF на кожному сервері

Найкраща в класі продуктивність WordPress

HTTP/2, HTTP/3 (QUIC) і IPv6, PHP7, кешування LiteSpeed (з плагіном), стиснення GZIP, виявлення спаму і загроз. Краще SEO, утримання відвідувачів на сайті і конверсії – отримайте все це з передовими технологіями, які можуть обробляти в 3 рази більше запитів в секунду

Сервери по всьому світу

Середній час відгуку: 43 мс

Почніть Економити Зараз

Ваш найкращий варіант хостингу - тут

29
00
/міс
Розпочати