WordPress Хостинг

WordPress Хостинг

Просте встановлення, швидке налаштування та негайний запуск онлайн з дешевим хостингом WordPress.
З Hostinger це просто.

Розпочати ЗАРАЗ
 • Гарантія 99.9% аптайму
 • Чудова швидкість роботи
 • Відмінний чат підтримки
 • 30 днів гарантія повернення коштів
как пишут на forbesкак пишут на mediumкак пишут на techradarкак пишут на trustpilotкак пишут на huffpostкак пишут на bloomberg

Хостинг-компанія, яка любить WordPress

Онлайн-підтримка WordPress

Підтримка клієнтів від Hostinger існує для того, щоб допомогти вам з вашими проблемами та запитами WordPress щодня. Завдяки підтримці у вас буде постійний спокій, адже наші фахівці з WordPress за найкоротший час вирішать будь-які проблеми, пов’язані з вашим новим веб-сайтом. Жодна робота не є надто великою чи малою для команди успіху клієнтів Hostinger!

Установка WordPress в 1 клік

Забудьте про надскладні та трудомісткі налаштування WordPress, які використовувались раніше. Заповнивши нашу просту форму Hostinger, все, що вам потрібно зробити, це відкрити панель управління хостингом, ввести свої дані та натиснути одну кнопку, щоб встановити WordPress. Це справді настільки просто.

Створена для ефективності

Не бійтеся довіряти блискавичному хостингу WordPress від Hostinger. Завдяки використанню HTTP/2, PHP7.4, NGINX та вбудованих на замовлення, попередньо встановлених плагінів кешування WordPress, ми досягаємо неперевершених швидкостей завантаження для всіх наших клієнтів. Вашим веб-відвідувачам не доведеться чекати, коли текст, графіка чи файли завантажуватимуться знову.

Гарантія безпеки

Hostinger виявляє, відбиває та знищує будь-які кібер-атаки, що відбуваються на веб-сайтах наших клієнтів, використовуючи найкращі технології безпеки від BitNinja. Наше партнерство означає, що всі веб-сайти, розміщені з нами, захищені BitNinja, що забезпечує повний стековий захист від усіх автоматизованих атак.

Готовий для розробників

Це ви не вперше розробляєте WordPress? Тоді вам пощастило! Замість того, щоб просто зберігати свої файли у хмарі, Hostinger застосовує активний підхід до розміщення веб-сайтів, що належать розробникам. Насолоджуйтесь WP–CLI та GIT та отримуйте максимальний контроль над своєю розробкою WordPress.

30-денна гарантія повернення коштів

Ми настільки впевнені, що всім у всьому світі просто сподобається легкість, доступність та швидкість нашого WordPress хостингу, що ми пропонуємо 30-денну гарантію повернення коштів. Розмістіть свій веб-сайт без попередніх витрат і скористайтеся всіма можливостями та перевагами наших клієнтів. Це безпрограшний варіант.

Виберіть Свій План Хостингу WordPress

Гарантія повернення грошей - 30 днів

WordPress Starter

235,00₴
Знижка 81%
45
00
/міс

79,00₴/міс. при продовженні

 • Необмежена кількість сайтів
 • 20 GB Об'єм Диску
 • Необмежений трафік
 • Щотижневі автоматичні бекапи
 • Jetpack Free
Найпопулярніший

WordPress Premium

668,00₴
Знижка 78%
149
00
/міс

443,00₴/міс. при продовженні

 • Необмежена кількість сайтів
 • 40 GB Об'єм Диска
 • Необмежений трафік
 • Щоденні автоматичні бекапи
 • Jetpack Personal

WordPress Business

1.336,00₴
Знижка 78%
295
00
/міс

886,00₴/міс. при продовженні

 • Необмежена кількість сайтів
 • 80 GB Об'єм Диска
 • Необмежений трафік
 • Щоденні автоматичні бекапи
 • Jetpack Premium
 • privat24
 • visa
 • mastercard
 • paypal
 • bitpay
 • interkassa

Миттєва підтримкаМиттєва підтримка

Безпечні платежіБезпечні платежі

Спробуйте 30 днів без ризику!30 днів пробного періоду без ризику!

Ми Швидкі. Це факт.

Статистика швидкості хостингу

Час реакції складає 0 мс. Найбільша швидкість завантаження сторінки.

Статистика швидкості SiteGround

Час відгуку в середньому складає 0 мс.

Уже розмістили свій сайт WordPress на іншому хостингу?

Хоча інші хостинг-провайдери платять багато за переказ сайтів, наші агенти з успіху клієнтів будуть робити це безкоштовно!

Почему WordPress Хостинг?

Чому WordPress?

WordPress - це платформа, якій довіряють 28% всього інтернету, і це з поважної причини. Він виступає простою вхідною точкою для перших розробників веб-сайтів і є надзвичайно універсальним для досвідчених розробників. Завдяки тисячам плагінів, шаблонів та можливостей керувати усім вмістом в одному простому інтерфейсі, навіщо шукати деінде? Налаштуйте WordPress на Hostinger сьогодні.

Багатоцільовий

WordPress можна використовувати для створення всього, від цільової сторінки, до повністю функціональної спільноти користувачів в інтернеті. Використовуючи WordPress, ви можете керувати вмістом, компонуванням та функціональністю вашого веб-сайту - все з однієї простої інформаційної панелі. Світ - це ваш WordPress.

Легкий

Незалежно від того, чи є ви професійним розробником чи початківцем у світі веб-сайтів та кодування, WordPress вас влаштує. Будучи найпопулярнішою CMS у світі, WordPress також пропонує велику кількість навчальних посібників, покрокових інструкцій та уроків з розробки, з якими ви ніколи не залишитесь без підтримки.

І набагато більше

Завдяки безпрецедентним каталогам плагінів, доповнень, віджетів, шаблонів і тем WordPress є ідеальним майданчиком для будь-якого власника домену, який бажає налаштувати зовнішній вигляд свого онлайн-простору. Більше того, WordPress є SEO-дружнім і має все необхідне для розміщення в інтернеті.

Хостинг WordPress: Часті питання (FAQ)

Відповіді на найчастіші запитання щодо WordPress та хостингу WordPress.

WordPress - це вишуканий інструмент із відкритим кодом, який можна встановити на веб-сервері, щоб допомогти вам створити веб-сайт, спільноту, блог чи мережу. Він написаний на PHP і широко вважається найпростішою, але найбільш ефективною та потужною системою управління контентом (CMS), яка існує сьогодні. WordPress використовується багатьма компаніями Fortune 500 та іншими відомими блогами, такими як TechCrunch та Mashable. Завдяки безлічі безкоштовних навчальних посібників, тем, плагінів та розширень, WordPress однаково корисний для початківців та експертів з розробки.

WordPress спочатку був задуманий як інструмент для ведення блогів, але тривалий час його використовують для деяких найскладніших магазинів, спільнот, блогів та мереж електронної комерції. Ви можете буквально створити будь-який тип веб-сайту на WordPress. Починаючи від особистого інформаційного блогу до веб-сайту для бізнесу, від державних сайтів до веб-сайтів для аукціонів, від веб-сайтів, що займаються портфоліо, до інтернет-спільнот, а також від вікі-сайтів до нішевих партнерських веб-сайтів.

WordPress хостинг відрізняється від звичайного веб-хостингу ефективністю, та ресурсами. Hostinger надає хостинг-пакети, оптимізовані для WordPress. З нашими платформами ви отримаєте захоплюючі функції, такі як WP-CLI, GIT та SSH, інтегровані у ваш веб-сайт. Встановлення WordPress на наших хостинг-серверах буквально за один клік. Завдяки попередньо встановленим плагінам кешування WordPress швидкість та продуктивність вашого веб-сайту будуть просто чудовими!

Ми не хочемо хвалитися, але на відміну від інших, установка WordPress на Hostinger - це лише один клік. Так - досить буквально - ви можете використовувати наш інсталятор в один клік, щоб повністю встановити WordPress на хостинг (з усіма необхідними конфігураціями) одним натисканням кнопки та протягом декількох хвилин. Як тільки установка завершиться, ви можете скористатися посиланням на зразок www.examplewebsite.com/wp-admin (помістіть туди своє власне доменне ім’я), щоб отримати доступ до адміністраторської області WordPress та розпочати роботу.

Напевно, так! Все, що вам потрібно, щоб перенести WordPress на Hostinger - це один клік! Весь процес міграції буде безпроблемним, швидким, і вам не доведеться докладати зусиль. Якщо у вас виникли труднощі або перешкоди, все, що вам потрібно зробити, - це зв’язатися з нашою досвідченою та висококваліфікованою командою успіху клієнтів. Вони зроблять усе можливе, щоб допомогти вам у процесі міграції WordPress та відповідатимуть на будь-які запити, які у вас можуть виникнути.

Ні, це не так Ми, в компанії Hostinger, пишаємось тим, що завжди намагаємось оновлювати все. Та сама версія, яку ви можете знайти на WordPress.org, буде вам доступна на вашому хостингу з Hostinger. Наші користувачі можуть вмикати автоматичні оновлення за допомогою автоматичного інсталятора та автоматично оновлювати WordPress щоразу, коли нова версія з'являється. Абсолютно немає обмежень для наших користувачів; Ви можете безкоштовно встановити скільки завгодно тем і плагінів, налаштувати свій сайт WordPress, окрім бажань, а також мати доступ до основних файлів WordPress.

Ми можемо з упевненістю сказати, що Hostinger - це дуже безпечний хостинг. Ми використовуємо BitNinja для захисту наших серверів, які є провідним постачальником серверної безпеки. Він має новітні функції виявлення та видалення зловмисного програмного забезпечення, а також виявлення вторгнень та захист від навіть найскладніших (D)DoS-атак. Можливість інтелектуального збору BitNinja також дозволяє всім захищеним нею серверам збиратись і формувати сильний щит проти будь-якої атакуючої сили. Крім того, використання портових та мережевих приманок відіграє величезну роль у запобіганні нападів. Коротше кажучи, ви можете бути абсолютно впевнені в безпеці, при виборі хостингу.

Готові до початку?

WordPress просто користуватись та ще простіше приєднатися, коли ви вирішите розмістити WordPress разом із Hostinger. Маючи безкоштовну 30-денну гарантію повернення коштів, онлайн підтримку клієнтів та надзвичайно швидкий хостинг, немає підстав, щоб не працювати з нами. Продовжуйте свою подорож WordPress із Hostinger вже сьогодні!

Платіть за реальні технології веб-хостингу, а не за рекламу!

Перестаньте платити додатково за маркетинг. Платіть лише за товар. Економте розумно, Запускайте ваш проект з дешевим веб-хостингом, не втрачаючи преміум якості! Висока ціна не означає високу якість.

29,659,751

Клієнтів уже економлять

10,000+

Нових клієнтів щодня

24,894,152

Уже працюючих сайтів

Почніть заощаджувати!

Все в одному – хостинг сайтів в Україні і доменне ім'я від

19
00
/міс