Спеціальний WordPress Хостинг

Швидкий та безпечний, з гарантією аптайму 99,99%, багатофункціональний хостинг для WordPress.

Логотип WordPressЛого LiteSpeedЛого JetpackЛого CloudflareЛого Google Cloud

Виберіть Свій План Хостингу WordPress

Гарантія повернення грошей – 30 днів

WordPress Starter

Ідеальний пакет для особистих сайтів

235,00₴
Економія 81%
45,00/місяць
 • Необмежена кількість сайтів
 • 20 ГБ дискового простору
 • Необмежений трафік
 • Автоматичні щотижневі бекапи
 • Безкоштовний пакет Jetpack

79,00₴/міс. при продовженні

WordPress Business

Професійне рішення для бізнесу, що приносить прибуток

1.336,00₴
Економія 78%
295,00/місяць
 • Необмежена кількість сайтів
 • 140 ГБ дискового простору
 • Необмежений трафік
 • Автоматичні щоденні бекапи
 • Jetpack Premium

886,00₴/міс. при продовженні

WordPress Premium

Оптимізований для малого та середнього бізнесу

668,00₴
Економія 78%
149,00/місяць
 • Необмежена кількість сайтів
 • 100 ГБ дискового простору
 • Необмежений трафік
 • Автоматичні щоденні бекапи
 • Jetpack Personal

443,00₴/міс. при продовженні

Простота використання

Професійні або для початківців, наші плани хостингу WordPress інтуїтивно зрозумілі й зручні у використанні.

Захист та безпека

Завдяки механізму кешування LiteSpeed, захисту Cloudflare і SSL-сертифікату ваш сайт WordPress надійно захищений.

Теми New!

Перегляньте нашу колекцію тем, що налаштовуються та оберіть ту, яка підходить вам найбільше.

Плагіни

Завдяки великому вибору плагінів, ваш сайт отримає підтримку та функції, необхідні для того, щоб обігнати конкурентів.

Чому Hostinger?

Тут, в Hostinger, ми розуміємо, що створення сучасних вебсайтів вимагає стабільного, безпечного і оптимізованого середовища розміщення WordPress.

Оптимізований для WordPress

Ми активно поповнюємо кодову базу WordPress, а тому ви можете бути впевнені, що ми знаємо всі тонкощі цієї CMS.

Наш багатий набір функцій дозволить легко керувати вашим сайтом.

Ми постійно вдосконалюємо нашу платформу, аби забезпечити 99,99% безперебійної роботи. Наші сервери, служба підтримки, попередньо встановлені плагіни кешу – все це працює разом, аби гарантувати найвищу якість хостингу WordPress.

Оптимізований

Посилена безпека

Ні ви, ні ми, ніхто не повинен ігнорувати питання безпеки.

Ми використовуємо Imunify360 для постійного моніторингу кожного сайту WordPress на наявність шкідливих програм та інших можливих загроз і вразливостей.

Жодна спроба несанкціонованого вторгнення не залишиться непоміченою, і жодна уразливість не проживе достатньо довго, аби нею могли скористатися. Ми вживаємо всіх необхідних заходів, аби захистити ваш сайт WordPress.

Безпечний

Швидкість

Якщо ваш WordPress хостинг не швидкий, він неактуальний. Ми знаємо, що мілісекунди мають значення.

Щоб допомогти вам перевершити конкурентів, ми використовуємо LiteSpeed WebServer – чи не найшвидший вебсервер у світі, особливо для WordPress. LiteSpeed також включає плагін кешу LSCache, який оптимізує ваш сайт WordPress для найкращої роботи.

До того ж сучасні SSD-накопичувачі в 8 дата-центрах, розташованих на різних континентах, забезпечать відвідувачам вашого сайту найкращий час завантаження. Скористайтеся перевагою останніх версій PHP і HTTP/2, щоб не втратити конкурентні позиції!

Швидкий

Зручна розробка

Якщо вам подобається час від часу змінювати свої файли, вас чекає приємний сюрприз.

Наш хостинг для WordPress гарантує зручність розробки сайтів.

Ви матимете повний контроль над проектом: доступ до SSH, Git, WP-CLI, SFTP, phpMyAdmin, проміжного середовища та декількох версій PHP. Якщо вам потрібна будь-яка технічна допомога, ви можете розраховувати на нас; наші досвідчені консультанти WordPress завжди готові відповісти на ваші запитання!

Зручна розробка
Наші експерти з WordPress обожнюють допомагати

Простий та інтуїтивно зрозумілий

Ідеальне середовище для вашого успіху

З якою б проблемою ви не зіткнулися, великою чи маленькою, технічною чи дизайнерською, наші спеціалісти WordPress допоможуть її усунути!

Виділена команда WordPress

У нас є група досвідчених та перевірених спеціалістів, які знають усі нюанси WordPress. Вони усувають помилки, додають функції та оптимізують WordPress для усієї спільноти. Вони тут, аби допомогти вам.

Ми завжди на зв'язку

Наші експерти – це справжні ентузіасти. Вони не заспокояться поки проблему не буде усунено остаточно. Вони активно працюють, аби забезпечити найкращу підтримку клієнтів. Ми самі не любимо чекати. Тому ми реагуємо на звернення настільки швидко, наскільки це можливо, в робочі години – протягом 60 сек.

Хостинг-компанія, яка обожнює WordPress

Додаткові функції, що дозволяють відчути весь потенціал WordPress

Сервери LiteSpeed ​​Enterprise

Ми використовуємо LiteSpeed – найшвидший вебсервер у цій галузі. LiteSpeed пропонує розширені функції, забезпечує виняткову масштабованість та максимальну продуктивність сайту.

Прискорювач WordPress

Кожна установка WordPress оснащена плагіном кешу LSCWP, який гарантує, що ваш сайт WordPress працюватиме в 4 рази швидше в поєднанні з нашими серверами LiteSpeed Enterprise.

Плагін Jetpack

Залежно від обраного плану хостингу WordPress, ви отримаєте плагін, розроблений засновниками платформи. Він допоможе легко та швидко створити, оптимізувати та масштабувати ваш сайт.

Онлайн-підтримка WordPress

Якщо ви просто розгубилися або вам потрібна допомога в додаванні нової функції, наші кваліфіковані спеціалісти WordPress завжди вам допоможуть! Просто напишіть у чат підтримки!

Встановлення WordPress в 1 клік

Установка WordPress у ваш хостинг-акаунт не займе більше одного кліку. Крім самої процедури установки, ми також подбаємо про оптимізацію, аби ваш сайт працював максимально ефективно.

Зберігання на SSD

В питаннях швидкості не може бути компромісів. Ми ЗАВЖДИ використовуємо SSD для зберігання файлів й даних ваших сайтів. Це гарантує блискавичну швидкість завантаження та задоволених клієнтів. Як наших, так і ваших.

Що говорять про нас наші користувачі

На основі 14 091+ відгуків, оцінка Hostinger становить 4,9 з 5 зірок у Google.

Хочете прочитати більше відгуків або залишити свій?

Відвідайте нашу сторінку Google Відгуків.

Легке перенесення

Ваш сайт WordPress розміщений на іншому хостингу?

Ви можете перенести ваш сайт WordPress з іншого хоста у свій обліковий запис Hostinger за допомогою нашого простого у використанні інструменту міграції. Не хочете цим займатися? Не турбуйтеся, наші фахівці WordPress можуть зробити це за вас! Безкоштовно!

Перенести сайт
Шаблон

Всі необхідні посібники з WordPress

Починаючи зі знайомства з WordPress і закінчуючи інформацією про хотлінкінг і як йому запобігти – наш список посібників охоплює все це!

30 Порад щодо SEO в WordPress
30 Порад щодо SEO в WordPress

Існує ряд речей, які допоможуть вивести SEO вашого сайту WordPress на новий рівень. Аби полегшити вам задачу, ми створили цей посібник.

Детальніше
Посібник з WordPress
Посібник: Як почати працювати з WordPress

У цьому посібникові з WordPress ви знайдете все необхідне для створення сайту за допомогою WordPress.

Детальніше
9 Способів Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress
9 Способів Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress

У цьому керівництві ми покажемо, як прискорити роботу сайту WordPress за 9 простих кроків.

Детальніше
30 Порад щодо SEO в WordPress
Проміжне зберіганняСкоро

Навіщо редагувати живий сайт, якщо можна працювати з його копією, а потім опублікувати всі внесені зміни одним натисканням кнопки? Наш інструмент проміжного зберігання здатен полегшити життя розробникам, початківцям та досвідченим користувачам.

Посібник з WordPress
Автоматичні оновленняСкоро

Кожного разу, коли з'являються основні оновлення чи оновлення безпеки для WordPress або будь-якого з його плагінів, ми автоматично встановлюємо їх, аби переконатися, що ваш сайт завжди актуальний. Турбуйтеся про більш важливі речі у вашому житті!

9 Способів Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress
Щоденні бекапиСкоро

Мы всегда вас прикроем вашу спину. Нет, буквально! Резервные копии всех файлов и данных вашего сайта создаются ежедневно автоматически, поэтому вы можете быть уверены, что вы ничего не потеряете. С нами ваш проект будет в целостности и сохранности.

Не знайшли те, що шукали?

Поширені запитання про хостинг для WordPress

Знайдіть відповіді на найбільш поширені питання про WordPress хостинг

WordPress – це сучасна система управління контентом з відкритим вихідним кодом. Можливо, це основний інструмент для створення сайтів на цей момент. Він простий у використанні, ефективний, дуже добре побудований й легко налаштовується завдяки мільйонам плагінів, тем і навчальних посібників, доступних в інтернеті. Сайти пошуку роботи, блоги, портфоліо, інтернет-магазини – всі ці сайти можуть бути створені або вже працюють на платформі WordPress. WordPress використовують багато відомих ресурсів, таких як TechCrunch, The New Yorker і Sony Music.

WordPress currently lies at the heart of 34% online websites; which is way more than any other tool or framework. That goes to show just how versatile, multi-purpose, and efficient WordPress is. It doesn’t matter whether you are a web developer or only a small business owner; WordPress is going to pop up in a conversation about website creation.

Whether you are thinking about creating a digital portfolio, or are looking to create a job index for your business; whether you want to start selling your products online, or want to create a blog for your company’s website; WordPress can be the answer.

Є кілька причин, чому WP такий популярний вибір. Перша і головна причина – це відкритий вихідний код і безліч безкоштовних плагінів й тим, які можуть значно спростити ваше життя. По-друге, ним дуже легко користуватися, і навіть якщо ви застрягли на якомусь моменті, в інтернеті доступні тисячі корисних посібників, де ви знайдете відповідь на будь-яке питання, пов'язане з WordPress!

So, if you are wondering whether you can create your dream website with WordPress, then the answer is probably ‘yes.’ But, to be sure, feel free to get in touch with us, and we will ask our WordPress experts for advice!

Just like you rent an apartment to store all the things that make up your household; you rent a WordPress hosting to store all the files and folders that make up your website. Typically, a WordPress hosting signifies a host of web servers that have been optimized and fine-tuned to run WordPress websites at peak performance.

Installing WordPress on Hostinger’s WordPress hosting takes a single click. Within a few moments of the installation, you are ready to tweak your website and add content as you please. It comes with pre- installed cache plugins and security enhancements that help you go live quicker than you’d hoped!

A managed WordPress hosting takes the responsibilities of a website/server optimization, technical adjustments, and update management, etc. off your shoulders. While the good guys at Hostinger keep track of the exhaustive list of website to-dos for you, you have ample time to focus on what matters most: adding and editing content and generating more traffic.

Moreover, a managed WordPress hosting comes with servers that have been adjusted precisely for running WordPress. In addition to a simple install, we also optimize everything and apply security measures, so that within a few moments, your website is ready to go live.

All in all, if you aren’t an expert in WordPress hosting, or don’t have too much time on your hands, a managed WordPress hosting will be ideal for you.

The primary difference between a simple web hosting and a WordPress hosting is that the latter is built for the sole purpose of powering WordPress websites. This means that servers used for a WordPress hosting are tuned such that they can run any number of WordPress websites, at maximum speed and performance. Doing the same with a simple web hosting will require a lot of machine-level adjustments, plugin installations, and memory tweaks.

In addition to speed and performance, a Hostinger WordPress hosting also comes with pre-configured security measures. You don’t have to set up firewall rules or run malware tests like you’d have to on a simple web hosting. You worry about creating high-quality content and marketing your website.

Also, with a Hostinger WordPress hosting, you get dedicated, 24/7/365 support from highly trained WordPress professionals. They know everything about your hosting account and can provide an instant solution to seemingly complicated WordPress problems. Conversely, with a simple web hosting, you might still get help, but the personnel won’t have the same level of hands-on WordPress experience!

Головна перевага сайту на WordPress в тому, що його може створити кожен! І ось як це зробити:


 1. Використовуйте інструмент перевірки домену Hostinger, щоб вибрати доменне ім'я для вашого сайту.
 2. Купіть план керованого хостингу для WordPress від Hostinger і зареєструйте своє доменне ім'я безкоштовно!
 3. Щоб встановити WordPress, скористайтеся встановлювачем в один клік у вашому обліковому записі хостингу WordPress від Hostinger.
 4. Пройдіть усі посібники з WordPress, аби дізнатися все необхідне про цю CMS.
 5. Встановіть тему WordPress у ваш обліковий запис.
 6. Пошукайте різні обов'язкові плагіни WordPress та встановіть їх у ваш акаунт.
 7. Почніть створювати та публікувати контент на вашому сайті, який до речі вже повинен працювати!