Ми підтримуємо Україну

Прапор України

Напад російського уряду на Україну поставив під загрозу життя мільйонів невинних людей. Ми підтримуємо Україну й виступаємо на захист її свободи та демократії. Якщо ви хочете підтримати Україну та її народ у скрутний час, будь ласка, розгляньте можливість пожертвувати кошти на благодійний рахунок.

Zyro від Hostinger

Створити сайт – просто. Конструктор сайтів Zyro.

Створіть сайт, інтернет-магазин або портфоліо. Понад 90% користувачів публікують сайти менш ніж за 1 годину за допомогою Zyro, простого no-code конструктора сайтів.

Створити сайт – простоСтворити сайт – простоСтворити сайт – простоСтворити сайт – просто

Простий конструктор сайтів

Створіть сайт або інтернет-магазин власними руками за допомогою конструктора сайтів Zyro.

01

Оберіть

Обирайте зі 100+ дизайнерських шаблонів, оптимізованих для SEO.

02

Налаштуйте

Перетягуйте елементи, щоб створити ідеальний дизайн з тексту, зображень та інтеграцій.

03

Опублікуйте

Виберіть оптимальний тариф, під'єднайте до нього домен та опублікуйте сайт.

Просте створення сайтів

Дизайнерські шаблони сайтів

Наші SEO-оптимізовані шаблони – це хороший початок для створення професійного сайту.

Вибрати шаблон

Налаштуйте все

Наш конструктор сайтів, який працює за принципом перетягування готових елементів, дасть змогу легко створити власний сайт, не написавши ні рядка коду.

Створити сайт
Налаштуйте все

Піксельна точність

Сітка Zyro автоматично вирівнює елементи на сторінці, тому ваш сайт завжди виглядатиме естетично та правильно.

Спробувати безкоштовно
Піксельна точність

Розумні інструменти

Скористайтеся можливостями штучного інтелекту, щоб створити оптимізований для SEO текст, унікальний логотип чи влучний слоган.

Ознайомитися з інструментами
Розумні інструменти

Зростайте та розвивайтеся

Проста електронна комерція

Швидко запустіть власний інтернет-магазин. Потужні маркетингові інструменти. Жодної комісії за транзакції.

Создать интернет-магазин

Повністю адаптивний

Ваш сайт виглядатиме фантастично на будь-якому пристрої: від персональних комп’ютерів й ноутбуків до планшетів та смартфонів.

Створити мобільний сайт
Повністю адаптивний

Пошукова оптимізація

Ваш сайт за замовчуванням буде оптимізовано для пошукових систем, завдяки чому вас легко знаходитимуть у всесвітній мережі.

Створити сайт
Пошукова оптимізація

Професійні інтеграції

Такі інструменти, як Google Analytics, Facebook Pixel та Messenger Live Chat, допоможуть підвищити ефективність вашого сайту.

Створити професійний сайт
Професійні інтеграції

Розумні інструменти

Економте час, скористайтеся допомогою штучного інтелекту.

Розумні інструменти для бізнесу й брендингу на основі ШІ гарантують успішний старт вашої справи.

Розумні інструменти
Розумні інструменти

Надійний захист

Кожен сайт Zyro захищено безкоштовним захистом SSL, а тому ви та ваші клієнти будуть у повній інформаційній безпеці.

Створити надійний сайт
Надійний захист

1М+ безкоштовних зображень

Отримайте безкоштовний доступ до понад 1 мільйона якісних зображень від Unsplash та використовуйте їх на своєму сайті без жодних обмежень.

1М+ безкоштовних зображень

Онлайн-підтримка

Завжди поруч

Наша команда успіху клієнтів доступна онлайн, щоб відповісти на будь-які ваші питання.

Завжди поруч

Поширені запитання про Конструктор Сайтів

Знайдіть відповіді на поширені запитання про конструктор сайтів.

Конструктор сайтів – це платформа, яка дозволяє будь-якому користувачеві створити сайт самостійно, не докладаючи великих зусиль.

Вибір конструктора сайтів залежать від того, як повинен виглядати ваш сайт, які функції вам потрібні, а також від вашого бюджету. Якщо оцінювати за співвідношенням "ціна/якість", ми вважаємо, що найкращим конструктором сайтів є Zyro.

Zyro розроблено таким чином, аби ним могли користуватися навіть люди без досвіду, тобто вам не доведеться звертатися за допомогою до дизайнерів чи розробників.

Навички програмування чи дизайну вам також не знадобляться. Будь-який користувач зможе створити професійний сайт власними руками.

Усю важку роботу вже зроблено за вас – просто оберіть шаблон, налаштуйте його шляхом перетягування елементів на сторінці й ваш сайт буде готовий до роботи. Zyro – це ідеальний вибір для новачків і власників малого бізнесу, які хочуть запустити бізнес онлайн.

Найкращі конструктори сайтів не лише дозволяють створити сайт, але й допомагають продавати в інтернеті, рекламувати бізнес та знаходити аудиторію.

Zyro пропонує SEO та інші професійні маркетингові інструменти, а також всілякі інтеграції, покликані сприяти тому, аби ваш сайт знаходили правильні люди – ваші потенційні клієнти.

Більшість тарифів Zyro також включають безкоштовний домен.

Якщо ви не знаєте, як створити сайт чи інтернет-магазин, наш інструмент саме для вас. Конструктор сайтів Zyro дуже простий у використанні.

Ви можете спробувати Zyro безкоштовно, але для того, аби опублікувати сайт в інтернеті, вам доведеться зареєструватися.

Тобто ви можете користуватися конструктором без реєстрації акаунту, але вам не вдасться вийти онлайн.

Щоб почати створення сайту виберіть шаблон, який найкраще відповідає потребам вашого бізнесу. У нас є велика бібліотека дизайнерських шаблонів сайту.

Налаштувати шаблон дуже легко. В Zyro все автоматизовано та інтуїтивно зрозуміло. Змінюйте зображення, текст і макет, а також їх кольори та шрифти.

Далі ви можете додати будь-які інтеграції, необхідні для вашого бізнесу. Мова йде про частини програмного забезпечення конструктора сайтів, які дозволяють додати на ваш сайт різні функції.

Потрібна функція бронювання або контактна форма? У нас є відповідні інтеграції. Хочете, щоб вас знаходили в пошукових системах? Для цього у нас теж є інтеграції. У нас є все, що вам потрібно для створення професійного сайту.

Коли все буде готово, ви зможете опублікувати сайт та починати його просування.

Zyro — це не просто відповідь на те, як створити сайт, це ще й конструктор сайтів електронної комерції, який допоможе запустити повністю функціональний інтернет-магазин за лічені хвилини.

Додавайте, редагуйте та видаляйте елементи всього кількома натисканнями миші. Керуйте продажами, доставленням, податками та CRM з однієї панелі управління. Завжди в русі? Керуйте магазином на ходу за допомогою спеціального мобільного додатка.

З Zyro у вас буде доступ до найкращих у світі інструментів електронної комерції. Багатьом нашим користувачам вдалося створити інтернет-магазини та почати продавати в той же день.

Zyro користується великою популярністю серед малого бізнесу, оскільки він дуже швидкий і простий у використанні.

Ми знаємо, що середньостатистичний власник малого бізнесу не має часу або ресурсів, необхідних для запуску сайту традиційним способом.

Ви можете скористатися Zyro та створити сайт вже сьогодні, не написавши жодного рядка коду чи тексту.

Наш конструктор сайтів зробить все за вас, тому ви можете повністю зосередитися на бізнесі.

Ні. Ми розробили інструмент, який не потребує того, аби ви редагували чи навіть заглядали в код.

Щоб створити вебсайт, просто користуйтеся нашим інтуїтивно зрозумілим конструктором з сіткою, а також інтерфейсом, який працює за принципом перетягування, щоб переміщати елементи та вносити необхідні зміни.

Залиште програмування спеціалістам. І зосередьтеся на тому, що ви робите найкраще.

Але навіть, якщо ви й маєте досвід розробки сайтів або навіть знаєте, як писати код, все одно розгляньте можливість використання конструктора сайтів. Адже це набагато швидше.

Замість того, щоб писати сайт з нуля або возитися з темами WordPress, просто виберіть один із готових шаблонів, скористайтеся no-code редактором та додатковими можливостями, зокрема функціями SEO та інструментами продажів.

Він не лише SEO-friendly, але й оптимізований для пошукових систем за замовчуванням. Ми подбали про те, аби вам більше не довелося хвилюватися про SEO.

Просто почніть створювати сайт, а Zyro автоматично оптимізує його для SEO.

Проте ви можете редагувати заголовки й описи сторінок на свій розсуд, щоб підвищити рейтинг в пошукових системах.

Що таке персоналізований сайт без власного домену? Звичайно, ви можете під'єднати свій власний унікальний домен до Zyro.

Більшість тарифів Zyro включають реєстрацію домену на один рік безкоштовно, таким чином, ви матимете безкоштовну адресу сайту протягом цілого року після реєстрації. Через рік ви зможете продовжити термін дії доменного імені за його звичайною ціною.

До того, на відміну від деяких інших популярних конструкторів вебсайтів, у Zyro немає жодних прихованих платежів.

Так. Усі сайти Zyro передбачають безкоштовний хостинг від Hostinger. В ціну тарифного плану, яку ви бачите на сайті, включено все: від хостингу та захисту до шаблону сайту.

Оскільки Zyro працює на інфраструктурі хостингу Hostinger, ми можемо гарантувати показник аптайму 99.9%, надшвидке завантаження та високий рівень онлайн-захисту.

Повністю. В той час коли деякі конструктори дають можливість створити окремо десктопну та мобільну версії сайту, всі сайти Zyro є адаптивними за замовчуванням.

Це означає, що вам потрібно створити лише одну версію, а розумна технологія Zyro автоматично масштабує контент під будь-який екран.

Це не лише гарантує прекрасний користувацький досвід, не залежно від того, який пристрій використовують відвідувачі, але й допоможе вам покращити позицію сайту у пошукових системах.

Так! Нема жодної потреби наймати дорогого веброзробника, професійного дизайнера або вчитися писати код.

Зручний drag-and-drop конструктор Zyro має всі інструменти, необхідні для створення повністю функціонального сайту, зокрема з функціональними можливостями електронної комерції без будь-яких навичок або досвіду веброзробки.

Так. Якщо вам просто потрібен базовий односторінковий сайт, конструктор сайтів — ідеальний інструмент для старту.

Zyro має кілька шаблонів односторінкових сайтів. Ви зможете створити лендінг для будь-якої задачі: інформаційну сторінку, сторінку оплати банківською карткою, цільову сторінку для маркетингової кампанії електронною поштою тощо.

Можливо, він вам і не потрібен. Однак, якщо ви керуєте бізнесом, щоб досягнути успіху, сьогодні дуже важливо бути присутнім в інтернеті. А сайт стане наріжним каменем вашої онлайн-присутності. Навіть якщо ви будуєте особистий бренд, аби підвищити впізнаваність, потрібно мати персональний сайт.

Ви можете використовувати сайт як портфоліо, щоб продемонструвати свою роботу. Також, можна використовувати сайт для торгівлі онлайн, для ведення блогу, щоб поділитися своїми думками з якомога більшою аудиторією. Ви просто матимете можливість розміщувати будь-який контент, не залежачи від сторонньої платформи.

Сайти, які виглядають професійно та сучасно здатні підвищити авторитет та збільшити довіру до бренду. Навіть простий сайт здатний утвердити ваш бренд, дати вам присутність в пошукових системах та допомогти з маркетингом у соціальних мережах.

Звичайно, малий бізнес може обійтися без сайту, проте з ним справи підуть набагато краще. До того ж сьогодні його так просто створити.

Звичайно. Серед функцій, які пропонують найкращі конструктори сайтів, ви обов'язково знайдете можливість додати посилання на всі соціальні мережі або навіть розмістити стрічку з соцмереж безпосередньо на сайті.

А Zyro пішов навіть далі та пропонує вбудовані маркетингові інструменти, як для залучення відвідувачів на сайт, так і для підвищення взаємодії з допомогою соціальних каналів.

Також конструктор має професійні інструменти для ведення блогу. Тому, якщо ви захочете з'єднати ваші публікації з соцмережами, аби їх можна було поширювати, у вас буде така можливість.