Ми підтримуємо Україну

Прапор України

Напад російського уряду на Україну поставив під загрозу життя мільйонів невинних людей. Ми підтримуємо Україну й виступаємо на захист її свободи та демократії. Якщо ви хочете підтримати Україну та її народ у скрутний час, будь ласка, розгляньте можливість пожертвувати кошти на благодійний рахунок.

Google Workspace: все, що вам потрібно для роботи

Це найкращий спосіб творити, спілкуватися й співпрацювати. Знайомі інструменти; менше чинників, які відвертають увагу; більше часу на роботу.

Google WorkspaceGoogle Workspace

Отримайте тариф Google Workspace вже зараз

Логотип Google Workspace

Google Workspace зібрав в одному місці повідомлення, зустрічі, документи та завдання.

Плани хостингу електронної поштиПлани хостингу електронної пошти
Логотип Google Workspace

Google Workspace зібрав в одному місці повідомлення, зустрічі, документи та завдання.

Пошта Google Workspace

154,00/міс.

ціна за скриньку

30 ГБ для зберігання пошти
Необмежена кількість фільтрів
30 псевдонімів пошти
Перевірка на віруси
Персональна електронна пошта @miybrand
Smart Reply, Smart Compose, пропозиції щодо покращення граматики
Розширений захист від фішингу та шкідливого ПО, який блокує 99,9% атак
Доступ до пошти, чату, голосових та відеодзвінків
Відеоконференції на 100 учасників. Немає запису
Додати

154,00 ₴/міс. при продовженні

Умови оплати

Тарифні плани повинні бути придбані за передоплатою, а не розділені на платежі. Зазначена сума становить загальну вартість продукту, поділену на кількість місяців, протягом яких діятиме ваш тариф.

Отримайте Gmail для бізнесу

Нові можливості адміністрування, персоналізовані адреси корпоративної пошти та жодної реклами. Замініть @gmail.com на info@brand.com.

Почати зараз
Отримайте Gmail для бізнесу

Залишайтеся на зв'язку, де б ви не знаходилися

Проводьте захищені зустрічі зі своєю командою з будь-якого місця за допомогою відеоконференцзв'язку преміумкласу, створеного на основі надійної інфраструктури Google.

Почати зараз
Залишайтеся на зв'язку, де б ви не знаходилися

Працюйте швидше, працюйте розумніше

Працюйте з документами разом в режимі реального часу, призначайте зустрічі й отримуйте сповіщення про них та інші події в календарі. Google Workspace об'єднує всі інструменти, необхідні для продуктивної роботи.

Почати зараз
Працюйте швидше, працюйте розумніше

Розроблений, щоб захистити від загроз

Моделі машинного навчання Gmail блокують 99.9% спаму, фішингу та шкідливого ПО, яке може потрапити у вашу поштову скриньку, що робить Google Workspace безпечним та надійним.

Почати зараз
Створений, щоб захистити від загроз

Поширені запитання про Google Workspace

Знайдіть відповіді на часті питання про Google Workspace

Google Workspace (раніше G Suite) – це набір хмарних інструментів для підвищення продуктивності й спільної роботи, розроблений Google. Пакет також включає індивідуальну адресу електронної пошти для бізнесу. Все, що вам потрібно для роботи, тепер зібрано в одному місці.

G Suite було перейменовано в Google Workspace, щоб підкреслити бачення платформи, яка пропонує інтегрований досвід використання декількох інструментів для спілкування та спільної роботи. Однак більшість функцій і програм G Suite залишаються незмінними.

Ви отримаєте Gmail, зв'язаний з вашою адресою корпоративної пошти, і інші знайомі інструменти (Календар, Google Meet, Чат, Диск, Документи, Таблиці, Презентації, Форми, Сайти та ін.), побудовані з використанням надійної системи безпеки Google і кращої у своїй ніші технології пошуку.

Додайте запропонований пакет у кошик. Оплативши замовлення, ви будете перенаправлені в панель управління hPanel. Там ви зможете керувати своїм акаунтом Google Workspace.

Незалежно від того, починаєте ви свій бізнес чи вже є невеликим підприємством, Google Workspace здатний задовольнити ваші потреби, завдяки інструментам безпеки, функції відповідності вимогам і декільком опціям хмарного сховища на вибір.

Пакет Business Starter включає сховище об'ємом 30 ГБ і набір інструментів, схожий на той, що включено в дорожчий тариф Business Standard. Ймовірно, найбільший недолік в порівнянні з тарифом Standard полягає в тому, що кількість учасників відеоконференцій обмежена до 100, відсутня функція зниження шуму та можливість запису. Якщо вам потрібні ці функції, ми можемо лише порадити звернутися в Google безпосередньо.