Що таке WHOIS

WHOIS – база даних, що містить важливу інформацію про домен. Виконавши пошук, ви можете перевірити доступність домену, дізнатися його термін дії, отримати інформацію про власника домену, зокрема контактну: його адресу, номер телефону, адресу електронної пошти та багато іншого.

Як це працює

Щоразу, коли хтось реєструє домен, він надсилає свою особисту інформацію в інтернет-корпорацію з присвоєння імен та номерів (ICANN). Реєстрація домену нагадує процес реєстрації будинку.

Поширені запитання щодо пошуку WHOIS та конфіденційності

Знайдіть відповіді на часті питання щодо пошуку WHOIS та конфіденційності

База даних WHOIS містить перелік усіх зареєстрованих доменів в інтернеті. Ви можете здійснити пошук WHOIS, щоб отримати доступ до різних деталей, пов’язаних із доменом, таких як дата реєстрації, термін дії, ідентифікатор домену, ім'я реєстратора, контактна інформація, ім’я сервера та багато іншого. База даних WHOIS доступна для всіх, і кожен може отримати доступ до реквізитів зареєстрованого домену. База даних підтримується Міжнародною корпорацією з присвоєння імен та номерів (ICANN) та регулярно оновлюється. Якщо ви створите сайт, вам також доведеться зареєструватися в ICANN.

Під час реєстрації доменного імені ви повинні надати особисту інформацію, таку як ім’я, адреса, номер телефону та електронна адреса. Інформація зберігається в базі даних WHOIS, і кожен може знайти її за допомогою пошуку домену WHOIS.

WHOIS Privacy, або захист конфіденційності домену WHOIS – це сервіс Hostinger, задача якого захистити особисті дані власника домену. Наш WHOIS-сервіс маскує особисту інформацію власника домену або замінює її загальними даними проксі-сервера, забезпечуючи цим повну конфіденційність.

Пошук WHOIS простий та швидкий. Просто введіть ім'я домену чи IP-адресу у відповідному вікні та натисніть "Пошук". Наш інструмент виконає пошук у базі даних WHOIS та надасть всю інформацію, зокрема записи про реєстрацію доменного імені всього за декілька секунд.

Пам'ятайте, використовувати цю інформацію для маркетингу чи спаму заборонено ICANN.

Переконайтеся, що ваші дані WHOIS актуальні й відповідають правилам ICANN. Ви повинні вказати точну контактну інформацію, за допомогою якої ваш провайдер надсилатиме вам важливі повідомлення.

Ви можете легко оновити інформацію WHOIS за допомогою панелі управління Hostinger. Для цього вам доведеться виконати кілька простих кроків. Також ви зможете оновити всю інформацію відразу, якщо захочете. Увійдіть у свій обліковий запис Hostinger, а потім перейдіть до панелі управління для оновлення інформації WHOIS.

Пам'ятаєте функцію конфіденційності WHOIS, про яку ми говорили? Ось чому деякі записи в пошуку WHOIS приховані від перегляду. Реєстратори доменів подали заявку на конфіденційність WHOIS, тому постачальник домену приховав їх контактну інформацію.

Деяка інформація також може бути прихована постачальниками доменів, дотримуючись місцевих законів про захист даних та конфіденційності, таких як GDPR.

Ви можете використовувати Privacy WHOIS service, щоб приховати свою особисту інформацію в базі даних WHOIS. Таким чином, якщо хтось спробує перевірити ваш домен, він не зможе побачити вашу контактну інформацію.
Щоб приховати інформацію в WHOIS, вам необхідно увійти в систему Hostinger, а потім перейти в особистий кабінет. Тепер натисніть на домен, розташований у верхній частині екрану, і виберіть одну з кнопок оформлення замовлення. Ви будете перенаправлені на сторінку оплати, де зможете обрати спосіб оплати для використання конфіденційності WHOIS.

Зверніть увагу, що деякі списки WHOIS оновлюються не відразу після внесення змін. Таким чином, хтось може побачити ваші дані, перш ніж їх буде приховано.