Знайдіть свій домен

Що таке WHOIS

WHOIS розкриває важливу інформацію про домен. Здійснюючи пошук, ви можете дізнатись інформацію про те, кому належить домен, контактну інформацію власника, адресу, номер телефону, електронну адресу та інше. WHOIS LookUp - це найпростіший спосіб з'ясувати наявність доменів. Ви також можете отримати доступ до такої інформації, як термін дії домену, щоб ви могли забронювати його до того, як це зробить хтось інший.

Щоразу, коли хтось реєструє домен, він надсилає свою особисту інформацію в інтернет-корпорацію з присвоєними іменами та номерами (ICANN). Ви можете розглядати це як реєстрацію будинку.

What is whois

Найчастіші Запитання щодо Пошуку WHOIS та Конфіденційності

Знайдіть відповіді на деякі часто задані питання щодо WHOIS

База даних WHOIS містить перелік усіх зареєстрованих доменів в інтернеті. Ви можете здійснити пошук WHOIS, щоб отримати доступ до різних деталей, пов\’язаних із доменом, як дата реєстрації, дата закінчення терміну дії, ідентифікатор домену, ім\'я реєстратора, контактна інформація, ім\’я сервера та багато іншого. База даних WHOIS доступна для всіх, і кожен може отримати доступ до реквізитів зареєстрованого домену. База даних підтримується Міжнародною корпорацією присвоєних імен та номерів (ICANN) та регулярно оновлюється. Якщо ви створите веб-сайт, вам також доведеться зареєструватися в ICANN.

Під час реєстрації доменного імені ви повинні надати особисту інформацію, таку як ім’я, адреса, номер телефону та електронна адреса. Інформація зберігається в базі даних WHOIS, і кожен може знайти її за допомогою пошуку домену WHOIS.

WHOIS Privacy - це послуга конфіденційності, пропонована Hostinger для забезпечення конфіденційності власників домену. Коли ви переходите до конфіденційності WHOIS service, ваші особисті дані маскуються або замінюються деталями проксі-сервера для підтримки конфіденційності.

Пошук WHOIS простий та швидкий. Просто введіть ім'я домену чи IP-адресу у вікні пошуку та натисніть "Знайти". Наш інструмент здійснить пошук у базі даних WHOIS та надасть всю інформацію, включаючи записи про реєстрацію доменних імен протягом декількох секунд.

Не забудьте, використовувати інформацію для маркетингу чи спаму заборонено ICANN.

Ви завжди повинні оновлювати інформацію WHOIS, щоб відповідати правилам ICANN. Це означає надання точної контактної інформації, через яку ви можете отримувати листування від свого постачальника.

Ви можете легко оновити інформацію WHOIS за допомогою панелі керування Hostinger. Потрібно виконати лише кілька кроків, і ви можете оновити свою інформацію відразу, якщо хочете. Вам потрібно буде увійти у свій обліковий запис Hostinger, а потім отримати доступ до панелі управління, щоб оновити інформацію WHOIS.

Пам'ятаєте функцію конфіденційності WHOIS, про яку ми говорили? Ось чому деякі записи в пошуку WHOIS приховані від вашого перегляду. Реєстратори доменів подали заявку на конфіденційність WHOIS, тому постачальник домену приховав їх контактну інформацію.

Деяка інформація також може бути прихована постачальниками доменів, дотримуючись місцевих законів про захист даних та конфіденційності, таких як GDPR.

Ви можете використовувати конфіденційність WHOIS, щоб приховати ваші особисті дані в базі даних WHOIS. Якщо хтось шукає ваш домен, він не зможе побачити вашу контактну інформацію.
Щоб приховати інформацію WHOIS, вам потрібно увійти до Hostinger, а потім перейти до області користувача. Тепер натисніть на Домен, розташований у верхній частині екрана, і виберіть одну з кнопок "Замовити". Тепер ви будете перенаправлені на сторінку платежів, де ви зможете вибрати спосіб оплати для використання конфіденційності WHOIS.

Пам'ятайте, що деякі списки WHOIS потребують часу, щоб оновити зміни. Тож хтось може побачити ваші дані, перш ніж вони стануть прихованими.