Найкращі ціни на хостинг

Досвід та бюджет не мають значення – у нас є рішення для кожного. Швидко виходьте в онлайн з Hostinger.

Виберіть ідеальний тариф

Умови оплати
30-денна гарантія повернення грошей

Якщо ви задоволені не на 100%, ви можете подати запит на повернення коштів протягом 30 днів після покупки. Жодного ризику. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте наші умови повернення коштів (можуть застосовуватися винятки).

Отримайте необхідні ресурси

Швидкий хостинг

Конструктор сайтів

Проста панель управління

Глобальні дата-центри

Безпечний хостинг

Швидкий хостинг

Подаруйте своїй аудиторії найкращий досвід використання вашого ресурсу. Наша першокласна серверна технологія гарантує швидке завантаження сайту за будь-яких обставин. А наші тарифи включають HTTP/3, IPv6, необмежену пропускну здатність* і кеш об’єктів WordPress*, щоб ваш сайт міг впоратися з будь-яким обсягом трафіку.

*Тарифи "Бізнес" і вище

Конструктор сайтів

Створюєте свій перший сайт? Жодних проблем – наш інтуїтивно зрозумілий конструктор сайтів значно полегшить процес розробки проєкту. А завдяки редактору з функцією перетягування та сіткою ваш сайт завжди виглядатиме бездоганно.

Проста панель управління

Час - це гроші! Ми подбали про те, аби ви могли легко та швидко виконувати рутинні завдання з обслуговування сайту. Розроблена нами панель hPanel допоможе оптимізувати управління онлайн-ресурсом. Вона перекладена 17 мовами, тому ідеально підходить для міжнародних команд.

Глобальні дата-центри

Ми гарантуємо найкращу швидкість сайту. Саме тому ми маємо глобальну мережу дата-центрів у Європі, Азії, Північній та Південній Америці. Просто виберіть сервер, розташований найближче до вашої аудиторії. Вам не потрібно доплачувати за це ні копійки.

Безпечний хостинг

Захистіть себе та свою аудиторію від кібератак. Усі наші послуги хостингу включають необмежену кількість безплатних SSL-сертифікатів. Окрім того, ви отримаєте ізольоване середовище CloudLinux та LVE, повний захист від DDoS, автоматичне резервне копіювання та оновлення сайту, WAF власної розробки та багато інших функцій.

Швидкість

Швидкість

Час відповіді 11-274 мс.

Підтримка

Підтримка

Онлайн-чат.

Ефективність

Ефективність

Найкраще співвідношення ціни і якості.

Простота

Простота

9 з 10 вважають нашу hPanel зручною та інтуїтивно зрозумілою.

Конструктор сайтів

Створіть ідеальний сайт за лічені хвилини

Конструктор сайтів дозволяє створити сайт усього за кілька хвилин. Вам не знадобляться навички дизайну чи програмування. Скористайтеся інтуїтивно зрозумілим конструктором сайтів з функцією перетягування елементів, щоб розпочати свій онлайн-проєкт.

Виберіть шаблон

Деякі користувачі вважають, що створити гарний сайт надто складно. Щоб спростити завдання, ми розробили конструктор сайтів і безліч дизайнерських шаблонів.
Створити сайт
Конструктор сайтів