Hostinger Відгуки

Люди з 40+ країн вже довірили свої сайти Hostinger. Ось що говорять про наш сервіс хостингу на сайтах відгуків Trustpilot, G2 і Google Мій Бізнес.

Hostinger Відгуки
Найкращі відгуки
Hostinger виграє конкуренцію в багатьох напрямкахTechradar
Найкращі відгуки (права гілка)
Найкращі відгуки
Чудовий сервіс та показники аптаймуPCMag
Найкращі відгуки (права гілка)
Найкращі відгуки
Від маркетингу і до UI адмін-панелі - відчувається преміум хостQuicksprout
Найкращі відгуки (права гілка)

Чому Hostinger подобається людям

Live Support

Онлайн-підтримка

Наша дружня і професійна команда завжди поруч, щоб допомогти. Будь-яка проблема у будь-який час. Ваш успіх – наша ціль.

Миттєве налаштування

Миттєве налаштування

Переходьте онлайн всього за декілька кліків. Призначення Hostinger допомогти вам легко і швидко розмістити сайт в Інтернеті.

Створений для швидкості

Створений для швидкості

Швидкість може, як сприяти, так і завадити успіху бізнесу. Максимально використовуйте можливості зі швидким сайтом.

Hostinger має оцінку "Відмінно" на

Задоволена підтримкою та...

Задоволена підтримкою та покупкою в цілому! Купила хостинг і отримала безкоштовний домен. Крім того, мені дуже допомогли в його налаштуванні та заміні старого домену.

Більше 4 місяців й жодних проблем.

Я на тарифі спільного хостингу "Преміум". Розмістив кілька сайтів і все працює нормально. Обслуговування клієнтів теж на вищому рівні 👌 Так тримати.

Я обожнюю Hostinger

Я обожнюю Hostinger, і як користувач, і як партнер. Вони мають чудову підтримку у чаті, електронною поштою, а для учасників партнерської програми – спеціального менеджера. Ніколи не було проблем з хостингом, а хмарний хостинг просто ЛІТАЄ!! Завжди раджу його своїм клієнтам. Я змінив декілька провайдерів, жоден не був кращим в плані панелі управління, підтримки, ціни, продуктивності й т. д. Повторюся, обожнюю Hostinger!

Крута команда підтримки!

Я зареєстрував неправильний домен і потрібно було внести деякі зміни. Зв’язався з командою підтримки клієнтів, надав їм необхідну інформацію та без проблем змінив сайт на правильне доменне ім’я. Мені допомагала Агне. Після того, як ми зв'язалися, їй знадобилося лише 10 хвилин, щоб все виправити. Швидко та ефективно! Важко знайти кращий сервіс.

Hostinger – найкращий

Hostinger – найкращий хостинг, з яким я мав справу за два роки. Швидкі сервери.
Дійсно достойна команда підтримки.

Фантастичний сервіс

Я з Hostinger вже кілька років і мала лише позитивний досвід користування їхнім хостингом. Хороший сервіс та доступні ціни.

30-денна гарантія повернення грошей

Якщо вам не сподобається, ми повернемо ваші кошти. Жодного ризику, жодних проблем.

Провідний хостинг

Агне з Hostinger вирішила мою проблему за...

Агне з Hostinger вирішила мою проблему за кілька хвилин. Я помилково купив спільний хостинг Преміум, хоча мені потрібне було щось простіше. Запитав Агне, що робити, і вона одразу запропонувала мені повернути гроші. Врешті я купив хостинг WordPress, тариф WordPress Starter. Спасибі за допомогу!

Супер підтримка

У мене виникла проблема з реєстрацією безкоштовного домену, команда відреагувала дійсно швидко, з розумінням.
Мене настільки вразило їхнє бажання задовольнити користувача, що я точно розміщу свій вебдодаток на етапі його розробки у вас і, можливо, й на наступних етапах теж співпрацюватиму з Hostinger.

Найкращий за ціною і якістю провайдер!!

Я шукав доступного, але якісного хостинг-провайдера.
Порівнявши деякі відгуки, вирішив вибрати Хостінгера.
І ні разу не пошкодував.
Все пройшло добре і головне дуже швидко.
Хороший хостинг з чітким поясненням, як налаштувати та перенести існуючий сайт. Міграція пройшла ідеально, але при створенні додаткового сайту з доменом (безкоштовна пропозиція) виникла проблема з SSL. Але це було дуже швидко вирішено їхнім співробітником служби підтримки, який реально думає разом з вами!!
Також у них є купа допоміжних матеріалів, де можна пошукати відповідь самому
Особисто рекомендую для тих, хто шукає доступного, якісного, надійного хостинг-провайдера!!

Найкраща підтримка!

За останні 4 роки я спробував декілька провайдерів хостингу, і мушу визнати, що Hostinger є найкращим з точки зору швидкості, ціни та, перш за все, підтримки. Як розробнику мені важливо мати оперативну підтримку, оскільки я розміщую сайти своїх клієнтів. З Hostinger я вже майже два роки та дуже задоволений. Рекомендую його всім, хто займається веброзробкою або просто хоче створити сайт для себе.

Проста у використанні платформа, приємна підтримка, недорогий хостинг

Я шукала надійний і недорогий хостинг. Натрапила на Hostinger. Почитавши відгуки, зв'язалася з підтримкою. Їхній працівник був дуже корисним та швидко відповів на всі мої запитання. Також хочу відзначити, що мені подобається їхній інтерфейс, панель управління дуже зручна, легко працювати у ній самостійно без допомоги представника підтримки. Однозначно рекомендую.

Hostinger має оцінку "Чудово" в

Дизайнер

Я дизайнер і мені потрібен надійний хостинг. Hostinger просто неперевершений в плані якості та обслуговування клієнтів. Їхній інтерфейс теж один з найкращих. Інтуїтивно зрозумілий і простий. Hostinger відрізняється від великих акул, яких хвилює лише те, щоб максимально заробити на клієнтові.

Відгуки

Від імені компанії, я хотіла би подякувати вам, Hostinger, за чудову підтримку, особливо під час зміни нашого тарифу спільного хостингу. З нетерпінням чекаємо на пропозицію від Hostinger на тариф хмарного хостингу!

100% рекомендую Hostinger

Я вже рік працюю з Преміум тарифом хостингу від Hostinger. Вони надають все необхідне для керування сайтами та базами даних. Встановлення в 1 клік, необмежений SSD простір і легке налаштування SSL.
Крім того, у них є хороша та швидка підтримка, зацікавлена якомога точніше та швидше вирішити ваші проблеми.
Без сумніву, я рекомендую Hostinger як хостинг-провайдера.

Блискуче обслуговування клієнтів

Чудове обслуговування клієнтів, перевершили всі очікування! Зарахували навіть мої тогорічні покупки, чого не зробив би жоден інший хостинг-провайдер. Дуже дякую моєму представнику служби підтримки клієнтів Нерінзі за те, що зробила це можливим. 10/5

Поки лише позитивний досвід з Hostinger

Поки лише позитивні враження від роботи з Hostinger. Наразі пройшло 3 місяці з моєї 4-річної підписки на їх послуги.. Чудова команда підтримки.. Рекомендую Hostinger 😍

Найкращий хостинг-провайдер, який...

Найкращий хостинг-провайдер, який пропонує найкращі послуги хостингу, підтримку та багато іншого. Мені особисто подобається ваш сервіс, і я рекомендую hostinger.com.ua іншим.

Шукаєте щось інше?

Шукаєте щось інше? У Hostinger є тарифи для кожного. Ціни, гнучкість та потенціал, з якими неможливо конкурувати.