Три.
Два.
Онлайн

Simple

Три. Два. Онлайн.

Про нас

Досягніть успіху в інтернеті з Hostinger

Місія Hostinger – полегшити життя розробникам сайтів, блогерам-початківцям і власникам бізнесу. Завдяки нашим швидким послугам хостингу, конструктору сайтів ШІ та простій у використанні панелі hPanel, ви зможете легко запустити сайт.
Досягніть успіху в інтернеті з Hostinger

Всесвітньо визнаний хостинг

Заснований у 2004 році як технологічний стартап у Литві, сьогодні Hostinger є провідним хостинг-провайдером, який обслуговує понад мільйон творців-однодумців із більше ніж 150 країн.
Отримавши репутацію бренду хостингу з найбільшим темпом росту 2020 року*, ми продовжуємо вдосконалювати наші послуги, відкривати нові ринки та дбати про ваш успіх.
Всесвітньо визнаний хостинг

Наша історія

Наші сильні сторони

Зручні у використанні інструменти

Швидкість завантаження сайту

Онлайн-підтримка

Зручні у використанні інструменти

Наші інструменти для створення сайту та управління ним розроблені спеціально для того, щоб дозволити користувачам без технічного досвіду створити надійну присутність в інтернеті. Контролюйте все в одному місці за допомогою hPanel – домени, хостинг, поштові акаунти тощо. З drag-and-drop конструктором сайтів ШІ Hostinger ви зможете запустити сайт швидко та без жодних обмежень.

Швидкість завантаження сайту

Ми хочемо, щоб творці сайтів та власники бізнесу швидко рухалися вперед. Уявімо, що ваш сайт завантажується за мілісекунди в будь-якій точці світу завдяки нашим серверам, розташованим по всьому світу, з гарантією безвідмовної роботи 99,9%. Запропонуйте своїй аудиторії найкращий користувацький досвід і спостерігайте, як підвищується рейтинг вашого сайту.

Онлайн-підтримка

Ми готові допомогти кожному, хто прагне досягти успіху в інтернеті. Наша команда підтримки володіє понад 10 мовами, тож ви можете впевнено залишати запити рідною мовою. Ми обіцяємо швидко зв'язатися з вами та запропонувати найкращі рішення.

Podaz Store
Інтернет-магазин
Icon

Нещодавно я звернувся до служби підтримки. Приємно вражений рівнем обслуговування – професіонали своєї справи! Попри невелику кількість інформації їм вдалося виявити проблему і швидко її вирішити.

Andrew
Розробник сайтів
Icon

Я пройшов кілька курсів дизайну та розробки, але не мав досвіду самостійного управління сайтами. І ось знайшов чудовий хостинг, аби відпрацювати здобуті навички. Найприємніше – в Hostinger я отримав повний контроль над своїм кодом.

Jeremiah Kobina
Розробник ПЗ
Icon

Наразі у мене є 94 сайти, розміщених в Hostinger. Мені та моїм клієнтам Hostinger подобається з двох причин: швидкість сервера і відмінна підтримка клієнтів. Hostinger – універсальна платформа, яка підійде як новачкам, так і професійним розробникам.

ТЕХНОЛОГІЯ

Рука на пульсі інновацій

Рука на пульсі інновацій
ЛЮДИ

Віддані справі люди – герої

Віддані справі люди – герої
КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ

Перш ніж говорити, ми слухаємо

Перш ніж говорити, ми слухаємо

Останні публікації у блозі

Branch left
Hostinger дійсно надійний хост
Bitcatcha
Branch right
Branch left
Найкращий показник аптайму
PCMag
Branch right
Branch left
Відчувається преміальний хост
Quicksprout
Branch right