Безкоштовний хостинг

Отримайте домен, довічний SSL і захист від DDoS безплатно, підписавшись на річний тариф "Premium".

Тарифи від
39,00 /міс.
Пропозиція закінчується через:
- : - : - : -
Безкоштовний хостинг

Оберіть між платним і безплатним хостингом

Умови оплати

Чому Hostinger?

Тут, у Hostinger, ми розуміємо, що для створення сайтів потрібне стабільне, безпечне та оптимізоване середовище. Ми також віримо, що це не має бути захмарно дорого. Саме тому ми пропонуємо безплатний хостинг 000webhost.

Icon
ОптимізованийБезпечнийШвидкийДля веброзробки
ОптимізованийБезпечнийШвидкийДля веброзробки

Оптимізований для WordPress

Ми дбаємо про те, щоб ви отримали найкращий досвід безплатного хостингу WordPress – від серверів до професійної команди підтримки. Крім того, ми постійно вдосконалюємо нашу платформу як для безплатного, так і для платного хостингу, щоб забезпечити 99,9% аптайму. Завдяки цьому ваш сайт завжди буде доступний онлайн.

Оптимізований для WordPress

Чому 000webhost?

Кожному сайту потрібна надійна основа. 000webhost – найавторитетніший провайдер, який пропонує безплатний хостинг сайтів і доменних імен з панеллю управління. Ви можете запустити сайт, не витративши жодної копійки, і при цьому користуватися надійними послугами.

Необмежене сховище і трафік

Кожен безплатний хостинг-акаунт має 300 МБ дискового простору та 3 ГБ трафіку. Завдяки нашій технології хмарного зберігання ви можете легко створити сайт і керувати ним. Коли ви будете готові зробити наступний крок, перейдіть з безплатного хостингу на тариф "Premium" або "Business".

Захищені Cloudflare сервери імен, PHP, MYSQL і FTP

Ми пропонуємо комплексний безплатний хостинг з PHP, MySQL і FTP. Ви також можете захистити свій сайт від небажаних відвідувачів за допомогою захисту Cloudflare DNS Firewall. Стоячи попереду ваших серверів імен DNS, він захистить вашу інфраструктуру та гарантуватиме здоровий трафік. До того ж ми зробили активацію сервісу Cloudflare дуже простою. Потрібно лише направити на нього DNS.

Безкоштовний хостинг на SSD

Швидкість завантаження сайту така ж важлива, як і аптайм. Завдяки хмарній інфраструктурі безплатного хостингу 000webhost ваш сайт завантажуватиметься швидко та без затримок. Виділені сервери з процесорами Intel Xeon, 24 ГБ оперативної пам'яті та SSD-накопичувачі останнього покоління – ось що справді виділяє наші технології.
Чому 000webhost?

Безкоштовний хостинг для WordPress

Бажаєте створити блог або сайт для бізнесу? На нашій платформі ви можете зробити це всього за кілька хвилин за допомогою CMS WordPress. Жодної реклами, жодних проблем, пов'язаних з технічною стороною – просто завантажте свої файли через FTP або WordPress, створіть бази даних MySQL, запустіть завдання cron або просто поставте все на автопілот.

Найкращий безплатний хостинг

Ось уже 10 років поспіль 000webhost має звання найкращої безплатної хостинг-платформи для початківців. Усе завдяки зручній панелі управління, безплатному конструктору сайтів, різноманітним функціям і дружній спільноті.
Чому 000webhost?

Почніть свою онлайн-подорож із 000webhost

Простий запуск сайту

000webhost на базі Hostinger – це надійні сервери, повна відсутність реклами на вашому сайті та аптайм 99.9%! Вивчайте розробку сайтів та експериментуйте з PHP, MySQL, FTP і cPanel. Створіть безплатний сайт, блог на WordPress або інтернет-магазин лише за кілька хвилин.

Безкоштовний хостинг із панеллю управління

Усе необхідне для створення, запуску та розвитку вашого першого сайту. Безкоштовний хостинг – ідеальне середовище для експериментів та підкорення цифрового світу. Це місце, де початківці перетворюються на професіоналів.
Почніть свою онлайн-подорож із 000webhost

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів
30-денна гарантія повернення грошей

Якщо ви задоволені не на 100%, ви можете подати запит на повернення коштів протягом 30 днів після покупки. Жодного ризику. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте наші умови повернення коштів (можуть застосовуватися винятки).

Поширені запитання про безкоштовний хостинг

Знайдіть відповіді на часті запитання про безкоштовний хостинг.

Чим безкоштовний хостинг відрізняється від платного?

Icon

Кому підійде безкоштовний хостинг?

Icon

Як розмістити сайт на хостингу безкоштовно?

Icon

Як отримати безкоштовне доменне ім'я до хостингу?

Icon

Як вибрати відповідний тип хостингу?

Icon

Чи пропонує 000webhost також рішення хостингу для WordPress?

Icon

Чи можу я перейти з 000webhost на Hostinger?

Icon

Які плюси та мінуси безплатного хостингу сайтів?

Icon