Швидкий DirectAdmin VPS-хостинг

Збільште продуктивність на 200% за допомогою потужної панелі управління хостингом.

Швидкий DirectAdmin VPS-хостинг

Виберіть тариф DirectAdmin VPS-хостингу

Умови оплати

Неймовірна швидкість сайту

Незалежно від того, яким онлайн-бізнесом ви займаєтеся, швидкість завантаження сайту має вирішальне значення для користувацького досвіду. Наші тарифи VPS пропонують сервер OpenLiteSpeed, кешування LiteSpeed та бази даних MariaDB, аби ваш сайт працював на максимальній швидкості. Крім того, DirectAdmin – легка панель управління, яка не використовуватиме ресурси вашого сервера.

Неймовірна швидкість сайту

Проста міграція сайту

Хочете перенести сайт з іншого хостингу з панеллю DirectAdmin? Наші тести показують, що перехід на DirectAdmin VPS-хостинг від Hostinger може прискорити роботу сайту на 200%. Функція міграції передбачає лише кілька простих кроків, які не спричинять простоїв в роботі сайту.

Проста міграція сайту

Гарантія аптайму 99.9%

Ми слідкуємо за нашими серверами 24/7, аби гарантувати, що ваш сайт завжди доступний. Ба більше, DirectAdmin має автоматичне відновлення після збою, щоб запобігти простою.

Гарантія аптайму 99.9%

Характеристики хостингу DirectAdmin

OpenLiteSpeed і LiteSpeed Cache

OpenLiteSpeed – це версія LiteSpeed з відкритим вихідним кодом, найшвидшого сервера в галузі. Пришвидшіть доставлення контенту вашого сайту, увімкнувши модуль або плагін для CMS LiteSpeed Cache. Перейдіть на LiteSpeed кількома натисканнями миші, щоб ще більше підвищити продуктивність.

Пакети для реселерів

Якщо ви займаєтеся розробкою, DirectAdmin допоможе налаштувати акаунти реселерів для розміщення сайтів клієнтів. Не потрібно налаштовувати обліковий запис з нуля – просто виберіть попередньо сформований пакет реселера.

Мультиоб'єктне кешування

Наші тарифи VPS з DirectAdmin підтримують інтеграцію кешування об’єктів через Redis, Memcached або LiteSpeed Memcached (LSMCD). Ця функція пришвидшить роботу вашого сайту, обслуговуючи запити до бази даних із кешу, щоб не надсилати зайвих запитів до БД.

OpenLiteSpeed і LiteSpeed Cache

Автоматичні бекапи та просте відновлення

Усі тарифи нашого VPS-хостингу включають щотижневе або щоденне резервне копіювання, щоб забезпечити максимальну безпеку ваших даних. Відновлення попередньої ітерації можна виконати лише одним натисканням миші. Файли сайту зберігаються на віддаленому SFTP/FTP або іншому хості? Ми можемо перенести їх для вас.

HTTP/3 з протоколом QUIC

OpenLiteSpeed підтримує останню технологію HTTP для підвищення продуктивності. Це допомагає зменшити затримки в мережі, сприяє швидшому встановленню з’єднання під час TLS-рукостискань й забезпечує краще шифрування для захисту від кібератак.

Виділена IP-адреса

Ми пропонуємо виділені IP-адреси з усіма тарифами VPS-хостингу, аби дати вам більше свободи та гнучкості в налаштуванні сервера. Виділена IP також забезпечить прямий доступ до вашого сайту через FTP, покращить репутацію доменного імені, підвищить продуктивність та безпеку.

Автоматичні бекапи та просте відновлення

Потужні тарифи VPS-хостингу з DirectAdmin

Характеристики
KVM 1 199,00 /міс.
KVM 2 299,00 /міс.
KVM 4 409,00 /міс.
KVM 8 819,00 /міс.
vCPU vCPU
1 Ядра/ер
2 Ядра/ер
4 Ядра/ер
8 Ядра/ер
Пам'ять Пам'ять
4 ГБ
8 ГБ
16 ГБ
32 ГБ
Диск NVMe Диск NVMe
50 ГБ
100 ГБ
200 ГБ
400 ГБ
Трафік Трафік
1 TB
2 TB
4 TB
8 TB
1 снапшот 1 снапшот
Щотижневі бекапи Щотижневі бекапи
Виділена IP Виділена IP
Root-доступ Root-доступ
Канал 100 Мб/с Канал 100 Мб/с
Підтримка IPV4 та IPV6 Підтримка IPV4 та IPV6
Онлайн-підтримка Онлайн-підтримка

*В основі всіх наших тарифів VPS – технологія віртуалізації OVZ. Усі сервери є самоврядними, тобто технічна підтримка обмежена, і вам доведеться налаштовувати сервер самостійно.

Оберіть найближчий дата-центр

Ваш сайт завантажуватиметься з блискавичною швидкістю, незалежно від того, де знаходяться ваші відвідувачі. Наша мережа Tier-3 дата-центрів охоплює весь світ, забезпечуючи мінімальну затримку та швидке доставлення контенту.

Оберіть найближчий дата-центр

Часті запитання про DirectAdmin VPS-хостинг

Знайдіть відповіді на поширені запитання про VPS-хостинг з панеллю DirectAdmin.

Що таке DirectAdmin?

Як увійти в панель управління DirectAdmin?

Яка різниця між cPanel і DirectAdmin?

Як перейти з іншого провайдера DirectAdmin хостингу на Hostinger?