Ми підтримуємо Україну

Прапор України

Напад російського уряду на Україну поставив під загрозу життя мільйонів невинних людей. Ми підтримуємо Україну й виступаємо на захист її свободи та демократії. Якщо ви хочете підтримати Україну та її народ у скрутний час, будь ласка, розгляньте можливість пожертвувати кошти на благодійний рахунок.

SSL-сертифікат для безпеки сайту

Захистіть свій сайт та відвідувачів безпечним зашифрованим з'єднанням. Завоюйте довіру до бренду та покращіть свої позиції в пошукових системах за допомогою SSL-сертифікату.

Гарантія повернення грошей – 30 днів

SSL-сертифікатSSL-сертифікатSSL-сертифікат

Купити SSL-сертифікат

Сайт без SSL

Сайт без SSL
 • Шифрування даних
 • Покращене SEO
 • Довіра клієнтів
 • Замок в адресному рядку
 • Є попередження в Google Chrome про небезпечний сайт

Довічний SSL

329,00
 • Надається на все життя
 • Тип: Стандартний LE SSL
 • Шифрування: 256 біт
 • Захист даних клієнта
 • Покращення SEO
 • Замок в адресному рядку
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Відповідає PCI DSS

Comodo PositiveSSL

199,00/рік
 • Надається на рік
 • Тип: Comodo PositiveSSL
 • Шифрування: 256 біт
 • Захист даних клієнта
 • Покращення SEO
 • Замок в адресному рядку
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Відповідає PCI DSS
 • Гарантія сторони, що перевіряє: $50000

Різниця між довічним та Comodo PositiveSSL

Тариф з довічною активацією SSL-сертифіката оплачується разово та діє необмежений час. Це стандартний сертифікат безпеки, який продовжується автоматично та безкоштовно.

Тариф Comodo PositiveSSL оплачується раз на рік та включає додаткові інструменти для захисту вашого сайту. Сертифікат Comodo Positive також пропонує гарантію сторони, що перевіряє. Це означає, що у випадку збою захисту Secure Sockets Layer вам буде виплачено компенсацію.

Обидва SSL-сертифікати забезпечують надійне шифрування зв'язку між сайтом та його відвідувачами. Тим не менш, кожен з них має дещо різні функції. Наприклад, Comodo Positive включає технічну підтримку, інструменти керування сертифікатами та печатку довіри Comodo Secure, а тариф довічного сертифіката – ні.

Різниця між довічним та Comodo PositiveSSL

Навіщо потрібний SSL-сертифікат?

Завоюйте довіру

Крім HTTPS, наші SSL-сертифікати також додають в адресний рядок іконку зеленого замка, показуючи відвідувачам, що сайт є безпечним. Це автоматично створює довіру до онлайн-бізнесу, оскільки клієнти знають, що їх дані захищено.

Завоюйте довіру

Підвищте рейтинг у Google

Веббезпека є одним з основних факторів ранжування Google. SSL-сертифікат додає префікс HTTPS в URL-адресу, показуючи пошуковій системі, що сайт використовує шифрування даних для захисту конфіденційної інформації. Своєю чергою, Google показує сайти із сертифікатом вище в результатах пошуку, що сприяє збільшенню органічного трафіку.

Підвищте рейтинг у Google

Відповідайте стандартам PCI DSS

Онлайн-бізнес, який пропонує різні платіжні системи та має справу з обліковими даними відвідувачів, повинен відповідати стандартам безпеки PCI, серед яких і SSL сертифікація. Без надійного захисту, ваш сайт не лише не відповідатиме вимогам, а й наражатиме відвідувачів на ризик.

Відповідайте стандартам PCI DSS

Захист даних клієнта

Наші SSL-сертифікати використовують шифрування до 256 біт, що є стандартом захисту даних. Такий рівень шифрування гарантує, що вся особиста інформація, яка проходить між вами й вашими клієнтами, захищена від сторонніх.

Захист даних клієнта

Як працює SSL-сертифікат?

SSL-сертифікат створює безпечний інтернет-канал між відвідувачем та сайтом. Інформація, яка через нього проходить, не може бути розшифрована неавторизованими користувачами, завдяки чому облікові дані для входу, особиста інформація та дані банківської картки захищені від хакерів та злодіїв.

01

Встановлення з'єднання

Коли відвідувач намагається зайти на сайт, його браузер перевіряє ідентифікаційні дані ресурсу. Після налаштування сертифіката ваш сайт буде переведений з HTTP на HTTPS, протокол, який показує браузеру, що з'єднання є безпечним. Якщо браузер відвідувача розпізнає та схвалить SSL-сертифікат, він відправить запит на створення зашифрованого з'єднання.

02

Шифрування даних

Після створення захищеного з'єднання всі дані, що передаються між браузером відвідувача та вашим сайтом, будуть зашифровані за допомогою 256-бітного ключа. Тільки затверджені сторони (браузер відвідувача та ваш сайт) матимуть ключ шифрування SSL, що забезпечує безпечне та надійне розшифрування.

03

Візуальні індикатори

Сайт із сертифікатом має кілька візуальних індикаторів, які відвідувачі можуть одразу ж впізнати. URL-адреса сайту міститиме іконку зеленого замка та префікс HTTPS. В залежності від SSL, ви також зможете додати на сайт печатку довіри.

Часті питання про SSL-сертифікати

Знайдіть відповіді на часті запитання про наші SSL-сертифікати та тарифи.

SSL (Secure Sockets Layer), або TLS (Transport Layer Security) – це протокол безпеки для сайту, що видається центром сертифікації. Його мета – зашифрувати з'єднання між сайтом і сервером/браузером, щоб запобігти доступу або перегляду даних сторонніми.

Крім переваг шифрування та безпеки, сертифікат також впливає на довіру до бренду та SEO-рейтинг.

Пошукові системи та користувачі віддають перевагу сайтам із SSL-сертифікатами, оскільки це сигналізує про відданість організації заходам безпеки. Тобто його очікують побачити як користувачі, так і пошукові системи.

Простий спосіб дізнатися, чи захищений ваш сайт SSL-сертифікатом – перевірити, чи є в адресному рядку браузера біля вашого доменного імені іконка зеленого замка. Якщо це так, то на сайті є сертифікат безпеки.

Залежно від рівня перевірки існує три типи сертифікатів SSL/TLS:

Domain Validation (DV SSL-сертифікат) – найпоширеніший SSL-сертифікат для невеликих сайтів. Для валідації домену центр сертифікації попросить вас підтвердити право власності на нього лише електронною поштою, телефоном або DNS-записом.

Organization Validation (OV SSL-сертифікат) – SSL-сертифікати із середнім рівнем перевірки. Центр сертифікації зазвичай просить надати документацію, що підтверджує право власності на сайт, назву організації, контактну інформацію та адресу.

Extended Validation (EV SSL сертифікат) – ці сертифікати пропонують найвищий рівень перевірки. Перш ніж надати його, центр сертифікації проведе розширену перевірку даних власників, щоб підтвердити надійність сайту та організації.

Крім рівня перевірки, існують також типи сертифікатів залежно від кількості сайтів, які вони можуть захистити:

Single Domain SSL Certificate – захищає один домен та його підкаталоги.

Wildcard SSL-сертифікати – сертифікати, які охоплюють один домен та кілька його піддоменів.

Multi-Domain SSL-сертифікати – захищають кілька доменів, не пов'язаних один з одним, як зазначено у запиті на видачу (підпис) сертифіката (Certificate Signing Request, або CSR).

Щоб вибрати правильний SSL-сертифікат, ви повинні враховувати призначення вашого сайту і скільки конфіденційних даних він оброблятиме.

Насправді всі типи сертифікатів мають високий рівень захисту. Проте, деяким організаціям перевірка на вищому рівні дає додаткові переваги. Наприклад, вони можуть надати своїм відвідувачам більше доказів легітимності їх бізнесу.

Для блогів та особистих сайтів достатньо одного сертифіката з перевіркою домену (DV). З іншого боку, SSL-сертифікати з перевіркою організації (OV) краще підходять для підприємств середнього розміру.

Сайти, які обробляють великі обсяги конфіденційних даних, наприклад банки або урядові сайти, потребують SSL-сертифікати розширеної перевірки (EV). Вони гарантують, що відвідувачі будуть почуватися в повній безпеці, надаючи свою конфіденційну інформацію, оскільки організації з EV сертифікацією проходять ретельніший процес перевірки.

Якщо ви придбаєте тариф спільного хостингу "Преміум" або "Бізнес", хмарний або WordPress хостинг від Hostinger, то отримаєте безкоштовний сертифікат як одну з функцій. Це чудовий варіант для власників сайтів, які хочуть одночасно закрити питання хостингу і сертифікації.

Незалежно від того, який сертифікат ви оберете, довічний чи Comodo PositiveSSL, обидва стануть активними протягом декількох хвилин після оплати обраного тарифу.

Якщо у вас виникнуть питання про ваш сертифікат, не соромтеся звертатися до нашої служби підтримки клієнтів.

Всі наші сертифікати мають функцію автоматичного продовження, яку можна ввімкнути/вимкнути в панелі керування, тому вам не доведеться щоразу вручну купувати новий тариф.

Якщо ви купите тариф довічного SSL, Hostinger автоматично продовжуватиме його термін дії безкоштовно. Для тарифу Comodo Positive функція автоматичного продовження зніматиме оплату щороку у розмірі річної вартості сертифіката, якщо у вас доданий активний спосіб оплати.

Безпека сайту є важливим фактором ранжування Google. Це означає, що ваш сайт матиме значно більше шансів з'явитися вгорі результатів пошуку, якщо він захищений SSL/TLS.

Якщо ви придбали сертифікат в іншого провайдера, його можна встановити через нашу панель управління хостингом. Просто виконайте прості кроки з цього посібника зі встановлення SSL-сертифіката, і він почне працювати в найкоротші терміни.