Створити красивий сайт просто

Виберіть дизайнерський шаблон, користуйтеся нашими розумними інструментами ШІ, щоб налаштувати його, та запустіть свій бізнес онлайн уже сьогодні. Навички програмування або дизайну не потрібні.

Створити безкоштовний сайт

Простий конструктор сайтів

Справді швидке створення сайту

Як і ви, ми терпіти не можемо даремно витрачати час і гроші. Ось чому ми створили безкоштовний конструктор сайтів, який має все для створення та розвитку сайту. Швидко виходьте онлайн та ставайте помітними за допомогою конструктора сайтів Zyro.

01

Обирайте

Виберіть дизайнерський шаблон, який підходить для вашого бізнесу

02

Налаштовуйте

Налаштуйте макет, зображення і тексти або додайте відео

03

Публікуйте

Опублікуйте ваш сайт в інтернеті та починайте просування

Професійні шаблони

Ей, чудово виглядаєш.

Розроблені дизайнерами шаблони допоможуть вам створити сайт вашої мрії вже сьогодні. Забудьте про довгий і складний процес розробки сайтів з нуля – наші професійні дизайнери про все подбали. Обирайте шаблон і вперед.

It’s time – get yourself a beautiful website
Your free website, done for you

Налаштуйте ваш сайт

Будьте творчими

Від макета до кольорової палітри, від картинок до розміру шрифтів – ви можете налаштувати практично все на сайті, побудованому з Zyro. Присутність в інтернеті – це обличчя вашого бренду, тому зміцнюйте довіру аудиторії та зробіть ваш бізнес таким, що запам'ятовується.

Інноваційний конструктор сітки

Досконалість у кожному пікселі

Наш інноваційний інструмент для роботи по сітці гарантує, що внесені вами зміни в шаблон макета будуть виглядати правильно. Тож не бійтеся експериментувати – сітка вас підстрахує.

Building a beautiful website doesn’t have to be hard. We’ll do it for you.
Building a website – the easiest part of growing your business online and beyond.

Ми орієнтуємося на майбутнє

Безкоштовні інструменти ШІ

Zyro – це конструктор сайтів, який використовує можливості штучного інтелекту, щоб допомогти вам у створенні сайтів майбутнього. Генеруйте текст за допомогою AI Writer і оптимізуйте конверсію з розумною тепловою картою AI Heatmap. Обидва інструменти допоможуть вам швидше створити сайт й опублікувати його онлайн.

1+ мільйон зображень Unsplash

Усім подобаються безкоштовні зображення

Ви можете вибирати зображення для свого сайту Zyro з більш ніж 1 мільйона якісних картинок. З такою великою, а головне, безкоштовною, бібліотекою єдине, за що вам потрібно хвилюватися, це, які з них вам подобаються більше!

Building a website – the easiest part of growing your business.
Creating a website is quick and simple with Zyro

Жодних обмежень швидкості та пристроїв

Зручність понад усе

Де б вони не знаходилися, клієнти зможуть користуватися вашим сайтом, не відчуваючи дискомфорту. За замовчуванням сайти Zyro створені для високої швидкості, а тому швидко завантажуватимуться, незалежно від того, звідки користувачі заходять в систему. Крім того, вони прекрасно працюватимуть на будь-якому пристрої.

Оптимізація для пошукових систем

Не загубіться в інтернеті

Ми врахували основні аспекти SEO. Кожен сайт Zyro є SEO-friendly. Додайте помітні заголовки й описи сторінок, щоб виділятися серед результатів пошуку.

We’ve made it easy to build and grow an online brand
We’ve made it easy to build and grow a successful online brand

Безкоштовні інструменти для бізнесу

Розпочніть успішний бізнес

Створення сайту – лиш один з кроків на шляху до успіху. Коли ви тільки починаєте свою справу, важлива кожна деталь. Ось чому ми створили цілий набір бізнес-інструментів, які допоможуть вам успішно запустити власну компанію. Придумайте назву компанії й слоган, а також створіть логотип безкоштовно.

Підтримка онлайн

Ми завжди раді допомогти

Наша служба підтримки піклується про те, аби кожен сайт, створений за допомогою Zyro, працював успішно. Виникли питання або проблеми? Напишіть нам про це!

Ми завжди раді допомогти

Часті питання про Конструктор Сайтів

Відповіді на найпоширеніші запитання про конструктор сайтів

Конструктор сайтів – це програмне забезпечення, за допомогою якого можна створити й опублікувати сайт.

Конструктор сайтів особливо підходить користувачам, у яких немає знань і досвіду у сфері вебдизайну і розробки сайтів.

За допомогою Zyro, нашого нового конструктора сайтів, кожен може створити та опублікувати сайт в інтернеті. Від дизайнерських шаблонів до тексту і всього іншого, конструктор сайтів – це найпростіший спосіб створити сайт.

Уявлення не маєте, як створити сайт самому? Не хвилюйтеся! Zyro надзвичайно простий у використанні. Перш за все, вам потрібно зареєструвати обліковий запис, якщо ви плануєте публікацію сайту.

Примітка: ви можете перевірити, як працює наш конструктор сайтів без реєстрації, але ви не зможете запустити сайт онлайн.

Потім виберіть шаблон, який найкращим чином відповідає потребам вашого бізнесу. У нас є велика бібліотека шаблонів сайтів.

Налаштувати шаблон не складно. Все автоматизовано та інтуїтивно зрозуміло. Ви можете змінювати зображення, тексти й макет, зокрема кольори та шрифти.

Коли все готово, ви можете опублікувати свій сайт і починати його просування.

Це кращий вибір для малого бізнесу! Він дуже швидкий і простий у використанні, що дозволяє створити свій сайт самостійно.

Ми знаємо, що у вас немає часу або ресурсів, необхідних для запуску сайту традиційним способом.

Ви можете скористатися Zyro та створити сайт вже сьогодні, не написавши жодного рядка коду чи тексту.

Наш конструктор сайтів зробить все за вас, тому ви можете повністю зосередитися на бізнесі.

Ні. Ми розробили конструктор сайтів таким чином, щоб виключити необхідність коли-небудь дивитися або редагувати код.

Щоб створити вебсайт, просто користуйтеся нашим інтуїтивно зрозумілим конструктором сітки, а також інтерфейсом, який працює за принципом перетягування, щоб переміщати елементи та вносити необхідні зміни.

Залиште програмування спеціалістам. І зосередьтеся на тому, що ви робите найкраще.

Він не лише SEO-friendly, але й оптимізований для пошукових систем за замовчуванням. Ми розробили наш конструктор сайтів таким чином, щоб вам більше не довелося хвилюватися про SEO.

Тому, коли ви почнете будувати ваш сайт за допомогою Zyro, він автоматично буде оптимізований під SEO.

Проте ви можете редагувати заголовки й описи сторінок на свій розсуд, щоб підвищити рейтинг в пошукових системах.

Zyro – безкоштовний конструктор сайтів. Це означає, що ви можете створити сайт безкоштовно. Саме так, за створення та публікацію сайту з допомогою Zyro ви не заплатите ні копійки.

Хостинг і навіть SSL-сертифікат включений у наш план безкоштовного акаунту.

Ви можете перейти на платний план, якщо ви хочете отримати доступ до більшої кількості інструментів та функцій, а також збільшити пропускну здатність вашого вебсайту та отримати більше свободи в налаштуванні.

Так. Ви можете скористатися Zyro, щоб створити й розмістити сайт абсолютно безкоштовно. Від вибору шаблону до налаштування вашого вебсайту та його публікацій в інтернеті – все це можна зробити, не дістаючи банківської карти.

Аби це стало можливим, ми підписали партнерську угоду з Hostinger.

Наші платні плани також дуже доступні. У будь-який момент ви можете перейти на поліпшений тарифний план, щоб отримати більше функціоналу та налаштувань.