.com домен
.xyz домен
.online домен
.tech домен
.site домен
.space домен
.website домен
.store домен

Найдешевші доменні імена, які вам найбільше підходять

.com

189
00
/рік
Зареєструвати

.xyz

23
50
/рік
Зареєструвати

.online

23
50
/рік
Зареєструвати

.tech

23
50
/рік
Зареєструвати

.site

23
50
/рік
Зареєструвати

.space

19
00
/рік
Зареєструвати

.website

23
50
/рік
Зареєструвати

.store

24
00
/рік
Зареєструвати

.net

330
00
/рік
Зареєструвати

.org

262
00
/рік
Зареєструвати

.eu

138
00
/рік
Зареєструвати

.co

469
00
/рік
Зареєструвати

Чому Варто Купити Домен в Hostinger?

Ви отримуєте технічну підтримку та миттєву активацію вашого доменного імені. Витрачаєте менше й отримуєте більше, коли купуєте доменне ім'я за допомогою Hostinger.

Доступні доменні імена

Хочете гарне доменне ім'я з прекрасною підтримкою? Обравши Hostinger, ви працюєте з доброзичливими менеджерами з обслуговування клієнтів, які завжди допоможуть вам у вашій онлайн подорожі. Дешеві доменні імена - ексклюзивна послуга від Hostinger, яка включає продовження домена за низькою ціною. Скористайтеся нашим безкоштовним інструментом перевірки доменних імен, щоб розпочати вже зараз!

Надійний реєстратор доменів

Доменні імена та хостинг найвищої якості - отримайте все це й багато іншого з Hostinger. Чи знаєте ви, що Hostinger - акредитований ICANN реєстратор доменів з понад 40 офісами по всьому світу? Надійна команда підтримки клієнтів і 100% гарантія повернення грошей - ви отримуєте найкраще з Hostinger. Приєднуйтесь до мільйонів власників сайтів, розробників, постачальників послуг TLD та авторитетних компаній, які довіряють свій бізнес Hostinger.

Захист конфіденційності домену

Конфіденційність - це все в світі онлайн. Конфіденційність вашого домену - наш пріоритет номер один. Інші реєстратори вносять вашу особисту інформацію в базу даних з відкритим доступом WHOIS. Будучи надійним провайдером доменів, акредитованим ICANN, Hostinger надає спеціальну Послугу Захисту Конфіденційності Домену, що дозволяє захистити ваші особисті дані. Будьте в безпеці з Hostinger.

Безкоштовний домен

Хочете безкоштовне доменне ім'я? Виберіть будь-який сервіс веб-хостингу, щоб отримати абсолютно БЕЗКОШТОВНЕ доменне ім'я вже сьогодні. Насолоджуйтесь пакетом «все в одному», що дозволяє вийти в інтернет за доступною ціною. Почніть з безкоштовного інструменту перевірки доменних імен для пошуку серед популярних TLD: .net, .com, .org і багатьох інших. Виходьте онлайн за менші гроші!

Знайдіть ваші улюблені домени за допомогою нашого БЕЗКОШТОВНОГО інструменту перевірки доменів!

Почніть заощаджувати!

Все в одному - хостинг сайтів в Україні і доменне ім'я від

19
00
/міс