.com домен
.xyz домен
.online домен
.tech домен
.site домен
.space домен
.website домен
.store домен

Найпопулярніші домени верхнього рівня, які найкраще підходять вам

.com

Побудуйте довіру з цим найвідомішим і шанованим доменом.

215,00₴

189,00₴ /рік

Зареєструвати
.xyz

Короткий, унікальний і тенденційний домен для вашого успішного бізнесу.

235,00₴

23,50₴ /рік

Зареєструвати
.online

Це чудова альтернатива .com. Широкий, зручний та універсальний.

395,00₴

23,50₴ /рік

Зареєструвати
.tech

Рекомендовано розширення для проектів, пов'язаних з технологією.

395,00₴

23,50₴ /рік

Зареєструвати
.site

Може використовуватися для будь-якої онлайн-ідеї. Унікально і професійно.

395,00₴

23,50₴ /рік

Зареєструвати
.space

Чудовий домен для інтернет-магазинів і ваших бізнес-ідей.

395,00₴

19,00₴ /рік

Зареєструвати

Заощаджуйте більше на нових доменах:
.xyz, .asia, .online, .space, .net, .tech, .solutions, .world, .biz і подібні

Як вибрати доменне ім’я

6 Порад Щодо Пошуку Ідеального Доменного Імені

Зробіть його легким для запам'ятовування

Зробіть його легким для запам'ятовування

Зробіть своє доменне ім’я незабутнім. Залишайте доменне ім’я коротким. Перевірка доменів допоможе вам знайти той, який найкраще підходить вам!

Знайте свою аудиторію

Знайте свою аудиторію

Зробіть його релевантним для вашої аудиторії. Ключові слова важливі в доменних іменах. Проведіть дослідження розширення домену за допомогою перевірки домену.

Менше але краще

Менше але краще

Уникайте дефісів і цифр, не використовуйте символів Non-Unicode у своїх доменних іменах Подумайте про доменне ім'я як про інвестицію! Пізніше гарне доменне ім’я може коштувати цілого статку.

Перевірте популярність ключових слів

Перевірте популярність ключових слів

Використовуйте перевірку домену та пошук доменів за допомогою популярних ключових слів. Захистіть свої бренди, купуючи однакову назву та її варіанти з найпопулярнішими розширеннями домену.

Захистіть вашу конфіденційність

Захистіть вашу конфіденційність

Якщо ви хочете уникнути розміщення ваших приватних даних на WHOIS, користуйтеся послугою Конфіденційна Реєстрація доменного імені.

Будьте швидкими, щоб бути першими

Будьте швидкими, щоб бути першими

Знайшли? Дійте швидко! Загальне правило - всі найкращі доменні імена продаються дуже швидко.

Легке перенесення

У вас вже є доменне ім'я?

Ви можете легко почати користуватися своїм доменним іменем, передавши його від іншого хостинг-провайдера до Hostinger лише за кілька кліків!

У вас вже є доменне ім'я?

Чому Hostinger?

Чому зареєструвати домен в Hostinger зручно і вигідно?

Hostinger надає вам найдешевшу реєстрацію домену з миттєвою активацією та спеціальною підтримкою в реальному часі.

Дешеві Домени та Оновлення

Дешеві Домени та Оновлення

Надання доменів з низькою вартістю - наша місія! Тільки в Hostinger ви отримаєте найдешевші доменні імена з найвищою якістю обслуговування. Завдяки нашій спеціальній угоді з власниками TLD ми можемо забезпечити виключно низькі ціни на найпопулярніші доменні імена. 99 центів за доменні імена - наша пільгова функція, дешева ціна на оновлення домену - наша найбільша сила, спеціальна перевірка домену - наш інструмент для вашого успіху!

Довірений Реєстратор Доменів Верхнього Рівня

Довірений Реєстратор Доменів Верхнього Рівня

Преміальна якість хостингу та найкращі ціни на домени - лише у Hostinger. Нам довіряють мільйони, визнані авторитетними компаніями та постачальниками TLD. Hostinger є частиною елітної спільноти реєстраторів доменів, акредитованої ICANN, що має понад 40 бізнес-одиниць по всьому світу. Обирайте лише надійного постачальника домену з найвищим рівнем гарантії та спеціальною внутрішньою підтримкою.

Захист конфіденційності домену

Захист конфіденційності домену

Конфіденційність вашого домену - наш головний пріоритет. Звичайно, зареєструвавши ваше доменне ім’я, інші реєстратори перерахують усі ваші особисті дані про реєстрацію в базі даних WHOIS, яка в більшості випадків є загальнодоступною. Hostinger, як довірений постачальник доменів та акредитований ICANN, надає ексклюзивну службу захисту конфіденційності домену, яка приховуватиме всі ваші дані приватної інформації від сторонніх очей. Зберігайте свою конфіденційність!

Безкоштовний домен

Безкоштовний домен

Використовуйте нашу перевірку домену, щоб зловити всі найпопулярніші домени з величезною різноманітністю TLD: .com, .net, co.uk, .org ... Чи знаєте ви, що Hostinger також надає безкоштовні доменні імена, які входять до більшості пакетів для веб-хостингу? Просто замовте одну з наших веб-служб хостингу з безкоштовним доменом і насолоджуйтесь своїм пакетом «все в одному» за виключно доступною ціною. Відмінно для початку!

Отримайте захист конфіденційності домену

Конфіденційність важлива

Отримайте захист конфіденційності домену

Захистіть свої особисті дані! Коли ви реєструєте доменне ім’я, ваша особиста інформація доступна на таких загальнодоступних базах даних, як WHOIS. Уникайте спамерів та громадськості, використовуючи нашу службу захисту конфіденційності домену. Ми замінимо ваші особисті дані загальною інформацією, яка буде захищати вас.

.XYZ зробить домен вашої мрії доступним!

Ваші бажані доменні імена вже зайняті? Не з доменами .XYZ! Використовуйте перевірку домену, щоб знайти свій унікальний домен, який недоступний для інших TLD.

Чудова ціна

Унікальний домен за вигідною ціною

Шукаєте пам'ятне дешеве доменне ім'я, яке все ще доступне? Почніть з .xyz!

Домени .XYZ є дешевими, короткими і супер модними. Назвіть свої домени без обмежень, ніяких бар'єрів у мові та етикетці.

Чудова ціна

Як почати з .xyz?

Почніть з нашої перевірки домену та орієнтуйте свою аудиторію на ключові слова, які вам подобаються і потрібні у ваших іменах домену: знайдіть потрібний, не витрачаючи тисячі на преміальні домени. Запам'ятайте - .XYZ - це новий .COM!

Отримайте .xyz

Часті питання (FAQ) по темі "Купити домен":

Знайдіть відповіді на найбільш поширені питання про те, як купити домен та на інші загальні питання про домени.

Домен подібний до адреси проживання, тільки по ньому вас можна знайти в інтернеті. Саме тому верхній рядок у браузері називається адресним - тут вводиться доменне ім'я для пошуку сайту.

Якщо доменне ім’я схоже на вашу адресу, то сервер, на якому розміщується ваш веб-сайт, схожий на фізичну будівлю. Створюючи веб-сайт, ви встановлюєте своє доменне ім’я, щоб воно вказувало на ваш сервер, так що якщо люди захочуть знайти ваш веб-сайт, вони зможуть ввести ваше доменне ім’я, і воно доставить їх прямо туди. Без доменного імені відвідувачам доведеться ввести IP-адресу вашого сервера (наприклад, 87.249.281.92).

Практично кожен веб-сайт, який ви відвідуєте, використовує доменне ім’я. Google.com - наприклад, доменне ім’я. Facebook - це назва веб-сайту, а Facebook.com - його доменне ім’я.

Доменні імена бувають різної форми та розміру, але єдине, що у них спільного, - це те, що вони складаються з двох частин - мітки (тобто "Hostinger") та домену верхнього рівня (тобто ".com") . Існує велика кількість розширень домену верхнього рівня, від кодів країн (наприклад, ".co.uk або .de") до конкретних кодів для секторів, таких як .gov для державних організацій та .edu для освітніх установ.

Крім того, з понад 330 мільйонами зареєстрованих доменних імен, інтернет-корпорація присвоєних імен та номерів (ICANN), яка керує загальною архітектурою системи доменних імен, нещодавно визнала необхідність нового типу доменних імен. Через це вони оголосили цілу купу нових загальних розширень домену верхнього рівня (gTLD), від .bike та .clothing до .guru та .ventures.

Результат полягає в тому, що існує велика різноманітність, коли справа доходить до вибору доменного імені, але в той же час може бути важко знайти потрібне саме для вас або вашої компанії. Це важливе рішення - і, можливо, одне з найбільших, що ви коли-небудь приймете. І хоча ви можете змінити його пізніше, якщо вам доведеться, зазвичай, краще не робити цього, якщо зможете уникнути.

Реєструючи доменне ім’я у затвердженого реєстратора (наприклад, Hostinger), ви ефективно захищаєте права на використання цього доменного імені протягом певного періоду часу.

Коли ви зареєстрували своє доменне ім’я, наступним кроком є вказування його на сервер, на якому розміщується ваш веб-сайт. Зауважте, що також може знадобитися до 72 годин для будь-яких змін, які ви внесете для розповсюдження, тому що різні інтернет-провайдери з усього світу потребують часу, щоб оновити свої записи.

Хороша новина щодо володіння доменним іменем полягає в тому, що ви можете пов’язати його з іншими службами, такими як адреси електронної пошти. Ви також можете створити субдомени (тобто http://subdomain.yourname.com) та встановити переадресації та перенесення. Ви навіть можете придбати кілька доменних імен та перенаправити їх на один веб-сайт.

Доменні імена також сумісні, що означає, що ви зазвичай не обмежуєтесь постачальником, у якого ви придбали. Таким же чином, як ви можете змінити свого хостинг-провайдера, ви також можете перемістити своє доменне ім’я.

Для цього є кілька причин, найбільш очевидною є те, що це добре для брендингу. Ніщо не виглядає більш непрофесійно, ніж бренд, який розміщує свій веб-сайт за адресою brandname.wordpress.com. Це тому, що, як правило, веб-сайти, які купують та підтримують доменне ім’я, як правило, є тими, що мають більш надійний та більш усталений характер.

Але ваше доменне ім’я набагато більше, ніж це. Часто причина, чому люди запускають веб-сайт в першу чергу, полягає в тому, що є щось, над чим вони мають повний контроль. Коли ви використовуєте сайти соціальних мереж або провайдерів безкоштовних блогів або навіть якщо заробляєте на життя на Amazon та eBay, ви повністю покладаєтесь на ці інші сайти. Якщо вони змінять свої умови обслуговування або послуга повністю припиниться, у вас виникнуть проблеми.

Коли ви зареєстрували доменне ім’я, вам не доведеться покладатися ні на кого іншого. Це доменне ім’я належить тільки вам і більше нікому, і ви маєте повний контроль над тим, що ви робите з ним. Ви можете контролювати будь-які пов’язані адреси електронної пошти, визначати, до якого сервера веб-сайт звертається, і навіть продавати його або передавати право власності, якщо ви хочете це зробити.

Тим часом статус вашого доменного імені безпосередньо впливає на позицію вашого веб-сайту на сторінках результатів пошуку (SERP). Старі доменні імена, як правило, мають пріоритет над новішими, і в основі кожної пошукової системи лежить модель цитування. Це означає, що вони визначають, наскільки впливає ваш веб-сайт на основі впливу посилань, які спрямовані на нього, тому, якщо ви не володієте своїм доменним іменем, будь-які зароблені вами посилання будуть надавати свою цінність комусь іншому.

Це питання досить хитре і не має конкретної відповіді. Хороша новина полягає в тому, що ви можете зареєструвати кілька доменних імен, і зазвичай це гарна ідея зробити так для кожного доменного імені, про яке ви думаєте. Таким чином, незалежно від того, що трапиться, ви ним вже володієте.

Для початку вам потрібно використовувати нашу перевірку домену, щоб можна було дізнатися про наявність вашого доменного імені, включаючи кожне з популярних розширень. За замовчуванням слід почати, ввівши назву своєї компанії - або, якщо ви запускаєте блог, назву блогу. Якщо доступне розширення .com, то рішення краще буде прийняти на його користь. Поспішайте та зареєструйте його.

На жаль, це не завжди просто через велику кількість доменних імен, які вже були зареєстровані. Наприклад, ви навряд чи знайдете слово в словнику, яке буде доступним з розширенням .com, і тому вам потрібно бути більш креативними. Ось тут перевірка домену стане дуже корисною, оскільки ви опинитеся в різних видах комбінацій, поки не знайдете щось доступне.

Як правило, найкращі доменні імена запам'ятовуються та легко написані, і багато найпопулярніших компаній назвали себе, об'єднавши два слова разом (наприклад, YouTube, Snapchat, Instagram тощо). Спробуйте різні слова в різних комбінаціях, поки не знайдете щось доступне.

Поки ви також можете перевірити, чи ваше доменне ім’я доступне як ім’я користувача на найпопулярніших сайтах соціальних мереж. Якщо це так, зареєструйтеся там, навіть якщо обліковий запис є лише заповнювачем. Останнє, що ви хочете зробити, - це створити надзвичайно вдалий веб-сайт і виявити, що ваші шанувальники та прихильники захопили ім'я користувача раніше за вас.

Нарешті, пам’ятайте, що ви завжди можете придбати кілька доменних імен та направити їх на один і той же сайт. Це стане в нагоді, якщо ви не впевнені, придбати вам, наприклад, ім’я .com чи .us, або якщо ви переживаєте, що люди можуть його неправильно написати. Будьте креативними!

Після того, як ви зареєструєте доменне ім’я, ви володієте цим доменом протягом визначеного вами періоду часу, хоча ви потенційно можете продати його або передати право власності комусь іншому.

Хороша новина полягає в тому, що якщо ви хочете придбати нове доменне ім’я і використовувати його замість першого, це не проблема. Вам просто потрібно буде виконати ті ж самі кроки, яких ви дотримувались при придбанні свого першого доменного імені, і вказати нове ім’я на веб-сервері.

Нарешті, хоча це правда, що ви можете змінити своє доменне ім’я, краще не робити цього часто. Зрештою, чим більше ви використовуєте своє доменне ім’я, тим потужнішим воно стає. Щоразу, коли ви змінюєте його, ви втрачаєте позиції, для досягнення яких ви наполегливо працювали.

Мінімальна тривалість реєстрації доменного імені - рік, але ви також можете продовжити свою реєстрацію до трьох років, якщо ви хочете мати його довше.

Крім цього, ми рекомендуємо оновити доменне ім’я. Ви отримаєте сповіщення електронною поштою, коли настане час оновити доменне ім’я. Ми також дозволяємо вам налаштувати автоматичне оновлення так, що поки ваш спосіб оплати все ще діє, реєстрація вашого доменного імені автоматично оновлюється через регулярні проміжки часу.

Це залежить від характеру вашого питання. Що стосується перевірки доменів, вам не потрібно додавати www перед доменами, які ви шукаєте.

Якщо мова йде про те, як ви стилізуєте свою URL-адресу, як тільки її придбали, вона зводиться до особистого вибору, хоча не зважаючи на те, як ви зареєструвались, ви повинні переконатися, що працюють обидва варіанти. Якщо ваш веб-сайт відповідає як на http://www.yourname.com, так і на http://yourname.com, він ефективно розглядається як два різні веб-сайти.

Раніше веб-сайти включали www перед доменом, так що коли їх URL-адреси були надруковані на пакуванні, плакатах та інших офлайн маркетингових матеріалах, люди знали, що це адреса "всесвітньої павутини". Однак сьогодні інтернет настільки всюдисущий, що більше не потрібно додавати www, і багато людей стверджують, що його видалення полегшує запам'ятовування веб-адрес.

Засіб перевірки домену зазвичай працює найкраще, якщо ви почнете зі списку потенційних імен сайтів для початку. Не хвилюйтеся занадто про розширення (тобто .com) - просто перелічіть імена та майте їх під рукою, щоб ви могли перевірити різні варіанти та знайти доступний.

Скажімо, ви шукаєте "yourexamplesite" як потенційне доменне ім'я. Коли ми вставимо його у вікно пошуку доменного імені та натиснемо "перевірити", ми отримаємо відповідь про те, що "yourexamplesite.xyz доступний". Мається на увазі, що yourexamplesite.com вже зайнятий, але він доступний у вигляді ряду інших розширень, включаючи yourexamplesite.org та yourexamplesite.net.

Але ось це стає цікавіше. Крім простої перевірки терміну, який ви ввели, перевірка домену також запропонує вам інші варіанти. На наведеному вище прикладі ми отримуємо "yes.it" та "yoexsi.com", які можуть стати цікавими альтернативами. Ми часто виявляємо, що пропозиції підказують нові ідеї, і навіть якщо люди не переходять із точним доменним іменем, яке пропонується, вони стикаються з варіантами.

За допомогою перевірки домену ви можете шукати стільки доменних імен, скільки вам потрібно, тому не бійтеся бути творчими. І не забувайте, що одного разу ви знайдете ідеальне доменне ім’я.

Хороша новина: особливих вимог щодо реєстрації доменного імені у нас немає. Насправді ми відкриті для всіх і кожного!

З огляду на це, ми будемо просити певну інформацію під час процедури реєстрації, щоб переконатися, що у нас є ваші контактні дані у разі виникнення проблем. Вам також знадобиться дійсний спосіб оплати, щоб оплатити своє доменне ім’я.

Вам не обов'язково бути нашим клієнтом, якщо ви хочете використовувати перевірку домену Hostinger і зареєструвати доменне ім’я. Ви можете вказати ім’я домену, яке ви зареєстрували у нас, на хостинг, який ви маєте в іншому місці. Однак зазвичай ми вважаємо, що найкраще (і зручніше) тримати все в одному місці. Ось чому ми пропонуємо послуги хостингу та реєстрації доменних імен.

Звичайно! Як ми згадували раніше, коли ви реєструєте доменне ім’я, воно належить вам - а не компанії, в якій ви його зареєстрували.

Однак ваше доменне ім’я повинно відповідати деяким вимогам. Якщо ви хочете дізнатися більше про перенесення вашого доменного імені, тоді натисніть тут, щоб відвідати нашу сторінку передачі домену. Почати це легко, і ми надаємо всю інформацію, яка вам знадобиться, щоб пройти процес.

TLD означає top-level domain - «домен верхнього рівня», і він використовується для позначення останньої частини веб-адреси після остаточної крапки. Приклади включають .com, .gov та .org. Ви не можете мати веб-сайт без TLD, і кожне ім'я домену складається з мітки (наприклад hostinger) та TLD (наприклад .com).

Чудова річ у TLD - це те, що вони зазвичай розповідають щось про сайт, на який вони вказують, за винятком .com, який спочатку означав "комерційний", але його зараз використовують майже всі. Інші приклади включають .org (організація), .edu (освіта) та .gov (уряд).

TLD можна розділити на дві наступні категорії: домени верхнього рівня з кодом країни (ccTLD) та загальні домени верхнього рівня (gTLD).

Домени верхнього рівня з кодом країни (ccTLD) - це підкатегорія TLD, які використовуються для ідентифікації конкретної країни. Вони посилають сигнали як користувачам, так і пошуковим системам, що веб-сайт призначений для відвідувачів з певного регіону. Наприклад, Google є загальним сайтом Google.com, але відвідувачі Великобританії можуть відвідувати Google.co.uk, а німецькі відвідувачі можуть відвідувати Google.de.

Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це найпоширеніший тип доменного імені, частково тому, що ця категорія включає домени .com - які мають більше реєстрацій, ніж усі ccTLD загалом.

Історично основними gTLD були .com, .org, .net, .edu, .gov та .mil, але кількість доступних gTLD розширилася, внаслідок чого зараз існує безліч доступних gTLD, включаючи .online, .xyz і. .name.

Зовсім небагато! Насправді ми пропонуємо миттєву реєстрацію і активацію доменних імен, так що ви можете бути впевнені, що ваше нове доменне ім’я буде готове до використання майже відразу.

А ще краще - ми зробили процес реєстрації максимально швидким та безболісним. Реєстрація доменного імені займає всього пару хвилин.

Hostinger пропонує безкоштовне доменне ім’я з хостингом Преміум та Бізнес. Ви можете розпочати роботу з веб-хостингом та безкоштовним доменним іменем лише за 69,00₴/місяць. Отож, як тільки ви скористалися засобом перевірки домену для пошуку ідеального доменного імені, не зволікайте - підпишіться сьогодні і отримайте його!

Якщо доменне ім’я, яке ви хочете, вже зайняте, тоді найкраще переглянути інші варіанти. Наприклад, можливо, ви можете додати до імені інше слово або ви можете поміняти слова місцями. Можливо, ви можете зареєструвати його за допомогою іншого розширення, наприклад, використовуючи ccTLD замість домену .com.

Іншим варіантом є дефіс, тому замість використання mywebsitename.com ви можете спробувати my-website-name.com. Але будьте обережні, але останнє, що ви хочете зробити, - це викликати плутанину, маючи ім’я, яке занадто схоже на чуже.

Пошук потрібного доменного імені вимагає трохи мистецтва та трохи науки. Це також часто вимагає терпіння і багато спроб і помилок. Але це теж нормально. Пам'ятайте, ідеальне доменне ім’я чекає на вас. Вам просто потрібно продовжувати пошук, поки не знайдете.

Захист конфіденційності іноді називають захистом WHOIS, оскільки він приховує певну інформацію про власника доменного імені, яка в іншому випадку виявиться за допомогою WHOIS-пошуку.

WHOIS - це міжнародна організація, яка зберігає та відображає дані про доменні імена та їх реєстраторів, в тому числі, коли вони були зареєстровані, коли вони закінчуються, хто їх зареєстрував та куди вказують доменні імена.

Це означає, що кожен може ввести доменне ім’я в базу даних WHOIS і отримати інформацію. Захист конфіденційності - необов'язковий додатковий додаток, який дозволяє боротися з цим, якщо ви хочете залишатися анонімними.

Захист конфіденційності, звичайно, не для всіх, але якщо ви хочете замінити своє ім’я, адресу, номер телефону, електронну адресу та ім’я компанії на набір загальної неідентифікованої інформації, то, можливо, це варіант для вас .

Давайте поглянемо спочатку на подібність: вони - всі gTLD (загальні доменні імена верхнього рівня), які доступні для публічної реєстрації. Це означає, що поки ніхто інший не зареєстрував конкретне доменне ім’я, яке ви шукаєте, ви зможете отримати його за допомогою будь-якого з цих розширень.

Кожен з gTLD має дещо інше значення, тому зазвичай краще вибрати той, який найбільше відповідає вашому веб-сайту. .com домени зазвичай використовуються в комерційних цілях, наприклад, для інтернет-магазину або бізнес-сайту, хоча вони за умовчанням все частіше використовуються, оскільки вони передбачають певну довіру. .net домени спочатку використовувались мережевими компаніями (такими як інтернет-провайдери), але тепер також є багатоцільовими.

.org досі використовується в основному, як спочатку було задумано, як gTLD для благодійних організацій, громад та місцевих організацій. .info, тим часом, орієнтоване на інформаційні веб-сайти, такі як вікі-сайти та навчальні сайти.

З усіма цими gTLD є певна свобода дій. Не існує жодного правила, яке говорить про те, що вам потрібно використовувати те чи інше доменне ім’я - і жодного тесту, який ви зможете пройти, якщо ви хочете його зареєструвати. Подумайте про них як про рекомендації, а не про правила - і не соромтесь їх порушувати, якщо це дозволяє дістати ідеальне доменне ім’я.

Ваше доменне ім’я схоже на вашу адресу, а ваш веб-хостинг - це як будинок, в якому ви живете. Якщо ви хочете запустити веб-сайт, вам знадобиться як доменне ім’я, яке люди можуть використовувати для того, щоб знайти вас, так і веб-хостинг, який зберігає фактичний веб-сайт.

Доменні імена та веб-хостинг мають такий собі симбіотичний зв'язок, як програмне забезпечення та обладнання або інь і ян. Хоча технічно можливо мати одне без іншого, вони найкраще працюють, коли вони працюють разом, тому більшість веб-хостів пропонують реєстрацію доменних імен і хостинг одночасно.

Можна, звичайно, розділити ці два поняття, і зареєструвати доменне ім’я через одну компанію та придбати хостинг у іншої. Але зазвичай це забирає більше часу - не кажучи вже про підвищення ціни - так навіщо турбуватися?