.com домен
.online домен
.xyz домен
.live домен
.net домен
.world домен
.me домен
.tech домен

Найпопулярніші домени верхнього рівня, які найкраще підходять вам

.com

Побудуйте довіру з цим добре відомим та шанованим доменом.

.online

Це чудова альтернатива .com. Широкий, зручний та універсальний домен.

395,00₴

28,00₴ /рік

Зареєструвати
.xyz

Короткий, унікальний і популярний домен для успішного бізнесу.

235,00₴

28,00₴ /рік

Зареєструвати
.live

Покажіть своїм клієнтам, що ви ведете бізнес, у .live

111,00₴

97,00₴ /рік

Зареєструвати
.net

Покажіть своїм клієнтам, що ви ведете бізнес, у .net

.world

Закликає відвідувачів стати частиною чогось важливого.

111,00₴

97,00₴ /рік

Зареєструвати

Заощаджуйте більше на нових доменах:
.xyz, .asia, .online, .space, .net, .tech, .solutions, .world, .biz і подібні

Як вибрати доменне ім’я

6 Порад Щодо Пошуку Ідеального Доменного Імені

Зробіть його легким для запам'ятовування

Зробіть його легким для запам'ятовування

Зробіть своє доменне ім'я незабутнім. Придумайте короткий домен. Перевірка доменів допоможе вам знайти найкращий варіант!

Знайте свою аудиторію

Знайте свою аудиторію

Зробіть його релевантним для вашої аудиторії. Ключові слова важливі в доменних іменах. Проведіть дослідження розширення домену за допомогою перевірки домену.

Менше але краще

Менше але краще

Уникайте дефісів і цифр, не використовуйте символи, які не входять в юнікод у своїх доменних іменах. Доменне ім'я - це інвестиція! Пізніше хороший домен може коштувати цілий статок.

Перевірте популярність ключових слів

Перевірте популярність ключових слів

Використовуйте перевірку домену та пошук доменів за допомогою популярних ключових слів. Захистіть свої бренди, купуючи однакову назву та її варіанти з найпопулярнішими розширеннями домену.

Захистіть вашу конфіденційність

Захистіть вашу конфіденційність

Якщо ви хочете уникнути розміщення ваших приватних даних на WHOIS, користуйтеся послугою Конфіденційна Реєстрація доменного імені.

Будьте швидкими, щоб бути першими

Будьте швидкими, щоб бути першими

Знайшли? Дійте швидко! Загальне правило - всі найкращі доменні імена продаються дуже швидко.

Легке перенесення

У вас вже є доменне ім'я?

Ви можете легко почати користуватися своїм доменним іменем, перенісши його від іншого хостинг-провайдера до Hostinger лише за кілька кліків!

У вас вже є доменне ім'я?

Чому Hostinger?

Чому зареєструвати домен в Hostinger зручно і вигідно?

Hostinger надає вам найдешевшу реєстрацію домену з миттєвою активацією та спеціальною підтримкою в реальному часі.

Дешеві домени та їх продовження

Дешеві домени та їх продовження

Надання доменів з низькою вартістю - наша місія! Тільки в Hostinger ви отримаєте найдешевші доменні імена з найвищою якістю обслуговування. Завдяки нашій спеціальній угоді з власниками TLD ми можемо забезпечити виключно низькі ціни на найпопулярніші доменні імена. 99 центів за доменні імена - наша спецпропозиція, дешева ціна на оновлення домену - наша найбільша сила, спеціальна перевірка домену - наш інструмент для вашого успіху!

Надійний реєстратор доменів

Надійний реєстратор доменів

Преміальна якість хостингу та найкращі ціни на домени - лише у Hostinger. Нам довіряють мільйони, визнають авторитетні компанії та постачальники TLD. Hostinger є частиною елітної спільноти реєстраторів доменів, акредитованої ICANN, що має понад 40 бізнес-одиниць по всьому світу. Обирайте надійного постачальника доменів, який надає гарантії та спеціальну внутрішню підтримку.

Захист конфіденційності домену

Захист конфіденційності домену

Конфіденційність вашого домену - наш пріоритет. Зазвичай, реєструючи доменне ім’я, інші реєстратори вказують усі ваші особисті дані в базі даних WHOIS, яка в більшості випадків є загальнодоступною. Hostinger як довірений та акредитований ICANN постачальник доменів надає ексклюзивну послугу захисту конфіденційності домену, яка приховуватиме усю приватну інформацію від сторонніх очей. Зберігайте свою конфіденційність!

Безкоштовний домен

Безкоштовний домен

Використовуйте нашу перевірку домену, щоб знайти найкращий варіант серед найпопулярніших TLD: .com, .net, co.uk, .org... А також чи знаєте ви, що до більшості пакетів хостингу Hostinger входять безкоштовні доменні імена? Просто замовте одну з наших послуг хостингу, яка включає безкоштовний домен і насолоджуйтесь своїм пакетом «все в одному» за доступною ціною. Чудова пропозиція для старту!

Отримайте захист конфіденційності домену

Конфіденційність важлива

Отримайте захист конфіденційності домену

Захистіть свої особисті дані! Коли ви реєструєте доменне ім’я, ваша особиста інформація доступна в таких загальнодоступних базах даних, як WHOIS. Уникайте спамерів та сторонніх очей за допомогою нашого сервісу захисту конфіденційності домену. Ми замінимо ваші особисті дані загальною інформацією.

.XYZ зробить домен вашої мрії доступним!

Бажані доменні імена вже зайняті? Не з доменами .XYZ! Використовуйте перевірку домену, щоб знайти свій унікальний домен, який недоступний для інших TLD.

Чудова ціна

Унікальний домен за вигідною ціною

Шукаєте дешеве доменне ім'я, яке добре запам'ятовується? Почніть з .xyz!

Домени .XYZ є дешевими, короткими та супер модними. Не обмежуйте себе, обираючи назву свого домену.

Чудова ціна

Як почати з .xyz?

Почніть з нашої перевірки домену та орієнтуйте свою аудиторію на ключові слова, які вам подобаються і потрібні у ваших іменах домену: знайдіть потрібний, не витрачаючи тисячі на преміальні домени. Запам'ятайте - .XYZ - це новий .COM!

Отримайте .xyz

Часті питання (FAQ) на тему "Купити домен":

Знайдіть відповіді на найбільш поширені питання про те, як купити домен та домени в цілому.

Домен подібний до адреси проживання, по ньому вас можна знайти в Інтернеті. Саме тому верхній рядок у браузері називається адресним - тут вводиться доменне ім'я для пошуку сайту.

Якщо доменне ім’я схоже на вашу адресу, то сервер, на якому розміщується ваш веб-сайт, схожий на фізичну будівлю. Створюючи веб-сайт, ви встановлюєте своє доменне ім’я, щоб воно вказувало на ваш сервер, так що якщо люди захочуть знайти ваш веб-сайт, вони зможуть ввести ваше доменне ім’я, і воно доставить їх прямо туди. Без доменного імені відвідувачам доведеться ввести IP-адресу вашого сервера (наприклад, 87.249.281.92).

Практично кожен веб-сайт, який ви відвідуєте, використовує доменне ім’я. Google.com - наприклад, доменне ім’я. Facebook - це назва веб-сайту, а Facebook.com - його доменне ім’я.

Доменні імена бувають різної форми та розміру, але єдине, що у них спільного, - це те, що вони складаються з двох частин - мітки (тобто "Hostinger") та домену верхнього рівня (тобто ".com") . Існує велика кількість розширень домену верхнього рівня, від кодів країн (наприклад, ".co.uk або .de") до конкретних кодів для секторів, таких як .gov для державних організацій та .edu для освітніх установ.

Крім того, з понад 330 мільйонами зареєстрованих доменних імен, інтернет-корпорація присвоєних імен та номерів (ICANN), яка керує загальною архітектурою системи доменних імен, нещодавно визнала необхідність нового типу доменних імен. Через це вони оголосили цілу купу нових загальних розширень домену верхнього рівня (gTLD), від .bike та .clothing до .guru та .ventures.

Результат полягає в тому, що існує велика різноманітність, коли справа доходить до вибору доменного імені, але в той же час може бути важко знайти потрібне саме для вас або вашої компанії. Це важливе рішення - і, можливо, одне з найбільших, що ви коли-небудь приймете. І хоча ви можете змінити його пізніше, якщо вам доведеться, зазвичай, краще не робити цього, якщо зможете уникнути.

Реєструючи доменне ім’я у затвердженого реєстратора (наприклад, Hostinger), ви ефективно захищаєте права на використання цього доменного імені протягом певного періоду часу.

Коли ви зареєстрували своє доменне ім’я, наступним кроком є вказування його на сервер, на якому розміщується ваш веб-сайт. Зауважте, що також може знадобитися до 72 годин для будь-яких змін, які ви внесете для розповсюдження, тому що різні інтернет-провайдери з усього світу потребують часу, щоб оновити свої записи.

Хороша новина щодо володіння доменним іменем полягає в тому, що ви можете пов’язати його з іншими службами, такими як адреси електронної пошти. Ви також можете створити субдомени (тобто http://subdomain.yourname.com) та встановити переадресації та перенесення. Ви навіть можете придбати кілька доменних імен та перенаправити їх на один веб-сайт.

Доменні імена також сумісні, що означає, що ви зазвичай не обмежуєтесь постачальником, у якого ви придбали. Таким же чином, як ви можете змінити свого хостинг-провайдера, ви також можете перемістити своє доменне ім’я.

Для цього є кілька причин, найбільш очевидною є те, що це добре для брендингу. Ніщо не виглядає більш непрофесійно, ніж бренд, який розміщує свій веб-сайт за адресою brandname.wordpress.com. Це тому, що, як правило, веб-сайти, які купують та підтримують доменне ім’я, як правило, є тими, що мають більш надійний та більш усталений характер.

Але ваше доменне ім’я набагато більше, ніж це. Часто причина, чому люди запускають веб-сайт в першу чергу, полягає в тому, що є щось, над чим вони мають повний контроль. Коли ви використовуєте сайти соціальних мереж або провайдерів безкоштовних блогів або навіть якщо заробляєте на життя на Amazon та eBay, ви повністю покладаєтесь на ці інші сайти. Якщо вони змінять свої умови обслуговування або послуга повністю припиниться, у вас виникнуть проблеми.

Коли ви зареєстрували доменне ім’я, вам не доведеться покладатися ні на кого іншого. Це доменне ім’я належить тільки вам і більше нікому, і ви маєте повний контроль над тим, що ви робите з ним. Ви можете контролювати будь-які пов’язані адреси електронної пошти, визначати, до якого сервера веб-сайт звертається, і навіть продавати його або передавати право власності, якщо ви хочете це зробити.

Тим часом статус вашого доменного імені безпосередньо впливає на позицію вашого веб-сайту на сторінках результатів пошуку (SERP). Старі доменні імена, як правило, мають пріоритет над новішими, і в основі кожної пошукової системи лежить модель цитування. Це означає, що вони визначають, наскільки впливає ваш веб-сайт на основі впливу посилань, які спрямовані на нього, тому, якщо ви не володієте своїм доменним іменем, будь-які зароблені вами посилання будуть надавати свою цінність комусь іншому.

Це питання досить хитре і не має конкретної відповіді. Хороша новина полягає в тому, що ви можете зареєструвати кілька доменних імен, і зазвичай це гарна ідея зробити так для кожного доменного імені, про яке ви думаєте. Таким чином, незалежно від того, що трапиться, ви ним вже володієте.

Для початку вам потрібно використовувати нашу перевірку домену, щоб можна було дізнатися про наявність вашого доменного імені, включаючи кожне з популярних розширень. За замовчуванням слід почати, ввівши назву своєї компанії - або, якщо ви запускаєте блог, назву блогу. Якщо доступне розширення .com, то рішення краще буде прийняти на його користь. Поспішайте та зареєструйте його.

На жаль, це не завжди просто через велику кількість доменних імен, які вже були зареєстровані. Наприклад, ви навряд чи знайдете слово в словнику, яке буде доступним з розширенням .com, і тому вам потрібно бути більш креативними. Ось тут перевірка домену стане дуже корисною, оскільки ви опинитеся в різних видах комбінацій, поки не знайдете щось доступне.

Як правило, найкращі доменні імена запам'ятовуються та легко написані, і багато найпопулярніших компаній назвали себе, об'єднавши два слова разом (наприклад, YouTube, Snapchat, Instagram тощо). Спробуйте різні слова в різних комбінаціях, поки не знайдете щось доступне.

Поки ви також можете перевірити, чи ваше доменне ім’я доступне як ім’я користувача на найпопулярніших сайтах соціальних мереж. Якщо це так, зареєструйтеся там, навіть якщо обліковий запис є лише заповнювачем. Останнє, що ви хочете зробити, - це створити надзвичайно вдалий веб-сайт і виявити, що ваші шанувальники та прихильники захопили ім'я користувача раніше за вас.

Нарешті, пам’ятайте, що ви завжди можете придбати кілька доменних імен та направити їх на один і той же сайт. Це стане в нагоді, якщо ви не впевнені, придбати вам, наприклад, ім’я .com чи .us, або якщо ви переживаєте, що люди можуть його неправильно написати. Будьте креативними!

Після того, як ви зареєструєте доменне ім’я, ви володієте цим доменом протягом визначеного вами періоду часу, хоча ви потенційно можете продати його або передати право власності комусь іншому.

Хороша новина полягає в тому, що якщо ви хочете придбати нове доменне ім’я і використовувати його замість першого, це не проблема. Вам просто потрібно буде виконати ті ж самі кроки, яких ви дотримувались при придбанні свого першого доменного імені, і вказати нове ім’я на веб-сервері.

Нарешті, хоча це правда, що ви можете змінити своє доменне ім’я, краще не робити цього часто. Зрештою, чим більше ви використовуєте своє доменне ім’я, тим потужнішим воно стає. Щоразу, коли ви змінюєте його, ви втрачаєте позиції, для досягнення яких ви наполегливо працювали.

Мінімальна тривалість реєстрації доменного імені - рік, але ви також можете продовжити свою реєстрацію до трьох років, якщо ви хочете мати його довше.

Крім цього, ми рекомендуємо оновити доменне ім’я. Ви отримаєте сповіщення електронною поштою, коли настане час оновити доменне ім’я. Ми також дозволяємо вам налаштувати автоматичне оновлення так, що поки ваш спосіб оплати все ще діє, реєстрація вашого доменного імені автоматично оновлюється через регулярні проміжки часу.

Це залежить від характеру вашого питання. Що стосується перевірки доменів, вам не потрібно додавати www перед доменами, які ви шукаєте.

Якщо мова йде про те, як ви стилізуєте свою URL-адресу, як тільки її придбали, вона зводиться до особистого вибору, хоча не зважаючи на те, як ви зареєструвались, ви повинні переконатися, що працюють обидва варіанти. Якщо ваш веб-сайт відповідає як на http://www.yourname.com, так і на http://yourname.com, він ефективно розглядається як два різні веб-сайти.

Раніше веб-сайти включали www перед доменом, так що коли їх URL-адреси були надруковані на пакуванні, плакатах та інших офлайн маркетингових матеріалах, люди знали, що це адреса "всесвітньої павутини". Однак сьогодні інтернет настільки всюдисущий, що більше не потрібно додавати www, і багато людей стверджують, що його видалення полегшує запам'ятовування веб-адрес.

Перевірка домену - процес, який розпочинається зі створення списку потенційних доменних імен для вашого сайту. На цьому етапі не хвилюйтеся про розширення (наприклад, .com) - просто придумайте імена та майте їх під рукою, щоб ви могли перевірити різні варіанти та знайти доступний.

Скажімо, ви розглядаєте "yourexamplesite" як потенційне доменне ім'я. Вставивши його у вікно пошуку доменного імені та натиснувши "перевірити", ви отримали відповідь, що "yourexamplesite.xyz доступне". Нижче ви побачите, що ім'я yourexamplesite.com вже зайняте, але воно доступне у поєднанні з іншими розширеннями, включаючи yourexamplesite.org та yourexamplesite.net.

І ще одна цікава функція. Окрім простої перевірки терміну, який ви ввели, перевірка домену також пропонує свої варіанти. Як альтернативу прикладу, наведеному вище, система може запропонувати схожі доступні імена, наприклад, "yes.it" чи "yoexsi.com". І навіть, якщо вам не сподобається жоден із варіантів, принаймні у вас з'являться ідеї.

За допомогою перевірки домену ви можете шукати стільки доменних імен, скільки вам потрібно, тому не бійтеся експериментувати. І пам'ятайте, що одного разу ви знайдете ідеальне доменне ім’я.

Хороша новина: особливих вимог щодо реєстрації доменного імені у нас немає. Насправді ми відкриті для всіх і кожного!

З огляду на це, ми будемо просити певну інформацію під час процедури реєстрації, щоб переконатися, що у нас є ваші контактні дані у разі виникнення проблем. Вам також знадобиться дійсний спосіб оплати, щоб оплатити своє доменне ім’я.

Вам не обов'язково бути нашим клієнтом, якщо ви хочете використовувати перевірку домену Hostinger і зареєструвати доменне ім’я. Ви можете направити ім’я домену, яке ви зареєстрували у нас, на хостинг, який ви маєте в іншому місці. Однак зазвичай ми вважаємо, що найкраще (і зручніше) тримати все в одному місці. Ось чому ми пропонуємо послуги хостингу та реєстрації доменних імен.

Звичайно! Як ми згадували раніше, коли ви реєструєте доменне ім’я, воно належить вам - а не компанії, в якій ви його зареєстрували.

Однак ваше доменне ім’я повинно відповідати деяким вимогам. Якщо ви хочете дізнатися більше про перенесення вашого доменного імені, тоді натисніть тут, щоб відвідати відповідну сторінку на нашому сайті. Перенести домен легко, адже ми надаємо всю необхідну інформацію.

TLD означає top-level domain - "домен верхнього рівня", і він використовується для позначення останньої частини веб-адреси після крапки. Приклади включають .com, .gov та .org. Сайт не може бути без TLD, і кожне ім'я домену складається з самої назви (наприклад hostinger) та TLD (наприклад .com).

Чудова річ у TLD - це те, що вони зазвичай розповідають щось про сайт, на який вони вказують, за винятком .com, який спочатку означав "комерційний", але його зараз використовують майже всі. Інші приклади включають .org (організація), .edu (освіта) та .gov (уряд).

TLD можна розділити на дві наступні категорії: домени верхнього рівня з кодом країни (ccTLD) та загальні домени верхнього рівня (gTLD).

Домени верхнього рівня з кодом країни (ccTLD) - це підкатегорія TLD, які використовуються для ідентифікації конкретної країни. Вони посилають сигнали як користувачам, так і пошуковим системам, що сайт призначений для відвідувачів з певного регіону. Наприклад, Google є загальним сайтом Google.com, але відвідувачі Великобританії можуть відвідувати Google.co.uk, а німецькі відвідувачі можуть відвідувати Google.de.

Загальні домени верхнього рівня (gTLD) - це найпоширеніший тип доменного імені, частково тому, що ця категорія включає домени .com - які мають більше реєстрацій, ніж усі ccTLD загалом.

Історично основними gTLD були .com, .org, .net, .edu, .gov та .mil, але кількість доступних gTLD розширилася, внаслідок чого зараз існує безліч доступних gTLD, включаючи .online, .xyz і. .name.

Зовсім небагато! Насправді ми пропонуємо миттєву реєстрацію й активацію доменних імен, тому ви можете бути впевнені, що ваше нове доменне ім’я буде готове до використання майже відразу.

Ми зробили процес реєстрації максимально швидким та безболісним. Реєстрація доменного імені займає всього пару хвилин.

Hostinger пропонує безкоштовне доменне ім’я з хостингом Преміум та Бізнес. Ви можете розпочати роботу з веб-хостингом та безкоштовним доменним іменем лише за 69,00₴/місяць. Отож, як тільки ви скористалися засобом перевірки домену для пошуку ідеального доменного імені, не зволікайте - зареєструйтеся сьогодні та отримайте його!

Якщо доменне ім’я, яке ви хочете, вже зайняте, тоді найкраще переглянути інші варіанти. Наприклад, можливо, ви можете додати до імені інше слово або ви можете поміняти слова місцями. Можливо, ви можете зареєструвати його за допомогою іншого розширення, наприклад, використовуючи ccTLD замість домену .com.

Іншим варіантом є дефіс, тому замість використання mywebsitename.com ви можете спробувати my-website-name.com. Але будьте обережні, але останнє, що ви хочете зробити, - це викликати плутанину, маючи ім’я, яке занадто схоже на чуже.

Пошук потрібного доменного імені вимагає трохи мистецтва та трохи науки. Це також часто вимагає терпіння і багато спроб і помилок. Але це теж нормально. Пам'ятайте, ідеальне доменне ім’я чекає на вас. Вам просто потрібно продовжувати пошук, поки не знайдете.

Захист конфіденційності іноді називають захистом WHOIS, оскільки він приховує певну інформацію про власника доменного імені, яка в іншому випадку є доступною у WHOIS-пошуку.

WHOIS - це міжнародна організація, яка зберігає та відображає дані про доменні імена та їх реєстраторів, в тому числі, коли вони були зареєстровані, коли вони закінчуються, хто їх зареєстрував та куди вказують доменні імена.

Це означає, що кожен може ввести доменне ім’я в базу даних WHOIS і отримати інформацію. Захист конфіденційності - необов'язкова опція, але, якщо вам до вподоби анонімність, тоді це реальний вихід.

Захист конфіденційності, звичайно, не для всіх, але якщо ви хочете замінити своє ім’я, адресу, номер телефону, електронну адресу та ім’я компанії загальною безособистісною інформацією, тоді цей варіант для вас.

Давайте спочатку з'ясуємо у чому їх подібність: всі вони є gTLD (загальними доменними іменами верхнього рівня), які доступні для публічної реєстрації. Це означає, що поки ніхто інший не зареєстрував конкретне доменне ім’я, яке ви шукаєте, ви зможете отримати його за допомогою будь-якого з цих розширень.

Кожен з gTLD має дещо інше значення, тому зазвичай краще вибрати той варіант, який найбільше відповідає вашому сайту. .com домени зазвичай використовуються в комерційних цілях, наприклад, для інтернет-магазину або бізнес-сайту, хоча зараз їх все частіше використовують для сайтів різної тематики, оскільки вони мають певний авторитет і викликають довіру. .net домени спочатку використовувались мережевими компаніями (такими як інтернет-провайдери), але тепер також є багатоцільовими.

.org досі використовується, як і задумувалося спочатку, як gTLD для благодійних організацій, громад та місцевих організацій. .info, тим часом, орієнтоване на інформаційні веб-сайти, такі як вікі-сайти та навчальні сайти.

Хоча жодне з цих gTLD не є обов'язковою умовою. Не існує жодного правила, яке говорить про те, що вам потрібно використовувати те чи інше доменне ім’я для конкретного типу сайту, як і жодного тесту на придатність розширення. Це скоріше рекомендації, а не правила - і не бійтеся їх порушувати заради ідеального доменного імені.

Ваше доменне ім’я схоже на вашу адресу, а ваш хостинг - це як будинок, в якому ви живете. Якщо ви хочете запустити сайт, вам знадобиться як доменне ім’я, яке люди можуть використовувати для того, щоб знайти вас, так і веб-хостинг, де розміщується веб-сайт.

Доменні імена та веб-хостинг мають такий собі симбіотичний зв'язок, як програмне забезпечення та обладнання або інь і ян. Хоча технічно можливо мати одне без іншого, найкраще вони працюють, коли працюють разом, тому більшість веб-хостів пропонують реєстрацію доменних імен і хостинг одночасно.

Можна, звичайно, розділити ці два поняття, і зареєструвати доменне ім’я через одну компанію та придбати хостинг в іншої. Але зазвичай це забирає більше часу, не кажучи вже про підвищення ціни, так навіщо ускладнювати задачу?