Виберіть План Хостингу Електронної Пошти

Пропозиція з обмеженим часом: отримайте безкоштовний сертифікат SSL

Бізнес Email

79,00₴
Економія 51%
39
00
/міс
 • 10 ГБ Email сховище
 • 2 Поштові Фільтри
 • Необмежено Email Псевдонімів
 • Антивірус Перевірка
 • Multi-device Support
Найпопулярніші

Професіонал Email

155,00₴
Економія 49%
79
00
/міс
 • 30 GB Email сховище
 • Необмежено Поштових Фільтрів
 • Необмежено Email Псевдонімів
 • Антивірус Перевірка
 • Multi-device Support

Хостинг Електронної Пошти, Створений Для Вас!

Незалежно від того, чи керуєте ви груповим проектом чи малим бізнесом, хостинг електронної пошти надає всі інструменти для досягнення успіху. Наріжний камінь кожного успішного бізнесу - це спілкування. Зробіть це правильно з Hostinger. Надсилайте повідомлення з метою розвитку бізнесу! Скористайтеся набором інструментів для підвищення продуктивності, які позитивно вплинуть на вашу щоденну роботу!

Online Підтримка

З Hostinger на вашому шляху до успіху ви ніколи не будете наодинці! Якщо вам коли-небудь знадобиться допомога - наші професійні агенти з обслуговування клієнтів будуть з вами щодня. Отримайте миттєву підтримку незалежно від того, де ви знаходитесь!

Доступ з Різних Пристроїв

У сьогоднішньому світі, що швидко розвивається, вам потрібно буде стежити за кожним кроком, незалежно від обставин. Будьте завжди на зв'язку з хостингом електронної почти від Hostinger! Отримуйте доступ до пошти в будь-якому місці, в будь-який час та на будь-якому пристрої.

Безкоштовний домен

Окрім хостингу електронної пошти, ми також надамо безкоштовне доменне ім’я з усіма 12-місячними або довшими циклами. Отримайте всі шматочки головоломки за одну покупку та розширіть свої можливості!

Хостинг пошти з надзвичайними функціями!

Ми не пропонуємо верхівку айсберга, ми передаємо вам все цілком! Перевірте ці функції хостингу електронної пошти!

Управління календарем

Усі плани включають спільні календарі для максимальної роботи в команді, ефективності та співпраці. Будьте в курсі всього, що відбувається у вашій компанії!

Інтеграція Соціальних Медіа

Перенесіть свій досвід електронної пошти до 21 століття - інтегруйте платформи соціальних медіа, такі як Facebook, Twitter, LinkedIn та інші!

Імпортер електронної пошти

Зберігайте все акуратним та організованим. Є важливі електронні листи у вашій старій поштовій скриньці? Без проблем! Імпортуйте їх у вашу нову скриньку!

Списки Поштових Розсилок

Отримайте максимальну користь від знання своєї аудиторії! Створіть власні списки розсилки, які дозволять вам кожного разу потрапляти в ціль, щоразу!

Шаблони HTML Пошти

За допомогою шаблонів HTML-пошти ви переведете дизайн електронної пошти на новий рівень! Виділяйтесь красивим дизайном пошти!

Вхідні, як Сховище Банку

Ніколи не залишайтесь без захисту! За допомогою захисту електронної пошти Cloudmark ми можемо переконатися, що ваш електронний лист захищений від спамерів та інших загроз!

Питання і Відповіді Про Хостинг Пошти

Наші відповіді на запитання щодо хостингу електронної пошти

Хостинг електронної пошти - це унікальне рішення, орієнтоване насамперед на сервери електронної пошти. Ця послуга працює незалежно від хостингу веб-сайтів, отже, ваш бізнес все одно буде працювати в повному масштабі, навіть якщо ви все налаштовуєте.

Сьогодні надзвичайно важливим є формування довіри та поінформованості бренду. Але зробити це непросто. Однак з хостингом електронної пошти на основі домену це набагато простіше! Кожен лист, який ви надсилаєте, відображатиме ваше доменне ім’я потенційним клієнтам, заохочуючи їх перевірити ваш сайт. Опитування також показують, що користувачі частіше вибирають компанії, які використовують професійні електронні адреси!

Звичайно! У кожному плані буде вбудований інструмент міграції електронної пошти, який допоможе вам перенести все необхідне на нашу платформу. І якщо ви зіткнетесь з будь-якими проблемами або вам просто потрібна допомога, наша спеціальна команда з успіху клієнтів буде дуже рада допомогти вам!

Так! Кожен план хостингу електронної пошти повністю сумісний з будь-яким мобільним пристроєм або поштовим клієнтом. Налаштуйте його на кількох пристроях і без особливих зусиль синхронізуйте весь вміст електронної пошти. Будьте онлайн, де б ви не знаходилися!

Шукаєте щось більше, ніж email?

Тримайте все організованим за допомогою веб-хостингу «все в одному». Гарантована найвища якість поштових послуг та ефективність веб-сайтів!

 • Простой Конструктор Сайтов
 • Гарантія Uptime 99.9%
 • Онлайн Поддержка
 • Мощная Панель управления
 • 30 дней Гарантия Возврата Денег
Ограниченное По Времени Специальное Предложение!
От
19
00
/міс
Экономьте 89%
Розпочати