Кіберрозпродаж

До

89% ЗНИЖКА

Майже Безкоштовний Хостинг

Пропозиція, обмежена в часі: отримайте безкоштовний сертифікат SSL

00
ДНІВ
14
ГОДИН
56
ХВИЛИН
43
СЕКУНД

Рекомендовано

Чому Hostinger?

Тут, в Hostinger, ми розуміємо, що створення сучасних веб-сайтів вимагає стабільного, безпечного і оптимізованої середовища розміщення для WordPress.

Оптимізовано для WordPress

Ми активно вкладаємось у кодову базу WordPress, тому ви можете бути впевнені, що ми знаємо всі входи та стандарти цієї CMS світового класу. Наш багатий набір функцій дозволить вам без особливих зусиль керувати своїм веб-сайтом. Ми постійно налагоджуємо нашу платформу, щоб забезпечити 99,99% тривалості роботи. Від наших серверів до нашої команди підтримки та за допомогою попередньо встановлених плагінів кешу ми переконуємось, що все налаштовано на найкращий досвід хостингу WordPress.

Оптимізовано для WordPress

Посилена Безпека

Безопасность больше не является вопросом, который вы, мы или кто-то другой можете воспринимать легкомысленно. Мы используем Imunify360 для постоянного мониторинга каждого отдельного веб-сайта WordPress на наличие вредоносных программ и других возможных угроз и уязвимостей. Никакое несанкционированное вторжение не остаётся незамеченным, и никакая уязвимость не живёт достаточно долго, чтобы её можно было использовать. Мы принимаем активные меры для обеспечения безопасности вашего веб-сайта WordPress.

Посилена Безпека

Швидкість

Если ваш хостинг WordPress не быстрый, это не актуально. Мы знаем, что миллисекунды имеют значение. Чтобы помочь вам превзойти своих конкурентов, мы используем LiteSpeed WebServer - возможно, самый быстрый веб-сервер в мире, особенно для WordPress. LiteSpeed также поставляется с плагином кэша LS, который оптимизирует ваш сайт WordPress для работы на пиковой производительности. Более того, современные твердотельные накопители в наших 8 дата-центрах, расположенных на разных континентах, обеспечат лучшую в отрасли загрузку посетителей вашего сайта. Воспользуйтесь нашими последними версиями PHP и HTTP/2, чтобы никогда не потерять это конкурентное преимущество!

Швидкість

Друг Розробника

Якщо вам подобається час від часу підправляти свої файли, вас чекає частування. Наш хостинг WordPress дає розробникам можливість безпроблемного управління веб-сайтом. Ми надаємо вам необхідний контроль, надаючи вам доступ по SSH, Git, WP-CLI, SFTP, phpMyAdmin, проміжне середовище і кілька версій PHP. Якщо вам потрібна технічна допомога, ви можете розраховувати на нас; наші досвідчені консультанти WordPress завжди у вашому розпорядженні!

Друг Розробника

Все ще шукаєте безкоштовний хостинг?

Повністю Безкоштовний Хостинг

У вас є ідея веб-сайту? Створіть його за допомогою безкоштовного веб-хостингу. Все, що потрібно в одному місці. Почніть свій шлях безкоштовно, почніть його вже сьогодні!

Обирайте Свій Тариф Хостингу

Безкоштовний Хостинг

Завжди Безкоштовний

0
00
/міс
 • Check
  1 сайт
 • Check
  10ГБ Обмежена Пропускна Здатність
 • close
  Намає Email Аккаунтів
 • close
  Немає Бекапів
Найпопулярніший

Преміум Хостинг

235,00₴
Економія 81%
45
00
/міс

79,00₴/міс. при продовженні

 • Безлімітна*Кількість Сайтів
 • Безлімітні*Email Аккаунти
 • Необмежена*Пропускна Здатність
 • 2X Потужність Процесора і Пам'ять
 • Щотижневі Бекапи
 • Домен безкоштовно

Простий Хостинг

175,00₴
Економія 89%
19
00
/міс

42,00₴/міс. при продовженні

 • 1 сайт
 • Оптимізовано для WordPress
 • 1 Email акаунт
 • 100 ГБ Трафік
 • 1X Потужність Процесора і Пам'ять

99.9

відсоток часу безвідмовної роботи

1000

гарних шаблонів

3

хвилини, щоб створити сайт

10

років досвіду веб-хостингу

Краща безкоштовна платформа для хостингу веб-сайтів 10 років поспіль

000webhost, що працює на хмарі Hostinger, гарантує надійні сервери, абсолютно без реклами на вашому сайті і час роботи до 99,9%! Навчіться кодувати і не соромтеся експериментувати з безкоштовним веб-хостингом, PHP, MySQL, FTP і Cpanel. Він визнаний найбільш використовуваною в світі безкоштовною платформою для розробки, розгорнутою більшістю початківців розробників по всьому світу. Створіть безкоштовний веб-сайт, створіть свій перший безкоштовний блог на WordPress, запустіть власні PHP-скрипти «Hello World», створіть красиві сайти з кращим безкоштовним конструктором веб-сайтів і в цілому просто спробуйте все. Це все ваше, все це безкоштовно! Це безкоштовно назавжди.

Хостинг 000Webhost

Кращий безкоштовний хостинг 2019 року, якому довіряють мільйони по всьому світу

cloud_done

Майже необмежений дисковий простір і пропускна здатність

Безкоштовний хостинг сайтів в кожному своєму акаунті надає 1000 MB дискового простору і необмежений трафік. Необмежені веб-ресурси - це найкращі умови для навчання і особистого користування. Завдяки хмарним технологіям зберігання даних, тепер ви можете легко навчатися, будувати і розвиватися використовуючи безкоштовний хостинг. Вам здається, що цього недостатньо і потрібно більше? Оновіть свій аккаунт до Преміум або Бізнес тарифу в будь-який час і з будь-якому місці!

assignment

Безкоштовний домен, Панель Управління, PHP, MySQL і FTP

Ви все ще цікавитеся питанням безкоштовної адреси веб-сайту? Безкоштовні доменні імена веб-сайтів включені у всі безкоштовні акаунти. Просто зареєструйтесь безкоштовно та отримайте бажане безкоштовне доменне ім’я веб-сайту безкоштовно! У нас є велика колекція коротких безкоштовних доменів на вибір. На відміну від більшості добре рекламованих безкоштовних веб-хостингових компаній, ми єдині, хто пропонує вам повний PHP безкоштовний хостинг з MySQL та надзвичайно зручну Cpanel. Ви зможете завантажити всі свої файли через FTP або веб-менеджер файлів.

trending_up

Найшвидший хостинг на SSD

Не секрет, що швидкість веб-сайту так само важлива, як і час роботи, завдяки першій в світі безкоштовній хмарній інфраструктурі веб-хостингу 000webhost, тепер ваш безкоштовний веб-сайт завантажиться швидше, ніж будь-коли раніше. Солідні спеціалізовані сервери з процесорами Intel Xeon, 24 ГБ оперативної пам’яті та драйверами SSD останнього покоління - це те, що насправді робить нашу технологію найсучаснішою. На додаток до всього, найсучасніше, оптимізоване для домашнього користування програмне забезпечення обслуговує ваш безкоштовний веб-сайт буквально зі швидкістю світла та швидше, ніж більшість інших рекламованих комерційних послуг.

accessibility_new

Кращий безкоштовний хостингу 2019 році

10 років поспіль 000webhost є кращою безкоштовною хостинг-платформою для початківців і тих, хто вивчає кодування. Відмінна і дуже проста Cpanel, кращий безкоштовний конструктор сайтів, повний набір життєво важливих функцій для розробки і веб-хостингу, відкрите, величезне і дивовижне багатомільйонне співтовариство безкоштовного веб-хостингу з пристрастю допомагати людям рости як розробникам і технологічним гікам - все це робить безкоштовний хостинг 000webhost кращим в світі. Не розоряйте свій бюджет - починайте безкоштовно!

view_quilt

Безкоштовний Конструктор Сайтів

Створити сайт безкоштовно, застосовуючи безкоштовний конструктор сайтів і тисячі красивих безкоштовних шаблонів дизайну! Всього за 3 хвилини можна створити і опублікувати безкоштовний сайт, без будь-яких знань програмування. Просто спробуйте і ви відчуєте себе геніальним дизайнером і розумним веб-розробником без єдиного рядка коду і спеціальних технічних знань. Це інтуїтивно зрозумілий і простий конструктор з масою WYSIWYG-функцій. Якщо ви знаєте, як відкрити браузер, ви зможете створити сайт як справжній професіонал!

WordPress logo

Безкоштовний Хостинг WordPress

Найшвидший безкоштовний хостинг WordPress з простими процесами установки і автоматизації в один клік. Шукаєте де і як почати блог безкоштовно? Тоді ви знашли потрібну безкоштовну хостинг компанію! Запустіть свій безкоштовний блог за кілька хвилин, сконцентруйтеся на своєму контенті, а не на технології, так як більшість проблем буде вирішено за допомогою нашого автоматизованого движка WordPress. Не обмежуйте себе з безкоштовним хостингом WordPress. Ніякої реклами, ніяких обмежень - завантажуйте свої файли через FTP або WordPress, створюйте бази даних MySQL, запускайте завдання Cron або просто залишайте все на автопілоті. Ви вибираєте, ви веб-майстер!

Потрібно більше потужності? Спробуйте рішення клауд хостингу

Порівняти Всі Тарифні Плани Хостинга

Безкоштовно
0
00
/міс
Спробувати
Преміум
45
00
/міс
Додати
Простий
19
00
/міс
Додати
Безкоштовна реєстрація домену (.com)
Об'єм диска
1 ГБ
20 ГБ
10 ГБ
Трафік
10 ГБ
Необмежено
100 ГБ
Сайти
2
100
1
Простий Конструктор Сайтів
Авто-установник скриптів
90+ скриптов
50 скриптов
Щоденні Бекапи
Місяць
Щотижня
Щотижня
Гарантія Uptime 99.9%
Гарантія Повернення Грошей
Безкоштовно
30 днів
30 днів
Швидкий WordPress
Стандарт
2X
Стандарт
Обробка Потужності та Пам'яті
Стандарт
2X
Стандарт
Розмір Mailbox
10 ГБ
200 MБ
Захист BitNinja Smart Security
Захист SpamAssassin
Кілька Версій PHP
Бази даних MySQL
2
Необмежено
1
База данных MariaDB
Віддалений MySQL
phpMyAdmin
FTP Access
FTP через SSL
Акаунти FTP
1
Необмежено
1
Cronjobs
Розширений Cronjobs
Curl і Curl SSL
Composer
Розгортання Laravel
Phalcon
Парковані Домени
100
1
Субдоменів на акаунт
100
1
Конфігурація PHP
Email Акаунти
1
1
Доступ до Webmail
POP3 / IMAP Access
Доступ SMTP
Спам фільтри
Перенаправлення пошти
Email Автоответчики
Catch-all пошта
Онлайн-Підтримка
Email Менеджер
Бекапи Баз Даних
Бекап сайту
Редактор DNS зони
Файловий Менеджер
Менеджер Доступу
Блокування IP адрес
Розгорнути код з GIT

Наши дата-центры расположены в этих странах: США, Великобритания, Нидерланды, Литва, Сингапур, Бразилия, Индонезия.

Переглянути всі характеристики
arrow_drop_down
Безкоштовно
0
00
/міс
Спробувати
Безкоштовна реєстрація домену (.com)
Об'єм диска
1 ГБ
Трафік
10 ГБ
Сайти
2
Простий Конструктор Сайтів
Авто-установник скриптів
Щоденні Бекапи
Місяць
Гарантія Uptime 99.9%
Гарантія Повернення Грошей
Безкоштовно
Швидкий WordPress
Стандарт
Обробка Потужності та Пам'яті
Стандарт
Розмір Mailbox
Захист BitNinja Smart Security
Захист SpamAssassin
Кілька Версій PHP
Бази даних MySQL
2
База данных MariaDB
Віддалений MySQL
phpMyAdmin
FTP Access
FTP через SSL
Акаунти FTP
1
Cronjobs
Розширений Cronjobs
Curl і Curl SSL
Composer
Розгортання Laravel
Phalcon
Парковані Домени
Субдоменів на акаунт
Конфігурація PHP
Email Акаунти
Доступ до Webmail
POP3 / IMAP Access
Доступ SMTP
Спам фільтри
Перенаправлення пошти
Email Автоответчики
Catch-all пошта
Онлайн-Підтримка
Email Менеджер
Бекапи Баз Даних
Бекап сайту
Редактор DNS зони
Файловий Менеджер
Менеджер Доступу
Блокування IP адрес
Розгорнути код з GIT
Преміум
45
00
/міс
Додати
Безкоштовна реєстрація домену (.com)
Об'єм диска
20 ГБ
Трафік
Необмежено
Сайти
100
Простий Конструктор Сайтів
Авто-установник скриптів
90+ скриптов
Щоденні Бекапи
Щотижня
Гарантія Uptime 99.9%
Гарантія Повернення Грошей
30 днів
Швидкий WordPress
2X
Обробка Потужності та Пам'яті
2X
Розмір Mailbox
10 ГБ
Захист BitNinja Smart Security
Захист SpamAssassin
Кілька Версій PHP
Бази даних MySQL
Необмежено
База данных MariaDB
Віддалений MySQL
phpMyAdmin
FTP Access
FTP через SSL
Акаунти FTP
Необмежено
Cronjobs
Розширений Cronjobs
Curl і Curl SSL
Composer
Розгортання Laravel
Phalcon
Парковані Домени
100
Субдоменів на акаунт
100
Конфігурація PHP
Email Акаунти
1
Доступ до Webmail
POP3 / IMAP Access
Доступ SMTP
Спам фільтри
Перенаправлення пошти
Email Автоответчики
Catch-all пошта
Онлайн-Підтримка
Email Менеджер
Бекапи Баз Даних
Бекап сайту
Редактор DNS зони
Файловий Менеджер
Менеджер Доступу
Блокування IP адрес
Розгорнути код з GIT
Простий
19
00
/міс
Додати
Безкоштовна реєстрація домену (.com)
Об'єм диска
10 ГБ
Трафік
100 ГБ
Сайти
1
Простий Конструктор Сайтів
Авто-установник скриптів
50 скриптов
Щоденні Бекапи
Щотижня
Гарантія Uptime 99.9%
Гарантія Повернення Грошей
30 днів
Швидкий WordPress
Стандарт
Обробка Потужності та Пам'яті
Стандарт
Розмір Mailbox
200 MБ
Захист BitNinja Smart Security
Захист SpamAssassin
Кілька Версій PHP
Бази даних MySQL
1
База данных MariaDB
Віддалений MySQL
phpMyAdmin
FTP Access
FTP через SSL
Акаунти FTP
1
Cronjobs
Розширений Cronjobs
Curl і Curl SSL
Composer
Розгортання Laravel
Phalcon
Парковані Домени
1
Субдоменів на акаунт
1
Конфігурація PHP
Email Акаунти
1
Доступ до Webmail
POP3 / IMAP Access
Доступ SMTP
Спам фільтри
Перенаправлення пошти
Email Автоответчики
Catch-all пошта
Онлайн-Підтримка
Email Менеджер
Бекапи Баз Даних
Бекап сайту
Редактор DNS зони
Файловий Менеджер
Менеджер Доступу
Блокування IP адрес
Розгорнути код з GIT

Ви отримали свої блискучі ідеї

Ми отримали безкоштовне середовище для веб-хостингу

Все, що вам коли-небудь знадобиться, щоб почати, вивчати, створювати і розвивати свої перші і найкращі ідеї веб-розробки. Безкоштовний хостинг - це ваша повністю працює веб-середовище для експериментів і підкорення цифрового світу інтернету. Це місце, де початківці веб-майстри перетворюються в професіоналів!

000webhost website
wordpress-colorCreated with Sketch.
github-colorCreated with Sketch.
litespeedCreated with Sketch.
drupal-colorCreated with Sketch.
cloudflare-colorCreated with Sketch.
intercom-colorCreated with Sketch.

Гарантія повернення грошей - 30 днів

Якщо ви задоволені послугами Hostinger не на 100%, ми повернемо ваш платіж. Ніяких складнощів, ніяких ризиків.

Дізнатися деталі
Сервери по всьому світу
closelogo

Кібер Розпродаж

 • check 99,9% Аптайму
 • check Безкоштовний сертифікат SSL
 • check Онлайн Підтримка
 • check Гарантія повернення коштів протягом 30 днів
Розпочати

До

89

%

OFF

00
ДНІВ
14
ГОДИН
56
ХВИЛИН
43
СЕКУНД
Кіберрозпродаж: Дешевий хостинг сайтів
Від 19,00₴ /Місяць!
Детальніше
×